Haftalardır bana kaçamak bakışlar atan, beni izleyen kızla konuşmaya gitsem tepkisi nasıl olur kızlar?

Çünkü bazılarına belli olmuyor bakışmalar olsada hiç ummadığın ters tepkiler alabiliyosun ama söz konusu kız beni epeydir kesiyor

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sana bakıyorsa zaten senden hoşlandığını gösterir senden bir adıma atmanı bekliyor büyük bir ihtimalle bence gidip konuşmalısın.Kyabedicğin hiçbir şey yok.

Kızlar Ne Diyor 6

• Gidip sen beni kesiyosun diye geldim desen hiç ters tepki almazsın :) güzel konuşman yeter belliki gönlü var zati :)

• Kıza merhaba desen bir an önce..

• hmm güzel soru :) git konuş valla çok safsın :) hala ne duruyosun gidip konuşsana :) millet kessin diye can atar bu hala tepkiyi düşünüyo goş laaaa goşş :D :D

• bir kaç kez kessede umursama eger hala bbakıyorsa git konuş :)

• git konuş yaaa hiç bişey kaybetmezsin:))

• Git konuuş(L)

Erkekler Ne Diyor 4

• en fazla ters tepki alırsın. Yürü git. sesin kçından çıkmasın ama..

ne zamandır birbirimizin farkındayız ama tanışmak fırsat olmadı. ben randor

de uzat elini..

sesin adam gibi kendine güvenli çıksın. mart kedisi gibi mızıldama

• Bu senin ne şekilde yaklaşıp konuşma girişiminde olacağına bağlı. Hiç ayrıntı vermemişsin. Eğer ilk defa konuşacaksan Çıkmaktan ziyade birlikte bişiler içme girişiminde bulunurdum, senin yerinde olsaydım. Tabi uzaktan Ahkam kesmek kolayy... diyeceksin şimdii...

• O çekiniyor.. Sen de aynı durumda kalırsan bakmaktan öteye geçmeniz imkansız.

İlk adımı sen at..

• Riski sevmem garanticiyimdir

Yükleniyor...