Kızlarla konuşurken sessiz kalıyorum, nasıl çözeceğiz bu durumu?

Gizli Üye
Erkeklerle bayağa sıkı muhabbet, Kızlarla konuşurken sessiz kalmak nasıl çözeceğiz bu durumu?

Ya arkadaşlar ben öyle böyle değilim yani erkek arkadaşlarla konuşurken çok konusuyosun diyenler bile oluyor yani..Erkeklerle bi ortam olsun mesela hiç çekinmem durmadan konuşurum falan..Ama ortamda 1 tane kız bile olsa 5 tane erkek falan olsak bile ben susup kalıyorum..Utanıyorum anlam veremedim bu duruma..Ama şunu anladım...yakışıklı erkek diye birşey yok bence..Etrafımdaki kızlar bazen kız arkadaşın sana hiç böle demiyomu falan gibi şeyler diyo..Çoğu kız arkadaşım olduğunu sanıyor galiba..Çevremdekilere göre yakışıklı biriyim..Ama 1 tane kız arkadaşım olmadı..Mesela bi arkadaş var sırf dilini kullanarak bütün kızlarla çok samimi teklif falan etse hepsi ayar eminim :D
Kızlarla konuşurken sessiz kalıyorum, nasıl çözeceğiz bu durumu?