Efendi, ahlaklı, dürüst, temiz bir insan nasıl düzelir?

beyler siz daha iyi bilirsiniz ..böyle bi insan nasıl düzelir ? böyle bir tipin diğer pıc tiplere karşı hiç şansı yok .. :) sümsük, uyuz, korkak yaftasıda yiyor .. böyle ahlaklı ağırbaşlı temiz kalpli bir insan nasıl pıc olabilir sorum bu ...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çünkü o dediklerin sümsük uyuz ve korkak.efendi erkekler bi gidin lütfen.

• en azından samimisin biliyomusun ...

Kızlar Ne Diyor 8

• Kafan karışmış senin.

• nasıl bir sorudur bu yahuu

• Bozulanlar düzelmek isterken senin gibisinin bozulmaya can atması da ayrı ironi..

• içindeki canavar çıktı demekki,he ama seni bir yerden tanıyortum hiç kanım ısınmadı sana

• zaten uzak duruyorum merak etme,

• benimle kaç kere görüştünde kanın ısınmadı bana ? şayet ısınmadıysa benden uzak dur .!

• Yooo sivo denen arkadaş tam dediğin gibi.Hiç sümsük salak demedim onun için.hatta buradaki bir çok erkekten daha sevimli ve çekici bence kardeşim olsun ama, bu benim öz düşüncem.

• bak yapma. ileride bu efendiliğinin çok ekmeğini yersin.

• olmak istediğin şey çok kötü yani. özenme bile

• senın gıbı ınsanlar sayısı oldukca dusuk neden böle bıse ıstedıgındekı mantıgı anlıyamadım

Erkekler Ne Diyor 9

• O piç dediklerin genelde birilerini ezerek daha iyi konumlara gelirler. Yani haksız sayılmazsın. Dürüst değillerdir ve hep kirli oynarlar. Bunların farkında olup asimile olmadan onlarla savaşmalısın.

• mümkün değil ustam .. bazı hissiyatlarım savaşta yenik düşmemi sağlıyo .. temiz olmak benim neyime ? neden sürekli empati kuruyorum mesela veya ahlak benim neyime ? bunlarla hep dayak yiyorum ..

• taklitle başla, belki ilerde kendi tarzını bulursun.

• aslında benim yancıya bi yancı lazım sen hangi ilde semttesin ki

• tamam üniv mezunu biriyim. ama pıc olabilmek adına dedikleri yapcam . hiç gocunmam kibir yapmam
      ikide etmem pekala .. ama biraz tecrübesizlik olabilir henüz biraz saf, ahlak saplantıları olan gereksiz yere dürüst bi adamım maruz görün :) yemin ediyorum aşmaya hazırım .

• yancı derken ayak işlerimizi yapacaksın
      ustanın yanında zanaat öğrenmek gibi
      yerinmeyecek gocunmayacaksın bir dediğimizi iki etmeyeceksin
      gözlerini de dört açacaksın .emin ol istediğinden de piç biri olursun
      nitekim boynuz kulağı geçer deyiminin doğruluğu aşikardır

• yancı derken ? ankaradayım .

• piçlik sanat gibidir kişiye özgüdür, birçok insanın bakmadığı açıdan bakabilmektir.ya öylesindir ya da değil, bu tavsiyeyle vs bişeyle olmaz :/

• rica ederim bro yorumu yanlış anlama sadece örnek vermiştim kırpss ;))

• eywallah kardeşim .. saol cevap için.

• dışardan sürtünerek içe doğru

• Öncekileri Göster
  • Kızın biri gelir.Bu arkadaşla konuşmaya başlar.Bunun utangaç olduğunu bildiği için eğlenmek adına buna ilgili davranır.Bizim garibanda kızın kendinden hoşlandığını sanar.Sonra bir anda kız buna verdiği umudu bir kullanılmış mendil gibi atar.Çocuk çok şaşırır.Üzülür.Ve o an and içer.Hiç bir kızın kendinden önemli olmadığını be hiç bir zaman bağlanan kişi olmayacağına yemin eder.Sonra çıkar yola zamanında kendini üzen bu cinsten intikam almaya.Çok kişiyi üzer bu yolda

• kız muhabbetımı , mesele pıc olmak degıl , efendı olmak ınsanlara hakkını yedırmekmıdır , yada efendı olmak kendını ıfade edememekmıdır , efendı olmaktakı dusuncen yanlıs kardesım

• Sen neden aşçak bir karakter olmaya çalışıyorsun yahu! Önce zihniyetini değiştir ve o tarz insanlarla münasebeti kes. Böyle saçma şeyler için o güzel karakterini değiştirmek aptallık olur.

• valla bence bu halinden gurur duymalisin.Sonucta dedigin tabirde olmak sana ne kazandiracak kendi kisiligine bile ters düsmeyecekmisin.Sen oldugun gibi kal.Gerisinide bosver

• "Nasıl düzelir" diye değil "nasıl bozulur" diye sorman gerekiyodu :) Ama bence bozulma boşver böyle daha iyi.

Yükleniyor...