Hayattan nasıl zevk alırsınız

neler yaparak güzel vakit geçirirsiniz değişik fikirler olursa sevinirim sıradan olmasın işte istediğim bu diyebileyim saygılarımla

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• en zor yerden sormuşsun hacı. hayat bu kadar sıkıcıyken nasıl zevk alınır ki cidden?

Kızlar Ne Diyor 7

• değişir ki bu ama günlere göre bazen ofisden çıkıp şirin bi cafede kahve içmek çok keyif verir insana bazen koştura koştura eve gelip eşime en sevdiği yemekleri yapmak için mutfakta vakit geçirmek bazen gömlülüp yatağa 1 saat bi güzel uyumak iyi vakit geçirmemi sağlayabilir

• yanımda sevdiklerim olduğu zaman keyif alırım o zamanlar her şeye güler mutlu olurum (:

• Uyuyarak.

• mp3 ümü yanıma alıp çıkıp dolaşmak hava almak cebimde biraz para da varsa 2-3 bişeyler alıp dönmek beni mutlu ediyor a

• evde uyuyarak hiçbirşey yaptıığım yok

• bugünlerde en büyük zevkim person of interest izlemek hayatıma anlam katıyor saolsun reese

• Valla şu sıralar hayattan zevk aldığım yok kendimi eve hapsettim.

Erkekler Ne Diyor 9

• Tuvalete montla git diğer bütün şeyler zevk verir :)

• eskiden haftasonları offroad yapıyordum çook zevkli bence tabii

• yerçekimsiz ortamda sex yapmayı denedin mi kanka ?

• nasıl olacak ne sevgili ne uzay var

• İşler kötü gittiğinde nasıl olsan beni yaratanın vardır bir bildiği derim rahatlarım çok canımı sıkmam..Var olmak yaşamak güzel birşey hayatına anlam katan bişey bul yada niye yaşadığını niye burda olduğunu farket..bi mana bulamassan zevkde alamassın

• para saçarak :d

• gezerken müzik dinlerim tanımadığım insanlar ile sohbet etmeyi severim

• karavanla dünya turu türkiyede pek yok ama yurt dışında çok var

• güzel bir cevap

• sıradan sorular sradan cevaplar alır , ... bu sorunun cevabı sende gızlı dostum , sımdı gay bırı erkek arkadasımla beraber olamktan mutlu oluyorum derse , denemeyeceksın , herkesın haz aldıgı seyler farklı , ne ıstedıgını kendın kesfetmelısın .

Yükleniyor...