Latin kızları mı rus kızları mı daha çekici?

sizce genelleme yaparsak latin kızları mı rus kızları mı daha güzeldir? rus kızları ince uzun latin kızları ise daha kısa ve kıvrımlı vücut hatlarına sahip... sizce hangisi daha çekici?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Beyaz tenli arap kızları en güzelidir. link link Türk kızlarını söylemiyorum yalakalık yaptığım düşünülmesin diye :)

• +1 ben fikrimi değiştirdim .. bu + rus + latin diyorum :))))

• Bu bayan lübnanlı zannedersem. Lübnanlı kızlar benim gözümdede ilk sıralarda yer alır.

• Lübnan ve Ürdün :))

Erkekler Ne Diyor 39

• değişkendir-latin kadınlar fiziki özelliklerinden çok karakter olarakta daha yönlendirici, daha zorlayıcı tipler.-ha keza uzak doğulu bir kadında senin içgüdüsel olarak yönetme,yönlendirme egolarını okşayabilir.-rus kadınlar ise önce zekaları ile hareke edenlerden, ayrıca bir kadında olması gereken o kaş kaldırma gerçeği ve soğuk bakışı taşıyorlar.farklı zamanlarda farklı düşünürsün. modla alakalı

• Başka kültürlerden olan kızlar görüntü itibarı ile göze hoş gelebilir ama yurdunun kızları hiçbir şeye değişilmez , tabi ki karakterli ahlaklı ve akıllı olanları .

• En iyi kızlar Türk kızları bence tripleri olsun hareketleri bakışları ne olursa olsun kültür çatışması yaşamaya gerek yok diye düşünüyorum. Sen rusu yada rus seni yada latin seni sen latini tanıyana kadar zaman gelip gecer oysaki Türk kızı daha iyidir . Tabi hepsi icin demiyorum.Bazıları zaten Semalarda ucuyordur.Çekicilikte de Ne latin ne rus derim. En güzel ve cekici kızlar Türkiye , irlanda danimarka , isveç çek , hırvat ve polonyadan cıkar

• elbette latin kızları. kolombiya venezuela meksika ve honduras. hatta peru. daha ne diyebilirim ki . bir ara sırf bu tutku yüzünden ispanyolca öğrenmeye kalkmıştım. yürümedi

• Keşke yürütebilseydin.Katılıyorum

• Öncekileri Göster
    • kizlar icin dil ogrenmeyemi.kalkistin? ilginc

• aşk sınır tanımaz. fena mı olurdu. hiçbirşey için geç değil gerçi

• mother russiaaaaa...

• "elma mı armut mu güzel?" gibi bir soru. ikisinin de tadı başka.

• latin kizlari sicak kanli herseyden once rus kizlari ise soguk kanli olurlarlatin kizlari sempatiktir rus kizlari cool durlatin kizlari tutkulu dur rus kizlari sexi dir

• Tutku her şeydir :)

• @optimus evet tutku herseydir atesleyicidir

• Latin kızlarında vücut rus kızlarında yüz güzelliği daha baskın. Bilmiyorum valla karar veremedim kapıştırmak lazım:P

• Genelleme yaparsak Latin kızları ilk 5'e giremez zaten. Slav'lar (Rus demedim dikkat ederseniz) varken tartışmayalım bile :)

• eskiden bi albeni reklamı vardı işte albeni yemek için saçma sapan bahaneler buluyolardıbende rus kızı yemek için 1001 bahane bulabilirim.

• bide şaka yapim

'o-rus-bu-coçuğu döver

• yüz için rus. ama emin olun yatak performansı başkadır. latini de rusu da bilmem. rusya yakın diye burda tanınmıştır ama bazı! filmlerden anladığımız izlediğimize göre iş öyle olmuyor. rus kadını da latin kadını da ben kadınım ben şehvetliyim diye bağırıyor ammaaa latin kadını bambaşka arkadaş. bacaklar kalçalar ten rengi göbek boyun... ideal kadın vücudu belki de latin vucududur ne bileyim ya. :D bu kadar yazıda tercihimi anlamışsındır.

• latin tabiki bi de brezilyalı olursa 10/10

• seçim yapmak güç..

• rus kızların bütün vücudu özellikle yüzleri latin kızlarınsa özellikle göğüs ve kalça bölgeleri mükemmel:DD

• rus rus rus :)))

• hadi açık olalım =)Türk Kızları şüphesiz daha çekici.Naz yapıyorsunuz kaçıyorsunuz sürekli falan falan.Gel gör ki bi yerden sonra sıkıyor arkadaş!Rus kızları güzel.Genel olarak çekici ama millet olarak eski kültürlerinden yoksunlar.Nerde o Tolstoylar nerde o Çernişevskiler.Artık daha kaba milletler.Ama güzeller arkadaş =)Latin kızları gerçekten güzel vücut hatlarına sahip.Bir araştırmaya göre latin ablalarımız en çok kalçalarını seviyorlarmış.Ruslar ise gözlerini.Ve gene açık olmak gerekirse tenlerinin o hoş esmerliğinden dolayı latinleri ruslara tercih edebilirim.Amma ve lakin;Bizim çekici kızlarımız biraz daha geniş pencereden olaya bakabilseler,biraz daha bakımlı olsalar, "bey"in göçü yaşamayız. ;)

• Rus gider.

• şıklarda yok ama ben herzaman türk kızları derim,yerli malı yurdum malı :) (mal cümlem yanlış anlaşılmasın)

• 35'ine kadar rus 35'ten sonra latin :D

• latinO

• bence ilk tercih rus...eğitimli, kibar,güzel ve erkeği mutlu etmesini biliyorlar...latinlerde çok seksiler,güzeller ama fazla eğitimli değiller...

• Rus kadınları tabii ki.. link

• Fark etmez.

• Ben şahsen her milletin güzel kızlarının olduğunu düşünüyorum. Ama benim şahsımca en güzelleri Akdeniz özellikle İtalyan-Yunan ve Uzakdoğulu özellikle Koreli kızlar birincidir.

• hiç farketmez. Türk misafirperverliğini en üst düzeyde gösteririm. :))

• Latin tabii ki.. Ne öyle sütlaç gibi beyaz beyaz.. Hiç haz etmiyorum şu rus kadınlarından.. Kadın dediğin böyle çikolatayı andıracak, mutlu edecek adamı :))

• Ankarali guzel laf etmis (:

• teşekkürler :))

• rus kizlari hormonlu domates gibidir gorunusu iyi tati lezzetsizdir. bir turk olarak organik turk kizi favorimdir

• Kesinlikle latinler.

• Beni ispanyol kızlarına emanet ediniz.

• Uruguay ve Arjantin (Latin kızları oluo bunlar) Hola...Como Estas :P Hep bunu solicek biri hayal ettim :) Suan fazla mutluyum sapıtmak istemiorum :D:D:D

• Sapıtmak derken beni yanlıs anlamayın :)))) erotik olarak hiçççç birşey gecmio aklımdan emin olabilirsiniz :)))

• hadi be ordan

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 19

• Genel olarak Kıvrımlı vücut yapılarına sahip olduklarından dolayı Latin kızları daha çekici gelir gibi.

• bence latın kadınları daha hoş..

• hayıııııııııııır, bence en güzeli yokoylebisey yazar kişisi:)

• dogru tespit :)) baksana ne şirinim ama :))

• karadeniz kızları:)))

• simdi allah var latin kizlar güzeldir gercekten..esmer tenli filan..cok alimlidirlar..rus kizlar gazi beyaz penir'e benziyorlar, bembeyaz tenleri sap sarida saclari var :S latino güzeli, dansiyla endamiyla yakiyor bence..bunu bir kadin olarak herhangi bir kiskanclik veya fesat duymadan söyleyebiliyorum :)))

• işiniz gücünüz yok böyle sorular soruyosunuz sonra da türk erkeklerine kızıyorsunuz kendiniz istiyorsunuz lafı türk erkekleri de rus kızları güzel deyince galeyana feliyorsunuz türk kızlarının suyu mu çıkmış diye

• ben hepsını sollarım hıhhhhhh

• Latin

• Latin tabi ki.

• Latinler.

• Latin bence :)

• Kesinlikle latin...Buyrun kanıtı: link link link

• en sondaki link marimar dizisini hatırlattı:

• Evet o diziden alıntı sanırım:)

• evet oymuş:) fakir kız marimar

• Rus :D

• Latin :D:D

• Rus dedim sana! :D

• =))

• Ben iranli kaidnlara hayranim yaa ne kadar kapatmaya calissalarda guzelliklerini yuzune bakiosun yetior bile veya o alimli cekici hareketler Allahin sanati resmen...veya hakan abinin linkindeki gibi acik tenli arap kizlari woww...bana gozlerimden dolayi iraninlimisin diyesorduklarinda hosuma bile gidiyorr valla yaaOnn disinda tabiki latin sarisin erkekte kadinda hosuma gitmior o ispanyol kizlari felanda cok hoslar ya ruslar soguk gelior bana ama bu latin ulkelerden olanlar daha bi cana yakin oluyolar sanki

• Aynen arap kızları bi' başka oluyor valla ve latin kısmına da katılıyorum;)

• Tesekkür ederim (:

• bi de fotograf alsak iyidi be :D ama latin diyorum

• Ruslara ben bile aşığım.

• ondan sonra bana niye katerina diyorlar diyorsun:)

• Ahah doğru. :D.

• link

2.35'ten itibaren. :)

• Ortaya karışık.

• latin

• hiçbiri.

• italyan erkekleri.

• hiç sevmem yılışık oluyorlar :D

• rus :D

Yükleniyor...