Tüy dökücü krem jilet etkisi yapar mı? Ağda mı daha iyi krem mi?

jKızlar özel bölge için tüy dökücü krem kullnmak istiyorm ama jilet etkisi yapar mı yani tüyler sert çıkar mı bilmiorm..daha önce kullanan var mı? eğer ağda yap derseniz kendim yapmam lazım ve daha önce hiç denemedim kesin çok canımı acıtırım...yada özel bir yolunu biliorsanız paylaşrsanz sevinirm :))

Güncellemeler:
Ağdanın dha iyi oldugnu biliorm ama zaten sorun kendi başıma yapmak oldugu için tüy dökücü kremi terch ettm arkadaşlar.. eger kendi kenedene agda yapmanın püf noktalarnı biliosanız paylşn lütfen :) teşekkr ederm yormlarınız için.. hepsi tek tk dogruydu..

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

  • evet yapar. kremi surersin ve tuyu inceltir ve inceldigi yerden keser kok asla yerinden cikmaz. dananin kuyrugunun dedigi gibi oyle zart diyede lazer yapilmaz, yapilacaksa da kol ve bacak sadece. lenf bezleri ve yumurtaliklar ciddi sekilde etkilenir, adi ustunde lazer bu. hele yuzunuze asla kullanmayin zayif olan kil kokleride cogalir sonra bitmek bilmeyen paralar doktugunuz lazer seanslari sizi bekler. bunu yizune lazer yaptiranlardanda duyarsiniz, bi anda tuysuz olan yuzlerinde tuylenme baslar derler ki "bunlar dokuleceklermis, oyle dediler".. Yalan, kanmayin.

    agda butun epilasyon yontemlerinin en iyisidir, dogru bir el yaptigi surece tuyler gec ve seyrek cikar. cildinizdeki olu deriyi de alir.

    1|0
    • Şikayet

      teknigi cok iyi biliyorum ama burdan tarif ederek anlatmak nerseyse imkansiz. internetten videolar bulmaya calis istersen.