Tüy dökücü krem jilet etkisi yapar mı? Ağda mı daha iyi krem mi?

Gizli Üye
Kızlar özel bölge için tüy dökücü krem kullanmak istiyorum ama jilet etkisi yapar mı yani tüyler sert çıkar mı bilmiyorum..daha önce kullanan var mı? eğer ağda yap derseniz kendim yapmam lazım ve daha önce hiç denemedim kesin çok canımı acıtırım...yada özel bir yolunu biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim :))
Güncellemeler
+1 yıl
Ağdanın dha iyi oldugnu biliorm ama zaten sorun kendi başıma yapmak oldugu için tüy dökücü kremi terch ettm arkadaşlar.. eger kendi kenedene agda yapmanın püf noktalarnı biliosanız paylşn lütfen :) teşekkr ederm yormlarınız için.. hepsi tek tk dogruydu..
Tüy dökücü krem jilet etkisi yapar mı? Ağda mı daha iyi krem mi?