Ölümü istemek midir zor olan, yoksa bunu isterken yaşamaya çalışmak mı?

hackars_
gecemde çok kötüydü sabahımda uzun zamandır ölümü diliyorum bunun için dua ediyorum,bazen küçük bir kıvılcımla tutunmaya çalışıyorum hayata sonra yine aynı yerdeyim mutsuz,keyifsiz,beklentisiz en kötüsüde umutsuz :((
Güncellemeler
+1 yıl
bu soruyla içini kararttığım arkadaşlarımın affına sığınıyorum,cevap ve yorum yapan tüm arkadaşlarımada vakit ayırdıkları için teşekkürediyorum...
Güncellemeler
+1 yıl
sabaha oranla daha iyiyim,tüm samimiyetimle herbirinize sevgilerimi sunuyorum..
Ölümü istemek midir zor olan, yoksa bunu isterken yaşamaya çalışmak mı?