• Sor
  • Bence

Burçlar kişiliği yansıtır mı sizce?

12 adet burç var.Bu burçların kişilikleri yansıttığını düşünüyor musunuz?Burçlar hakkında bilgisi olanlar görüşleriniz neler bu konuda?

En İyi Görüş

• boğa burcunun tüm özelliklerini taşıdığımı düşünürsek...

• Boğa burcuyım bende özellikleri nedir genel olarak .Bir de yükselen var.O ne işe yarıyor?

• Aynen öyle.Bütün anlatılanlar beni tarif ediyor sanki.

Kızlar Ne Diyor 22

• terazi burcuyum ve özellklerimi taşıyorum inanıyorum ama her şey harfi harfine doğru olacak diye bir şey yok ünlük yazılan yorumlara inanmıyorum mesela burçlarda kişilerine göre değişebilir yansıtabilirde yansıtmayabilirde.

• valla beni yansıtmıyo, balık burcuyum ama alakam yok

• yani yansıtır bence benim burcum beni yansıtıyor

• burcun ne tatlım

• yay:))

• Evet yansıtıyor.Sende burcunun özelliklerini oku seni yansıtan özellikler olduğunu göreceksin.Tabi günlük burç fallarının alakası yok benle.Onlara inanmam.

• ewet burclar özellikleri tasır insanları on iki katogoriye sıgdırmak mümkün mü hayır tabii ama her burcun bir sürü özelliği var herkeste biri vardır gunluk burc yorumlarına değilş ama burclara inanaıyorum

• Akrebim ve beni yansıtıyo şahsen

• Boğanın özelliklerini biliyorsan yazar mısın?

• yansıtır ama tamamen değil yanılma payıda var

• Tamam sitenın bu günkü gündemı de burclar start

• şaşılacak kadar doğru olabiliyor...

• cogu ozelligini tasiyorumyansitir.

• yansitmaz

• yükseleni alçalanı ayı güneşi osu busu hepsi önemli

• Burcumun özelliklerinin çoğunu taşıyorum.

• başak burcuyum.ve çok özelligini taşıyorum.inanırım burçlara.

• burç dedınmı akan sular duruyor bende kısılıgımı yansıtıyor ama daha cok yukselenımın etkısı altındayım.gerçekten yansıtıyor evet

• bnire bir olmaz tabiki. ama inadım ve dengesizliğim tamamen Terazi burcunun özellikleri..

• aslan burcuyum ve maalesef özelliklerinin çoğunu taşıyorum

• genel özellikleri arasında taşıdığım şeyler var fakat günlük aylık burçlar serisi onlara inanmam takip etmem

• tam anlamıyla kişiliğini&karakterini yansıtmaz tek başına sadece biraz fikir sahibi olabilirsin

• bana öyle demiyordun ama tutarlı ol biraz. :))

• tek başına yeterli değil diyorum

• :D

• başak burcuyum, bazı özelliklerim aynı ama bazıları alakasız :)

• Beni yansıtıyor sanırım.Oldukça lüks düşkünü ve despotumdur.

• burcun ne?

• Öncekileri Göster
    • Ne inanması yahu ahaha. Araştırdım az önce, böyleymişim.

Burcum terazi. Ayrıca burçlarla çok haşır neşir tiplerden nefret ederim.

• Telefonun azizliği efenim, kusura bakmayın.

Erkekler Ne Diyor 11

• çokta fifi diyorum, yansıtsa ne olacak yansıtmasa

• Fala inanma falsızda kalma demişler , burç okuma alışkanlığım yok ama çevremdekiler burcumun genel özelliklerini taşıdığımı söylerler .

• koç burcuyum deyince "eyvah koç" şeklinde bir tepki alıyorum nedense. Oysa ne maçoyum ne de bencilim. Bunun dışındaki özellikler tutuyor ama...

• Bazen diyorum yengec burcunu kesin bana bakarak uydurmuslar bukadar benzemesi cok tesadüfff

• ... Doğru tarafları var.

• Yansıtabilir de yansıtmayabilir de, elimizde yeterli veri yok.

• Yansıtmaz.

• Açmamış gül goncası çok hoş bi' profil resmi bakirerkek.Soruna gelirsek ben inanmıyorum burçlara hep sallıyorlar, ama iyi sallıyorlar hep tutuyor çünkü, utanmasam kişiliğimi tamamen yansıtıyor diyeceğim o derece.

• koç burcuyum. Burcumun özelliklerini yansıttığımı düşünüyorum

• Burçların hiç bir halt yansıttığına falan inanmıyorum.Zaten kendilerinede inanmıyorum.

• Burcun ne? ahah.

• Bilmiyorum.
      6 Mart ta doğdum ne oluyormuş?

• balık

• böyle şeylere inanmam ama şurada beni anlatmış. link enteresan.

Yükleniyor...