• Sor
  • Bence

Güçlü bir kişilik olmak için ne yapmalı?

Sizce güçlü insan kimdir yani sizin gözünüzde bu insan güçlü diyebileceğiniz kişiyi anlatabilirmisiniz? Güçlü bir kişiliğe sahip olmak için ne... Daha Fazla

En İyi Görüş

• "Asıl güçlü insan, öfkesini yenendir".. HZ. MuhammedFiziği kuvvetli olduğu halde sorunları güzellikle çözen insan güçlüdür bana göre.Yenilgiyi hazmedebilen, yanlış yaptığında özür dileyebilen insan güçlüdür..Cezasını verebilecek kuvvete, makama yetkiye sahipken, affedebilen insan güçlüdür..EN ÖNEMLİSİ, KUVVETİ YETMEDİĞİ HALDE HAKSIZLIĞA KARŞI DURABİLEN İNSAN GÜÇLÜDÜR.. öleceğini de bilse haklıyı savunabilen insan güçlüdür..

Erkekler Ne Diyor 15

• İki kelime bunun cevabı : Bilgi ; güç' tür ...Güçlü kişilik ise sadece bir imajdır , önemli olan o imajın teneke sesli değil dolu ve tok olmasıdır.

• O kadar derin ki aslında.. Hemen ilk aklıma gelenleri yazsam bile bir kaç paragraf eder..Ama kısaca "tecrübe ve özgüven" diyebilirim..

• olgun olmalı,dürüst olmalı ve kararlarının arkasında olmalı, ne istediğini bilmeli..

• Maske takmali

• kimseye sevmezsen en güçlüsü sensindir

• ali ağaoğlu ıste sen dusun gerısını

• kafayı parayla bozmamak lazım.

• Öncekileri Göster
    • Bunu sormuyor parayla olan gücü sormuyor parasızkende güçlü olabilen insanlar var o anlamda

• ebbla kımmıs onlar ben hıc parasız olupta kuvvetlı olan bır kısılık gormedım.26 yasna geldım oyle guclu bır kısılık gormedım

• kendine guvenmelii gizliden sorular sormamalı

• Sıkıntılara karşı dayanan, hemen isyan edip pes etmeyen adam en güçlü adamdır.

• büyük acılar çekilmeli ki , insanın karakteri otursun. daha güçlü olsun ;)

• parası olan insan güçlüdürr.. ve zamanında bir ço k kez aldatılmış kandırılmışsa güçldüür..

• hiç bir şeyi umursamayacaksın (İlişki olarak) sınavları felan umursama demiyorum :D rahat takıl kimsenin yaptıgını yapma güçlü olursun :D he birde aklına hiç bir şeyi takma :D

• kararlı olmak yeterli bence

• çok kitap okumalı

• umursamamak gerek herkesi

Kızlar Ne Diyor 4

• Aslında bunun su sekılde falan dıye bır tarıfı yoktur. Bu senın hayatta edındıgın tecrubeler ve senın hayatta gogus gerdıgın olayların sana verdıgı bır davranıs tutumudur. Senı oldurmeyen acılar senı guclu kılar.Olaylara bu yonden bak.

• guclu kisi kendi ayaginda durabilendir, kimselere muhtac olmadan hayatini surduren. ozguveni iyi olmali, kendine ve becerebilecegi ise inanmali sonsuza kadar. isi olan ve bunda basarili olandir benim gozumde guclu kisi olan.

• once ınsanın kendıne guvenı olması lazım hayatındakı gereksızlerı ayıklaması lazım

• bugün bana birisi cok güclüsün dedi. neden sordum. cünkü kendi ayaklarin üstünde durmayi biliyosun dedi

Yükleniyor...