Hepimizin sahip olmayı istediği, ama pek azımızın sahip olabildiği şey nedir?

tek seçenek ve sadece nedeni? şıklardan biri ve nedeni sadece

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Huzur olunca para derdi olmaz ayağını yorganina uzata bilirsin. Huzur olunca aşk veya tek aile sevgiside olsa mutlusundur. Huzur olunca, aklında, kalbinde ve sırtında yük olmaz.

• Huzur olunca para derdi olmaz derken calisiyorsun ve azlada yada olanlada yasaya biliyorsun..

• para olmazsa huzurunda olmaz...

Kızlar Ne Diyor 20

• Mutluluk

• adam gibi sevecek biri..

• ;)

• işte bu cevapları veren insanları saygı ile selamlıyorum yaşayarak çözende görüp çözende hak ediyor saygıyı

• huzur cunku hepsini iceriyo ;)

• Öncekileri Göster
  • para

• Parayi her sekilde kazanabilrsin,huzuru uzak ve sakin bir yerlere giderek elde edebilirsin,asik olamayan insan yoktur oyle yada boyle birine cok deger verirsin..Ama mutluluk oyle degildir parayla satin alinamaz,huzurla elde edilmez,asik olmakla kazanamazsin bu mutlulugu ..Bence herkesin istedigi. Ve herkesin sahip olamayacagi seydir mutluluk.

• hep mutlu olunan bir yer vardı da insanlar da gitmedimi o hep mutluluk sadece romanlarda malesef kotu hıssettıgın bır anda o bır mıktar mutlu oldugun anı hatırlarsın mutluluk yıne surer gıder

• aralarına serpiştirmektense hep mutlu olmak daha iyi değil midir

• hayat ınsanlardan uzak yasamak değil.. gurultu patırtı içinde sukunetle dolaşmakta değilmi. mutluluğa herkes gün olur sahip olamaz ama mutlu olduğu anları kırıntılara bölüp ara ara hayatına serpiştirebilir

• tariflerine uyan para

• Ayrılırsak buraya yazmam ben gerisinin yarısını anlamadım teşekkürlerimi sunuyorum

• ıyı o zaman buralarda bır soruda ayrılık kısmında yazdıgında goruruz varmı yokmu yokmu varmı sansa her zaman ıhtıyac vardır bunu da unutma cılgınlıgın da duruldugu durgunun da cıldırdıgı bır an merak etme bır ara anlarsın akıl buga erdıgınde hurmeten alamete vuku bulan bır busenın hazanda şiraziden anlatımında

• Şansa ihtiyacımız yok :) teşekürler

• Öncekileri Göster
  • Huzur.

• (+)

• mutluluk. mutluluk olunca para da olur askta olur huzur da olur hepsi birbirine zincir gibi kenetli

• ama asıl aranan erdırır o hıkmete

• Huzur -vicdan azabım beni bırakmıyor..

• vıcdan olması ıyıdır ınsanda

• mutluluk: mutlu oldugumuz zamani cok gec fark ediyoruz. bu yüzden doya doya yasayamiyoruz :/

• Huzur diyorum ben. Aşıksanız, kaybetme korkusu huzurunuzu bozar. Paranız varsa, güvenli hissetmezsiniz, çevrenizdekilerin para için sizin yanınızda olduğunu bile düşünebilirsiniz ve yine huzurunuz kaçar. Mutluysanız mutsuz olma duygusu içinizi kemirebilir. Özellikle biz Türklerde vardır bu. Gülerken bile "Çok güldüm kesin ağlayacağım" diye düşünüyoruz mesela :D

• güzel.

• ben aşk diyorum neden mi ? aşkı tek kişi olarak yaşayamazsınız tek başınıza mutlu olamazsınız aşk çok farklı bir şeydir aslında yanındayken bile özlemektir ve şıklardanda belli ki aşkı yaşamayan çok az insan var çünkü gerçek aşkı yaşamak bulmak büyük şans bunu da kaybetmemek önemlidir.

para huzur ve mutullğu tek kişiyle yaşayabilirsin parayı bulabilrsin huzuru ailenizin yanında bulabilrsiniz mutluluğu kışın ağzınızdan çıkan dumanla bile yakalayabilrisinz ama aşk öyle değil işte tarifi olmayan bir şey.ne kadar anlatabildim bilimyorum

• dogrudur ben yadırgamadım ama bu sorunun tek bı cevabı vardır bunu bu dunyada yasayan her ınsan hayatın ta kendısı ıcınde cevap verebılır tesekkure gerek yok nacızane dusunceme gosterdıgın ıncelık ıcın tesekkur ederım.

• sen doğru veya yanlış şıkkı bilemezsin herkesin kendilerine göre doğruları vardır yinede teşekkür ederim

• tebrık edıyorum senı sık secımı be detaylı anlatımından oturu ama dogru sık degıl bı daha dusun bence ;)

• Fark etmez.

• hadı bısı de yada guzel bı muzık ac dınle sende ;)

• Püf.

• anlasıldı o kadar cok mutsuzsun. kusura bakma ama mutsuzlugun ıcın katkıda bulunmayan bırı olarak enteresan buldum

• Öncekileri Göster
  • namus...!

• seceneklerın bırınde gızlı ıdı o gorursun belkı dıkkatlı bak.

• asdfghjk

• Hiçlik

• bı secenek sec ve sole cesaret kanatlarım de

• piffff

• sen bu soruya nasıl baktın da olmayan bı secenekle dönebildin.. --

• Öncekileri Göster
  • huzurr ... Huzurumuzu bozacak bir şeyler mutlaka oluyor

• Huzur. Buna sahip olmak zor .

• Huzur. Cok baska bi sey gercekten.

• e) HEPSİ :))

• aşk o zaman

• malesef e yok sadece tek secenek

• Hepsi bende mevcut desem cok ayip etmis olurmuyum :))

• cıks daha olmamıssın. buyukluk yasla degıl akılla derler duymussundur..

• aa oyle soyleme yaaa ... 23 olduk artik daa da mi buyumeliyim:)

• takma bıraz buyu o zaman anlarsın.

• Öncekileri Göster
  • bence aşk

para çalışılarak olabilir

Erkekler Ne Diyor 15

• Aşk

• CENNETİ İSTİYORUM VE PEK AZIMIZ ORA GİDECEK :(

• işte o sonrası hepimiz için çok acı olacak 1 vakit namazın azabını binlerce sene cekecez işte ozaman keşke sonra demeseydik dicez ama geç olacak rabbim cehenmen azabını göstermesim elhamdülillah diyen müslümanlara amin...

• bu dünyada sahip olmanın elde etmenin imkanı olan. kim cennete gider kim cehenneme orası ahirete kalacak mecbur bi bu dünyayı bir gün ahirete gideceğimizi bilerek yaşayalımda sonrası sonra.

• Para . Çünkü diğerler öyle yada böyle var insanlarda ama para kısmı herkeste yok . Arkadaşlar soruyu yanlış anladı sanırım .Hangisi daha önemli demiyor soruda.

• önemi olan için önemli gibi hissettiriyor düşündüğünde net söleyebilirsin

• E) Başarı.

• şıklardan biri değil. adalet.

• öğrenecek çok şeyim var.

• haklısın haklı cok haklısın sen cok haklısın feyz al dediğin zat-ı muhteremden ama o feyz in zerresi bulunmayan kardeş haklısın haklı ama unutma izle ve gör.

• Oku ve gör. Aziz Mahmut Hüdayi bunlara sahip olmak için çabalamış mı? Yoksa daha farklı bir yoldan mı gitmiş? Feyz al Aziz Mahmut Hüdayi'den bence.

• Öncekileri Göster
  • para olmadan hiçbişey olmuyor...

• herkes arar ve bulur mutlaka parayı

• Bizi terkeden, üzen, eski sevgili tabiki...

• eskı sevgılıyı daha ne yapıcan adı ustunde eskı sevglı

• Sıralama hakkı olsa şöyle dizerdim

1)HUZUR 2)MUTLULUK 3)PARA 4)AŞK

aşktan çok çektik olmasada olur yani :D

• sadece bır secenek

• erkekler: uzun ve kalın penis

kadınlar: dar ve estetik bir vajina

• eşşeğe altın eğer vursan yine eşşek... eğer...

• eğer...

• OĞLUM BAK GİT ! :)

• Öncekileri Göster
  • Bence İnsanlık ama ben o olmadıgı icin Ask ı sectim.

• Gerçek aşk olsa gerek. Karşılık beklemeden yaşanan bağlılık.

• Sağlık olsun gerisi mühim değil kardeşim

• Huzur olabilir

• Komşu kızı Simge

• Bende 5 seceneği sundum

• 4 secenek sunduk dıkkatlı bak orda bı yerde bulabılırsın sımgeyı

• Para yoksa huzurda yoktur.Bu zamanda herşey para olmuş çünkü.Bankaya borcu olmayan insan yok gibi sanki.

• borc yıgıdın kamcısıdır borcun olabılır mesele borclu olmak olmamak degıl mesele o borcu oder ıken cevrene ne kadar zarar verdıgın vermedıgındir

Yükleniyor...