• Sor
  • Bence

En zeki burç hangisidir?

Hangi burç en zeki olanıdır? Ben İkizler diye düşünüyorum ama sizin düşüncelerinizi merak ettim.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• En Aranılan Burç : Koç, Aslan En İyi Eş : Boğa, Yengeç En Çapkın Burç : Terazi, Yay En Gizemli Burç : Başak, Terazi En Kıskanç Burç : Akrep, Yengeç En Sade Burç : Kova En Hareketli Burç : Yay En Şanslı Burç : İkizler En Duygusal Burç : Yengeç, Balık En Akıllı Burç : İkizler En Başarılı Burç : Oğlak En Cesaretli Burç : Koç, Aslan En Girişimci Burç : Boğa, İkizler En Anlayışlı Burç : Oğlak En Sportmen Burç : Terazi, Koç En Değerli Burç : Oğlak, Koç En İyi Müzisyen Burç : Başak, Terazi En Güvenilir Burç : Oğlak, Koç En Havalı Burç : Balık, Yay En Dikkatli Burç : Kova, Boğa En Kırılgan Burç : Balık, Yengeç

• En en en en Oğlak en :D artıladım seni.

• :D

Kızlar Ne Diyor 24

Erkekler Ne Diyor 15

• İkizler çakalın önde gideni Boğa iyidir:/

• Heh heh heh tabiki oğlak ..

• "Kızlar çoğunuzun zeki olmasını istiyorsanız ikizler erkeğinden gebe kalınız. Onlardan zeka fışkırır"Rezzane Kiraz.

• terazi olarak şunu diyebilirim, sanat bizim alanımız, zeka sanatta yansır bizde. diğer burçları bilmem ama yaratıcılığı 10 numara olan bir kafa yapımız var. ona göre kıyaslayabilirsiniz.

• En zeki burç diye bir şey yoktur Kendini En iyi geliştiren insan En iyisidirVe Buda Sadece Akrep Burcuna verilmiştir Yenilenme ve Dönüşüm, Değişim Özellikleriyle Kendini Geliştiren Bir Akreple Kimse Başa Çıkamaz..Bende AKREP burcuyum kendimi geliştirmedim geliştirmiş olsam Adım Duyulurdu

• Akrep. Bill gates'in burcu.

• 1ay

Bence bunların hepsi gerizekalı

• kendini zeki hisseden burçtasın :)

• Demek ki hislerim çok kuvvetli kahretsin :) :)

• yay şühesiz

• Hadi herkes kendi burcunu yazsın artılıcam

• seninkini yukarda gordum ehe

• yükseleni ikizler olan başağı bir oku bakim adamlar tam bir dahi :)))Akreplerle kapışırlar ama zorrrrrrr

• Herkes kendi burcunu yazacak..

• Ben yengeç burcuyum. ama tartışmasız en zeki burç oğlak burcudur.

• Öncekileri Göster
    • o ne demek şimdi

• beni yanlıs anladın sanırım.herkes kendi burcunu yazar ama sen kendi burcun haricinde bir tane seçtin yani bu iyi bir şey anlamında

• liderlik ozellıgı olan burc aslan olduguna gore aslandır.

• liderlerin hepsi çok zeki tabiii canım

• Öncekileri Göster
    • biraz mı bencil.kendilerinden başka kimseyi düşünmezler.toplumu mu düşünecekler.ilginç

• hıc bu kadar bencıl oldugumu dusunmedım.tuhaf arkadaslarım cok az bencıl oldugumu soylerdı lakın bu kadar asırı degılız kımmıs sana boyle kotu ornek olan aslan sasrttı benı

• Aslan tabiki de, tartışmasız :)

• kesinlikle yengeç.

Yükleniyor...