Falcıların fal bakarken söylediği yalanlar nelerdir?

Fal baktırmayı çok severim. Terapi gibidir çünki. Söylenen sözler aynıdır ve güzel şeylerdir genelde. Fala inanmayıp, falsız kalamayanlardanım evet. Peki sizce falcıların en çok söylediği sözler nelerdir?

Anket Sorusu

• A seç Sana kabaran birşey var:)
  • B seç Aaaa göz var, bak işte şurada
  • C seç Dileğin yavaş olacak ama sonu aydınlık
  • D seç Yol görünüyor, yolda seni bekleyen biri var...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 1 ''burada bir kız/erkek var'' insanın her zaman hayatında biri olur.2 ''aşkınızı engelliyen biri var'' paranoya meselesi yaratır.3 '' bi dileğin tumamış'' mutlaka vardır tutmaya n dilekvs.vs.

• :)

Erkekler Ne Diyor 14

• aa bak gözyaşı görüyorum(seviyorsa sevinç gözyaşı), bayrak gördüm devlet kapısından haber var. bayanlara özellikle bi kadın görüyorum yaa bu hep seni çekiştiriyor,çekemiyor,yüzüne gülüyor arkandan konuşuyor. bi sıkıntın varmış ama yavaş yavaş atmışsın onu içinden. bi kalabalık içine gireceksin.uvvvvvv göz göz. göz var sende. vs. vs.

• bu arada güzel ve eğlenceli bir soru 5 yıldız

• Öncekileri Göster
    • yok yengem sülalenin falcısı. valla bakmaz billa bakmaz, ama severse bakar, herkeside sever :DD

• :))))senin o yengenden ben de de var bitene:)

• Senin yüreğinde bir sıkıntı var, derler. Aaa evet doğru bildin dersin ama zaten her insanın bir sıkıntısı vardır mutlaka. :)

• yalan işte:)

• gerçeği yaradan bilir

• Yakın bi zamanda yol gözüküyo sana :)

• benim mi içim fesat anlamadım :S

• Tek fesat sen değilsin, ben de fesatça düşünmedim değil:)

• haha :)))

• fal bakan, baktıran,inanan kişilere acımamak elde değil...

• +1

• bana genelde yol var derler hemde 2 taneymiş birisi uzun birisi kısa bide kuş mektup gelicekmiş (artık -email sms var ama neyse ) birde adak çıkıyor herzamanda kalabalık bir ortamda bulunucak oluyorum n kerametse =)

• Hakkaten yol var sana:) Güle güle asker...

• bende o yol nedense bir türlü bitmek bilmiyor =)

• Hepsi yalandır.

• falcilara inanmam falcilarida sevmemfal baktiranlarinda aciz olduklarini dusunurum fala inanacak kadar

• Bir kere fal baktırdım. O da, ozaman ki sevgilimin zorlamasıyla. Kadın geldi dibimize oturdu resmen bizi dinliyor. Farkettim ve saçma saçma şeyler anlatmaya başladım. Kadında falda saçmaladı :) Falcıyı alt etmenin dayanılmaz hafifliğiyle falcıya 40tl verdim(2005)

• Kazığın verdiği acı?:))

• Öncekileri Göster
    • :))

• hahahah :)

• 20 yıldır her şeyin yoluna girmesini büyük ikramiye çıkmış gibi büyük paralar kazanacağım günü bekliyorum.Çok iddialı falcılardan hep benzer şeyleri duydum hala bekliyorum:)

• Rumuzun gibi elde var bir:)))

• Umudumuzu elimizde tutuyoruz işte bekle bekle nereye kadar? :))

• Hep deve ve uzun boylu eşleştirmesi olur :)))) at görürler :) ben baktımmı bi b..k göremem :)) Kesin bir düşman birde kısmet vardır :)))

• Bakmak var görmek var silent:)

• Öncekileri Göster
    • ve cadıdan bklenen cevap gecikmedi:)))))

• hehehee hiç kaçırmam :D

• deniz aşırı bir yol var önünde. Mutlu olacaksın. Bir haber alacaksın ama şu olursa senin için hayırlı olacak. Tam göremiyorum fakat şu kadar zaman içerisinde biriyle tanışacaksın bu kişi sana yardımcı olmaya çalışan biri falan filan inter milan işte :)) :)) kolpalara devam :)) :))

• Fal kültürün gelişmiş:)))

• kızlar saolsun :)) :))

• o kabaran şeyin ne olduğunu merak ettim :ı

• yüreğindir canım falda başka şeyden bahsedecek hali yok falcının.ne fesatsın:)

• kabaran başka şeylerde var ama neyse hadi :ı

• :))

• Sana kabaran birşey var

Kızlar Ne Diyor 19

• Kadının birine gitmiştik bir ara .. suya bakıyordu . Elimi eline değirmeden üstünde tuttum bir kaç dk .Çektim elimi suya baktı bana döndü serkan kim dedi ve onunla ilgili ne varsa anlattı sonuna kadar dinledim .Ağzım açık kaldı herşeyi bildi ,arasıra arkadaşım geldi yanıma açılan ağzımı kapattı :))

• Serkan kim? :))))) ve bu falcı nerede:)?

• İzmirde :)) o eşek de bu link

• bana hep bi sürü kısmetin yolun var derdi bir de beyaz kağıt görüyorum aaa bembeyaz gelinlik falan saçmalıyordu:))

• evet ya bir de sarışın biri esmer biri, bembeyaz falan. Gerçekten üstün yetenekliler:)))

• bi kaç çıkan şey oldu haklarını yemiyim:))

• genelde bütün falcılar bana evlenince çok zengin olucaksın derler anlicağınız zengin bir kocaya sahip olucakmışım o günü merakla beklemekteyim nerdeyse çıksın gelsin artık :D

• Gönül zenginliği olmasın da:))) Ya da ikisi de olsun:)

• Öncekileri Göster
    • bak işte bu süperdi ama sarkı... :)))) böle ol canımı ye :D

• ne sandın :D

• benim senesi dolmadan evlenip çocuk doğuracağımı söylüyorlar ısrarla. zorla başgöz etmeye çalışmayanını bulursam diğer dediklerini ciddiye alacağım, yeminle bak:)

• Seni bilemeyeceğim ama birçok arkadaşım çocuk doğurmak için evlenmek isteyenlerden. Ben sende de onu sezdim sanki:))

• Öncekileri Göster
    • Seni etkilemek istemem ama çok zor bir istek. Neyse sen bana bakma bugün Pazartesi ve ben çok karamsarım.

• yok be annem, benim de işi kolaylaştırmak gibi bir arzum yok zaten. dediğim gibi, solo hayatımdan da memnunum ben:)

• beyaz bir kağıdın vardevlet kapısı gözüküyor

• için sıkılmış

• bak şurda kuş var kısmet demek :) yakında biri sana bi hediye gibi bişey vericek:) aaa yüreğin kabarmış ama yakında ferahlıycaksın.:)

• aydınlık.çok temiz çıkmış.devlet kapısında iş.yurt dışı.birine sırtını dönmüşsün.hanede dikkat etmen gereken kişiler var.anahtar görüyorum sen ev/araba mı almak istiyorsun ? çok sıkılmışsın.sen neden bu kadar herşeyi kafana takıyorsun.bunun arkasında biri var destekliyor. vb cümleler :))))))))))))))

• çok zengin olacaksın.Sıkıntısız bir hayatın olacak.Hadi lennnn

• faldan nefret ederim :)

• Ahh ahh sende göz var canım.. Ufak ufak kısmetlerin olucak.Hımm Bak gülüm gel bak hanen ikiye bölünmüş resmen ama ay doğmuş. Bir kendi haneni birde başkasının hanesini düşünüyorsun..Ufak ufak telefon görüşmeleri yapıcaksın canın biraz sıkılıcak.A harfli biri var burda saçını arkadan toplamış. İşte ondan bir paket alıcaksın. Kısa kısa yolların var hepsinde kısmetinle gidip geliceksin..Bayraklı bir yerde işin var senin bak bunu yaz bir kenara. Dilek tut bakim ! -Tuttum..2 tane mi dilek tuttun sen ? -Aaa evet. Biri hemen olucak birine daha vakit var ama.Al şunu git yıka! tutsun..Ha birde şu var falın ortasında kabaran bir şey görülür bu mezardır cenazedir bakılmaz.-Aaa ben bu fala bakmam ...-Niye kız-Boşver boşver..

• çok süper fal bakanlarda var yalan atmadan

• 3 mü desem 5 mi desem, gün mü desem ay mı desem, bi haber alacaksın.yüreğin darlanmış seninhiç merak etme, ereceksin ferahaV mi desem N mi desem, yoksa H mi desem, bu başharfteki biri senin kısmetin

• bı kac gun once baktırdım kadın o kadar kotu şeyler soyledı kı sevgılımden soguttu benı başka bi falcı da nerdeyse herseyı bıldı :) sevgılene yol var dedı kısmet var dedı hayırlı bır iş var dedı nısan-düğün gibi :)süreklı duydugum sözler de için kabarmış senınkısmet varelıne bır mıktar para gececekokul yolu gözüküyo dedı :) yol degıl bak okul yolu :)hediyelerin var bide :)

• hep " 3 vakte kadar dileğin olucak " derler ama 3 saat mi 3 gün mü 3 ay mı 3 yıl mı 3 asır mı yaaa olmadığına göre heralde benimkiler asır :s

• aynen:(

• yok ya falda ne hep atıyorlar..tövbe ettim ben...hep kandırıyorlar ya..hep haber var diyorlar..hani..bekliyoruz gelmiyo o haber..yutmucam artık.

• Duygularımızla oynuyorlar:)

• valla aynen öyle..ümit veriyolar:)) sonu hayalkırıklığı

• Bu dileğinin içinde 2 dilek var.. Kalbinden 2 dilek geçmiş ama kararsız kalmışsın.. Ama sonuç olarak bu iki dileğin de olacak.. :)

• Ancak benim dediklerim çıkıyor, yalan değil..

• Öncekileri Göster
    • Söyledim iki şekerli kahve, hadi bekletme:)

• :) hemen koşuyorum

• üç vakte kadar dileğin olacak

• O üç vakit 3 asır olmasın:)

• evet o 3 vakitin zaman aralıgı hiç bir zaman belli değildir :))

• Babaannem söylerdi her falında: Balık gibi bir nasibin var. O balık ne demek oluyorsa artık :D :D

• :)Balık kısmettir:)

• eee ozaman kısmet gibi bir nasibin var demek oluyor :D :D:D

Yükleniyor...