Sevgilimden soğumak istiyorum, nasıl yapacağım?

sevgilim beni çok üzdü ve ben de bir süreliğine kendimi geri çektim,olaylardan uzak durmaya çalışıyorum.ama aklım da onda değil desem yalan olur.beni aramasını bekliyorum,ben arayamam.bir yıl da beklemem gerekse aramayacağım.ama bu dönemi kafaya takmadan nasıl geçireceğim onu bilmiyorum,kafamı başka şeylere vermek işe yaramıyor..nerde ne yapıyor merak ediyorum haliyle..ona karşı olan düşüncelerimi değiştirmeliyim belki de ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum.bu konuda bir önerisi olan var mı? aslında aklımın istediği şey ondan tamamiyle vazgeçmek ama ona karşı beslediğim hisler buna izin vermiyor.kendimi ondan soğutmak istiyorum,bunu nasıl yapabilirim?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Getirme aklina. Bende cogu seyi oyle unuttum. resimleri var ise sildim nuamrami degistim ve unuttum gitti. Sen sevgili dyorsun ben sozlumden ayrildim boylece unuttum. Su anda karsima gelse kimsiniz diye sorar gecerim tanimamazliktan gelirim.

Erkekler Ne Diyor 4

• soğumak istiyosan soğu.sorun saçma soğuduysan bitir

• ayrılman lazım önce ondan sonra soğursun

• Bunun için için özel bir çaba sarf etmene gerek yok.ayrılırsın ve zamanla unutursun..Ama bence bi şans daha ver, belki öküzlükten vaz gecer.

• sen ne pislik bi insanmışsın yahu

• lan madem seviyon ne diye aramak etmek istemion saçma adaam seni insan bişey ister onu yapar yada yapmaz sen on şey istion hiçbirini de yapmıon pislik bu tabi

• neden?

Kızlar Ne Diyor 3

• yorumum sığmadı burdan devam ediyorum :D işte senden ayrıldığımda çok mutsuz olucağımı biliyorum hala seni çok seviyorum ama bu şekilde olmaz hatanı telafi etmeyi kabul ediyosan değişmeyi kabul ediyosan devam edelimm yoksa sen yaptıklarının farkında degilsen ara verelim kendini sorgula yaptıklarını hata ettiğini düşünürsen ben tekrar denemeyi isterim falan diye acık acık konuş bence.şimdi hiçbişey söylemeden ayrılırsan o hatasını asla bilmicek sen de ilerde bi gün daha fazla uğraşabilirdm ilişkimiz için diye pişman olucaksın. bence böyle yap yani pişman olan biri olarak sana tavsiyem

• bence sevgilin bazı seyleri kendince bitirmiş zaten seni geri kazanmak istese elinden gelenin fazlasını yapardı. soğumayı değilde ondan vazgecmeyi dene tabi benim fikrime göre bunu anca bi baskasıyla cıkarak daha kolay atlatırsın ama bunu karsındaki kişi kullan anlamında demiyorum

• sen bal gibi ona mesaj atıcaksın öyle bi yıl da olsa beklerim falan yalan şimdi o konuda anlaşalım. hem sevgilin seni ne konuda üzdü? şimdi ayrılsanz başka kızla ilişkisi olsa daha mı az üzülüceksin .yol yakınken bazı şeyleri görmezlikten gelip ilişkini kurtar derim yoksa fena pişman olursun. ama o hala daha seni üzmeye devam ederse hiç dğlse denedim diyebilmek için bi kez affetmen gerek yoksa ilerde kendinden nefret edersin .

• onu aramak gurursuzluk degil sonuçta bi ilişki yaşamışsınız bazı cevaplar hakediyosun. bence ara konuşmak istediğini söyle yüzyüze konuşun mesaj atma snra mesajına cevap gelmezse tepkisini asla bilemezsin ama yüzyüze olursanız en azndan tepkilerinden bişeyler çıkarırsın. anlat herşeyi sen böyle böyle hata yaptın ama gördüğüm kadarıyla hata olarak görmüyosun yaptığın şeyi seni çok seviyorum ama bunu kendime yediremiyorum çok mutsuzum

• o şuan bunu göremiyor ama ayrılırsak ikimzn de mutsuz olucağını biliyorum,kabullenip ayrılmazsam da o mutlu olucak ben hem mutsuz hem gurursuz olucam.bir hafta önce ona bir ayrılık yazısı yazdm hala gönderemedm,bir haftadr konuşmuyoruz.hala beklyorum bi şey yapar diye ama tık yok..

• ilişkmnzi sarsıcak bi hata yaptı o da farkında ama telafi etmek için hç çaba sarfetmedi,hiçbirşey yapmadan eskiye dönmek istedi,ama olmuyor o şekilde,atlatamıyorum bu durumu ve yanımda durmuyor bu konuda.ben de artık bunu bir hata olarak görmedği kanısına vardm bide sonradan öğrendm ki o bana anlattğı hatasıyla ilgili de yalan söylemiş..yani onu aramayı artık gururuma yediremem zaten arasam da söyliyecek ya da yapıcak bir şeyim yok,onun bir şeyler yapması gerekiyor ama yapmıyor.

Yükleniyor...