Erkekleri sevmeyen sözler.

Aşağıdaki çeşitli kişiler tarafından söylenmiş sözlere katılıyor musunuz?

1. Bütün erkekler çakaldır; fakat bunlardan birine, geri kalanından sizi koruması için ihtiyaç duyarsınız.

Marlene Dietrich

2. Kadınlar düşünmeseler, erkekler hala geçen haftanın çoraplarını giyiyor olacaklardı.

Cynthia Nelms

3. Erkek vücudunu seviyorum, erkek zihninden daha iyi tasarlanmış!

Andrea Newman

4. Dünyanın en ince kitabı hangisidir? Erkeklerin kadınlar hakkında bildikleri!

Anonim

5. Kocalar arasında o kadar az fark var ki, ilkinden de ayrılmayabilirsiniz!

Adela Rogers

6. Beni mutlu bir evlilik yaşamaktan alıkoyan tek şey kocamdır.

Andra Douglas

7. Bayan Smith, kocasının yalan söylediğini her zaman anladığını söyledi. Dudakları hareket ediyorsa, bu yalan söylüyor demekti!

Anonim

8. Hiç hata yapmamakla övünen bir erkek, çoğunlukla hata yapmış bir kadınla evlidir.

Anonim

9. Müthiş erkek yoktur sersem, sadece erkek vardır!

Charles Schne

10.Pek çok kadın gibi ben de, son yıllarda, çocuk bezi değiştiren her erkeğin,

neden kendini bunun hakkında bir kitap yazmaya zorunlu hissettiğini anlamıyorum.

Barbara Ebrenreich

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 1. Bütün erkekler çakaldır; fakat bunlardan birine, geri kalanından sizi koruması için ihtiyaç duyarsınız.

2.Kadınlar düşünmeseler, erkekler hala geçen haftanın çoraplarını giyiyor olacaklardı.

8. Hiç hata yapmamakla övünen bir erkek, çoğunlukla hata yapmış bir kadınla evlidir.

9. Müthiş erkek yoktur sersem, sadece erkek vardır!

bunlara katılıyorum genel geçer sözler :)

• Doktor xperine ne oldu :)

• ben teşekkür ederim paylaştığın için :)

• Teşekkürler doctorhouse.

Kızlar Ne Diyor 6

• Katılmadığım tek şık 1. şık.

1. Bütün erkekler çakal değildir , bazıları salaktır.

• :))))

• Bu sözler Feminist ve Feminizm karşıtı kişiler tarafından söylendiğinden hemen hemen hepsindede bir genelleme yapılmış.Bunları erkeklerin birçoğu veya kadınların birçoğu şeklinde düşünürsek sorun yok.

• Parmak basıcam da mürekkebi bulamadım :))

• hepsi doğru erkekler bu kadar iyi anlatılamazdı:)))

• guzelmis ellerine saglik :))

• genelleme yapılması hoş değil

ama sonuncusuna katılıyorum

• Yine katıldığım noktalar da var, katılmadığım noktalar da. tüm erkekleri bu şekilde genellemeyi doğru bulmuyorum açıkçası.

Erkekler Ne Diyor 6

• 014882398522

• guzel bir calisma olmus ama erkekler adina uzuntu verici sozler tabiki de :((

• diğer sorunu da okudum, nedense bayanlar erkeklere direk giydirirken, erkekler arada kendilerini de tii ye alarak söylemişler. bu durumda tespit,

erkekler kadınlara göre daha kibar (yaratılış itibariyle narin olmaları kibar oldukları anlamına gelmiyor) , kadınlar ise sanattan daha yoksun.

• Bunun farkındayım hotdoq.

• George Carlin'in şöyle bir sözü vardı: "Kadınlar deli, erkekler salaktır. Kadınların deli olmasının sebebi, erkeklerin salak olmasıdır. Tek nedeni bu değil ama büyük nedenlerden biri bu."

• sanırım bunlarda çok doğru tespitler . . .

• :))

Yükleniyor...