• Sor
  • Bence

Türk kızlarının burunları neden hep yamuk?

Avrupa'daki kizlarin yüzleri cok güzel, fizikleri her zaman güzel olmasa da. Peki Türkiye'deki kizlarin yüzleri neden hep cirkin? Çok burnu yamuk olan kiz var Türkiye'de. Neden?

Güncellemeler:
bence kabul etmelisiniz bir etrafiniza baksaniz ,türkiyede yüzde doksanin burnu yamuk...ama neden ? ben bu durumun nedenini soruyorum

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• kusurlari ortmede gece gibi olmaliyiz arkadaslarkusurlarimiz ile barisik olmaliyiz ve oyle sevmeyi becermeliyiz

• hmm haklisin

• tesekkur ederim :))

Erkekler Ne Diyor 12

• O zatıalinizin yamukluğudur bence:) Bizdekiler naturel takılıyor,senin yaşadığın yerdeki kızlar gibi ameliyat masasında tapulu yerleri yok:)

• yoo avrupadikalier ameliyatsizda cok güzeller..sence bütün dünya neden begeniyor onlari?türk erkekleri hele deli oluyorlar sevikleri kadinlar gazeteki kadinlar hep yabanci

• kilolu desen neyse de, burnu yamuk pek denk gelmior, ya da sen boksör kızların çok olduğu bir yerde yaşıyorsun...

• burun belki ama algıda yamukluk var orası kesin... birkaç kişi dışında soruya cevap veren olmamış herkes söylediklerine takılmış kendini kurtarmaya çalışıyor...sorunun cevabıı gen havuzumuz nedeniyle.. bazı ırkların bazı belirgin özellikleri olur bunlar kesin olmamakla birlikte genellemeye de tabii tutulamazlar... ama bilmem kimlerin bilmem neresi böyle olur gibi şeylerle de çok karşılaşırsın

• bencede ben burnu yamuk olan insanlar kötü demiyorumki ,nedenini sordum sadece

• çinlilerin burnu niye küçük yaw . . .

• Burun yamuklugu var diye yabanci kızlara mı yönelmemiz gerekiyor? Yüzde doksan gibi bir oran vermissin ama karakteri bozuk olacağına burnu yamuk olsun.Nedeni merak etmenin sebebi dusuncelerindeki Turk kızlarını begenememen.

• ben sirf türklerin burnu NEDEN yamuk diye sordum

• Kusura bakmayın da toplum olarak, dış görünüşe çok bağlı bir toplum olarak görüyorum.Yok burnnu yamuktur.Yok kilosu fazladır,yok boyu kısa,yok şurda fazlalık var ,yok kulakları kepçe.Ne kadar tuhaf bir toplum oluyoruz farkında değililiz ...

• ama cogu türk erkegide ruslari begeniyor .facebooktada öyle diyor erkekler hep-en güzeli türk kizi -yazan seylere ,manyakmisiniz gidin önce bir isvece bakin falan diye yaziyorlar..cünkü ordaki kizlarin hep yüzleri güzel burunlari düz...enteresan bir durum bence

• sorulması gereken en son sorulardan bırıde bu olsa gerek:)

• ... Dövülesi sorular listesine alınmalı :)

• anne ve babalar lutfen cocuklarinizi gece degil gunduz gun isiginda yapin sonra burunlari egri oluyor iste kim verecek bunun hesabini

• ... Burnu yamuk bir Türk kızı sevgilini elinden mi aldı? !

• =)

• ... Güncellemeye cevap : var sende bir yamukluk ama anlayamadık !

• Koptum gece gecee :D

• Dua et gece sordun bu soruyu seni perişan ederlerdi burda :D

• Ben hala erkek diye düşünüyorum :)

• Öncekileri Göster
    • floydian attı skor 2-1 oldu...

• hahaha :D

• Bence avrupadaki kizların hepsi güzel olmadığı gibi, türkiyedeki kızların hepsi çirkin değil. fındık olanlar da var, patlıcan olanlarda. avrupalı kızların bazıları fareleri andırıyor gibi gelir bana. güzel yüzler değil, hatta bir kısmı itici gelir. kaşarlı tipler, kaba suratlar falan.

Kızlar Ne Diyor 21

• Yaratılış nedeni genler öyle aynı renkli gözlü ve sarışın olmaları gibi buda onlara ahs özellikler bence bir insandaki kusur ona yakışır bunu değiştirmeye kalkışsan yüzünün şeklini değiştirirsin çekicliğin kalmaz pişman olursun ben hiçbir şekilde ALLAHIN bana verdiği şeylerden şikayetçi değilim çok şükür o niye böyle bu niye böyle diye sorana kadar sahip olduklarımızın değerini bilip öyle yaşamamız gerekir.

• işte sen böle harika yorumlar yapınca da insan gidemior da :((((

• teşekkürler.

• Sanırım % 10 luk kısımdayım :))

• bu çeşit erkeklerden kurtulduk şimdi de kızlar çıktı meydana...-uçan marullar görüyorum doktor+sakin ol hayat bir noktala kümesidir.

• bende düşündüm bunu karadenizlilerinde uzıun:)

• herkes gen havuzundandir diyor ama neden türklerin gen havuzunda burun yamuklugu var...neyse belki bu soruyu biyolojik bir foruma sormam gerek

• Olabilir arkadaş biz soruyor muyuz Amerikalı kızlar niye koca popolu obez yada niye Alman kızları patates suratlı diye :D Avrupalılarda özel yaratılmadıYamuk işte belli ki bir hasar görmüş burun.

• sormak suc degil

• ... Sakin :)

• Ülkeyle ne ilgisi var ki bunun? Her yerin herkesi güzel olacak diye bir şey yok. Sana bir sürü örnek verebilirim.

• ... O'nun gazı var :)

• Sanırım erkek

• senin yaşadığın yerde çok var herhalde şuana kadar burnu yamuk olan kimseyle karşılaşmadım

• bende türk kızlar gayet güzel saçmalama lütfen ayrıca neden gizli sordun ki kendi kimliğinde sorsana sorularını kim tanıcak seni ne olucak yani özgüveninle sor yanıtla sorularını

• benim burnum gayet hoş hokka gibi minicik hıhh

• burnu yamuk olan da var düzgün olan da var. avrupasi türkiyesi yokki bunun. ruhu yamuk olmasin.

• Türk kızlarıyla alakası yok bencede bu konunun.. Bende içerde orta kemik eğriliği var ama öyle dikkat çekici şekilde değil... Olabilir yani herkesin muhakkak bi kusuru vardır... Nefes alabiliyor musun? Görebiliyor musun? Duyabiliyor, konuşabiliyor musun? Evet ise bitmiştir sorun yokkkk!

• ben yamuk görmedim..

• Burnumda yamukluk falan yok.Ayrıca sen Türk olduğuna emin misin?

• ben türklügümden bahsetmedimki

• Bende onu sordum işte. Türklere bok atmaya çalıştığına göre...Bende onu sordum işte. Türklere bok atmaya çalıştığına göre...

• ne bicim konusuyorsun

• Ayrıca şunuda hiç unutma arkadaşım güzellik bakan gözdedir sen çirkin görüyorsan göz doktoruna git ama önce algıda saçıçı olmaktan vazgç :D

• valla çok şükür ki bizim öyle sorunlarımız yok hatta tekrar şükrederek söylüyorum ben bildiğim pamuk prensesin insan versiyonuna benzetilirim bak bakim panbuk prenseste bi yamukluk var mı :D Bu arada sen Türk değilsin ve bendede vatanım milletim dışından olan hele bizi sevmeyenleri böyle dertlenip dertlenip incir cekkkkirdeğini doldurmaz muhabbetleri yogurup konu yapanları tutup ağız burun dagıtasım hatta birde yamultasım gelir biliyonmu neyse bu arada bişi sorcam kimin bunu yamuk kimin değil bilmemde senin doktor sana algıda yamukluk raporu verdi mi ? harbi meraktan soruyom :D

• kim o eksi veren :D kıyamam ya

• Öncekileri Göster
    • harikasın angell tamamiyle sana katılıyorum

• teşekkür ederim o senin harikalığın :)

• burnumda bi yamukluk yok.Karadenizli olmama ragmen.

• O Senin yamuklugun bendeki burunuGörsen dibin düşer

• düşmek için bi madde olması lazım bu çevir kazı yanmasın olmuş penticim :D

• Karadeniz sınırlı bir bölgedir.

• Valla senin hangi ülkelere gittiğini bilemem de bence bunun ülkeyle pek bi alakası yok

• ne alakası var? Ona kalırsa gittin mi bilmem ama almanyadaki kızlarında çoğunun burnu kocaman. Yamuk değil belki ama afedersinde domuz gibi yani. Ha evet ayrıca benim burnum tamda o dediğin burundan karadenizli gibi yani hafif. Ama sorun yaratmıyor. En azından 3 kilo burnum varmış gibi durmuyorum fotoğraflarda o dediğin avrupalılar gibi. Tamam belki yüzleri daha güzel olabilir bembeyaz renkli göz vb. ama burunsal açıdan katılmıyorum :)

• ozaman neden bir türk erkegi alman kizi görünce cilgina dönüyor? alman kizlarinin cogunlugu cok güzel ,uzun boylu,sarisin,gözleri renki ve yüz hatlari feminin

• bende öyle yazdım zaten yüzleri daha güzel olabilir ama burun ne alaka dedim. Burunlarının daha güzel olmadığı bence kesin

• Hokka gibi burnum var.

Yükleniyor...