Cinler insan şekline girebilir mi?

Cinler insan şekline girebilir mi?İnsan şekline giren bir cin öldüğünde ne olur?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• insan şekline girebilirler ve anlaman çok zor olur ayakları filan ters muhabbeti biraz efsane.ölünce ne olur demişsin.bir hikayeyle anlatayım.adamın biri tarlasını sürerken bir akrep çıkar ve onu öldürür.daha sonra kendini çöl gibi bir yerde bulur ve bi nevi onların mahkemesine çıkar.oda akrebin haşere olduğunu ve öldürülmesinde bir sakınca olmadığını ve kurandada böyle geçtiğini söyler onlarda bunun doğruluğuna kanaat getirip adamı tekrar bahçesine bırakırlar.ve geldiğinde akşam olduğunu söyler.tabi bu hikayeye de efsana diyen de var inanan da ama ben inanıyorum.ayrıca bir hadis de haşerelere 3 kez Allahın izni ile git deyin giderlerse cin kardeşlerininzdenedir gitmezlerse haşeredir öldürebilirsiniz diyor tabi hadis de sahici ise.bu konularda da bilgilenmek istersen imamı şibli cinlerin esrarı kitabını öneririm 1979 yılında türkiyede baslışmış ama 1980 de basılımına son verilmiştir.insanlarda yarattığı psikolojik etkiler yüzünden ama 1992 de yeniden düzenlenip çağırma metotları kaldırılmış ve yeniden basılmıştır.bende 92 baskısı mevcuz iginç bilgiler var ama dili biraz ağır.

• Duymuştum, anlattıklarını+

• Öncekileri Göster
    • anlattıkların ilgimi çekmedi değil +++
      ayakları ters muhabbetini bende bilmiyorum burda öyle duydum

• Saygı duyarım ancak bildiğin üzre, cinlerin kılık değiştirme gibi bir yetenekleri vardır. insanların gözüne ne şekilde görünecekleri onlara kalmıştır ve bir tek Hz. Muhammed (sav)'in suretine bürünmeleri yasaklanmıştır. Yani bunun haricinde hangi şekli söylersen söyle bu doğru olacaktır.ama bana ters muhabbeti hala biraz efsane geliyor.çünkü her şekle bire bir girme yeteneği var böle olmasa peygamber kılığına da girmeleri yasaklanmazdı.

Erkekler Ne Diyor 24

• böyle bir kabiliyetleri olduğunu sanmıyorum.

• ben sanıyorum

• ;)

• evet. bu mümkün.

• girebilir insanlarla sevişebilir hatta,

• evet giriyorlar fakat ayaklarına baktığında insan olmadığını anlayabilyorsun çünkü ayakları ters ve bunu düzeltme kabiliyetleri yok maalesef..

• nasıl ters arkaya doğrumu yana dogru mu? daha önce gördün mü

• Öncekileri Göster
    • onlar kurtulda da ben o zamanlar henüz küçük bir çocuk olduğum için şahit olmaman gereken şeylere şahit olunca ister istemez etkiliyor:..

• çok kötü bişey

• evet girebilir ))

• gerçek cin resmi link

• :Dcin severim

• oda seni seviyo

• ne cini arkadaşım yaa

• cin cini

• Öncekileri Göster
    • Cinler var.

• yok herii

• insan ve hayvan kılıgına girbilirler özellikle siyah renkli hayvanlar kılıgına ama ayakların ters olduguna dair daha hiç bir arastırmada rastlamadım ve ölürlerse öldükleri kılıkta kalırlar

• yok daha neler :))

• ayakta uyu sen : )

• Öncekileri Göster
    • Gelene neden geldin, gidene neden gittin demeyiz. Bir merhabayla gelene başımız üstünde her daim yer vardır ;)

• : )

• insan şekline giren bir cin ölmüş olur.avi

• normal insan gibi mi

• Ben bunu duymuştum insan kılığına giriyorlarmışcinlerinde insanlar gibi yaşamları varmış.

• Aslında onu bende biliyordum ama ya sonra ölürse

• Duyumlarıma göre yazıyorum benimde bu konuda pek bilgim yok malesef.

• sağol yinede

• Bismillahirrrahmanirrahim! tırstım :S

• =)

• acayip insanlara benziyorsun

• evet girebiliyorlar filmde öyle gördüm

• töbe töbe 3 harfli de bari yaaaa...

• nolcak sanki

• iyiiii

• Cin'ler var olmadığı için, birşey kılığına da giremiyorlar.

• evet girebilirler

• tek gördüğüm cin gordon dry cin..oda sadece tonik ve limona giriyo..

• :)

• İfrit olanlar girebilir.

• nasıl yani

• Hz.Süleyman AS'ın kıssasında Belkıs annemizin tahtıyla ilgili kıssası Kur'an-ı Kerim'de anlatılmaktadır.Ancak bizim cinlerle boyutlarımzı farklıdır.Dolayısıyla korkmana çekinmene gerekyok.Ne yapıyorsa insanoğlu yapıyor insanoğluna.Zavallı cinlerin kime ne zararı olsun?

• sanırım evet ama onu insandan ayırt edebilecek şekilleri varmış ,örneğin ayakları ters tarafa bakıyormuş ..

• evet bunuda yeni öğrendim öyle imiş

• Öncekileri Göster
    • evet aynen öyle fazla kurcalamamak şartı ile araştırılabilir

• kesinlikle

• İnsan içine giren cin, normallerinden daha güçlüdür. Yani normal sıradan bir cinin insana bulaşması çok zordur, sadece şeytan olan güçlü olanları insanların bedenen ruhen aklen güçsüz zamanlarında musallat olabilir.. Hiçbir cin insandan üstün değildir ve cinleri yaklaştırmamanın yolu birtakım dualardan geçer. Cinin ölümü insanı etkilemez, cin öldüğü için insan ölmez .

• güvenilir bir bilgimi

• Benim ilgimi çeken bir konuydu zamanında ve farklı kitaplar ve kişilerden dinledim. Kendi yorumum yoktur konuyla ilgili hepsi öğrendiklerimdir. ki cinlerle ilgili bende bir soru sormuştum forumda, bu konu herkesi korkuttuğu için dikkat çeker, kimi bırak bu işleri der kimi ciddi ciddi cevap verir. Böyle şeylerden, cinlerden uzak tutsun Allah bizi inşallah.

• sabah sabah nerede gordun yha Allah akıl fikir versin saan diyorum arkadasım

• amin.

• insan kılığında olan insanlıktan bir sürü nasibini almamış aramızda insancıkalr geziyor bence sen onalrı göz önünde bulundur :)

• onlar ayrı bir mesele zaten:)

• Öncekileri Göster
    • hiç alakasız öylesine bir yerde gördüm nette aklıma geldi

• neyse boş ver o zaman çok konuşma çok düşünme o konuları çekme üstüne :)
      sen yarını düşün 21 aralık kıyamet kopacakmış bak :)

• Ben de merak ederdim boyle konulari. Kucukken.. Sonra yorgani birden basimin ustune cekerdim. Saklanirdim saf gibi.

• :):)

• Öncekileri Göster
    • :D

• Neyse iyi gunler.

Kızlar Ne Diyor 6

• Cinle evlenen bile varmis.

• Daha neler

• olabilirler canım ölümsüz olduklarını düşünüyorum

• Girebiliyorlar diye biliyorum...

• bende öyle

• Öncekileri Göster
    • ayrıntılar çok aslında okumak araştırmak lazım ama bizden uzak olsunlar

• Aynen öyle...

• insan şekline girebilrlerde insan içinede girerebilirler bence... ama öylesine değil o falcı insanlardan uzak durmak lazım onlar cinlerin ta kendisi haa insanınüstüne cin falan salabilirler ... ayyy sabah sabah ne cini ya evde yalnıım yaaaaaaaaaaaaaa :/

• korkma şekerim biz varız

• haa saoll :D

• Sorunu beşledim.Girebiliyorlarmış.

• sağol kuzum
      bize gelmesinlerde ; )

• Korkarım be onlardan zaten. Nas suresi hemen..

• aynen cnımm

• sabah sabh nerden geldi aklına bu :D

• dün soramamıştım

• fazla üstüne gitme sıkıştırma soruyu soranı
      belki şuan green-eyes le bile konuşmıyor olabilirsin
      belkide soruyu soran bir başkası
      ya adını alınca gelir derler o yüzden şifreli konuşacağım tamam mı
      başlıyorum hazır mısın
      3 harfli
      ortasında İ var

• ben green eyes değilim agu ugu =/

Yükleniyor...