Cinler insan şekline girebilir mi?

Cinler insan şekline girebilir mi?

İnsan şekline giren bir cin öldüğünde ne olur?

En İyi Görüş

• insan şekline girebilirler ve anlaman çok zor olur ayakları filan ters muhabbeti biraz efsane.ölünce ne olur demişsin.bir hikayeyle anlatayım.adamın biri tarlasını sürerken bir akrep çıkar ve onu öldürür.daha sonra kendini çöl gibi bir yerde bulur ve bi nevi onların mahkemesine çıkar.oda akrebin haşere olduğunu ve öldürülmesinde bir sakınca olmadığını ve kurandada böyle geçtiğini söyler onlarda bunun doğruluğuna kanaat getirip adamı tekrar bahçesine bırakırlar.ve geldiğinde akşam olduğunu söyler.tabi bu hikayeye de efsana diyen de var inanan da ama ben inanıyorum.ayrıca bir hadis de haşerelere 3 kez Allahın izni ile git deyin giderlerse cin kardeşlerininzdenedir gitmezlerse haşeredir öldürebilirsiniz diyor tabi hadis de sahici ise.bu konularda da bilgilenmek istersen imamı şibli cinlerin esrarı kitabını öneririm 1979 yılında türkiyede baslışmış ama 1980 de basılımına son verilmiştir.insanlarda yarattığı psikolojik etkiler yüzünden ama 1992 de yeniden düzenlenip çağırma metotları kaldırılmış ve yeniden basılmıştır.bende 92 baskısı mevcuz iginç bilgiler var ama dili biraz ağır.

• Duymuştum, anlattıklarını+

• Öncekileri Göster
    • anlattıkların ilgimi çekmedi değil +++

ayakları ters muhabbetini bende bilmiyorum burda öyle duydum

• Saygı duyarım ancak bildiğin üzre, cinlerin kılık değiştirme gibi bir yetenekleri vardır. insanların gözüne ne şekilde görünecekleri onlara kalmıştır ve bir tek Hz. Muhammed (sav)'in suretine bürünmeleri yasaklanmıştır. Yani bunun haricinde hangi şekli söylersen söyle bu doğru olacaktır.ama bana ters muhabbeti hala biraz efsane geliyor.çünkü her şekle bire bir girme yeteneği var böle olmasa peygamber kılığına da girmeleri yasaklanmazdı.