Bana dokunmayan yılan bin yaşasın der misiniz?

Bana dokunmayan yılan bin yaşasın der misiniz? başkasına yapılan kötülüklere sessiz kalıp banane benimle ilgisi yok zaten der misiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır derim yılanı sevmediğim gibi bu sözüde sevmem yılanlara ölüm yılanlara katliam

Kızlar Ne Diyor 9

• Hangı bırıyle ugrasıcam bana dokunmasın :3

• Hic demedim. Demedigim icin kaybediyorum zaten.

• kişiye göre değişir ama genelde bana dokunma yılan derim :)

• bana dokunmayan yılan bin yasasın derim

• Evet aynen öyle derim.

• eskiden yapılan haksızlıklara karşı sesimi çıkartırdım ve sonra bakıyorumki onlarla ben kavgalı olmuşum diğerleri barışmış oyüzden artık umrumda değil

• haksızlık varsa demem

• Evet, bencilim.

• Başarılı bir tahmin.

• tahmin ettiğim için bu kadar cömert oldum

• Olsun, severim.

• Öncekileri Göster
  • çoğunlukla başkası beni ilgilendirmez ama nadiren karışırım. eğer gerçekten çok haksız ve çok ileri gittiyse

Erkekler Ne Diyor 10

• ben de haksızlığa, mantıksızlığa tahammülsüzlük var. çoğu durumda elebaşılık da yapmışımdır yeri geldiğinde, çekinmem zaten dürtü gibi birşey karşı koyamıyorum. sonuçları tabi her zaman iyi olmuyor benim adıma ama huy işte bro

• derim. bana zararı yoksa bişeyin, ne olduğu umrumda değil.

• Asla! Hiç sevmediğim ve çok nefret ettiğim bir sözdür. Atasözü bile demem ben buna. Bana dokunmayan yılan bin yaşadıkça büyür ve birgün gelir beni bir lokmada yutar. En iyisi yılanın küçükken başını ezmektir.Allah beni yılandan korkanlardan eylemesin. Hayatım boyunca dokundum, elimden geldiğince ezdim başlarını. Bundan sonra da Allah ömür verdikçe ezeceğim.

• temam , hava nasıl oralarda üşüyor musun :)) link

• Allah senin iyiliğini versin :)

Kaşınıyom kız, uyuzum ben, sana uyuzum tamam mı?

• kaşınıyon sankim :)) link

• Öncekileri Göster
  • derim :) malesef..

• Klasik bir İngiliz atasözüdür, 1. Dünya harbiyle beraber lisanımıza yerleşmiş, hatta çoğu kişinin vazgeçemediği söz olmuştur. Lakin bu bizim toplulumuza aykırı bir sözdür. Kesinlikle kullanmam.

• Bireysel öfkeme dayalı bir şey. Haksızlık varsa yıkım !

• Sessiz atın çiftesi pek olur:) Made in Ben.

• Hayır, alçaklıktır. İnancıma da aykırı. Her koyun kendi bacağından asılmaz bende

• Başkasının kim olduğuna bağlı.

Yükleniyor...