• Sor
  • Bence

Bakımlı erkek nasıl olmalı?

Bakımlı olmak ne kadar önemli ve nasıl olur? Bir erkeğin bakımlı olması derken ne anlarsınız? Bu bayanları etkiler mi?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• saç traşı sakal taraşı ve ense taraşı tertemiz olmalı duşunu almış. temız pak gıyınmış. ayakları tertemız

Kızlar Ne Diyor 18

• A dan Z' ye her şeyiyle bir bütün olmalı.Saç, giyim konusuna çok dikkat etmeli el temizliği... vs örnekler çoğaltılabilir.

• tırnaklar temiz olacak giyim kuşma bakımlı görünecek dişler temiz olacak vs vs daha ne olabilie makyaj yap demiyoruz

• kaşını gözünü aldıramlar var da =))

• bakımlı erkek tabi etkiler çevresindekileri el ayak bakımı ağız diş ve giyimdeki temizlik

• her seyden once temizlik..

• mesela

• vücut,el,ayak,yüz,saçlar,kıyafetler ve ayakkabılar

• Hijyenik olması yeterli. Bide nefesin kokusu.Diş görunum olarak bana sorarsan tam erkek olsun ya.. Ne 100 kilo jöle olsun saclarında nede son modayı takip etsın.Öyle kirli şakalı olsun sacları dağınık olsun ben bayılırım.

• şakal ? :D

• evet kirli şakal süper (:

• Sakal pardon :D

• dişlerini fırçalasın, ter kokmasın,ağzı kokmasın,tırnakları temiz olsun,giyimi güzel olsun temiz olsun. ayakkabıları güzel olsun yeter.

• esinlikle etkiler..mesela çok etkilenmişsem bile güldüğünde fırçalanmamış sararmış dişler.. saç traşı.. ensedeki uzayan kıllar çok itici..el ve ayaklar kesinlikle en önemlilerinden tırnaklar düzgün kesilmiş olmalı ve ayakta kalın et tabakaları olmamalı ve koku tabikide ...isterse brad pitt olsun yanii dikkat edilmesse hayatta etkileyemessin..

• tabiki etkiler. hatta ilk dikkat ettiğimiz unsurlardan biri. giyimine özen göstermeli. şık olmalı. saçları ve dişleri temiz olmalı, hiçbirzaman ter kokmamalı.

• Temizliğine dış görüntüsüne önem vermeli

• temiz.

• :)ben anlamıyorum sizin denk geldiğiniz erkekler nasıl pis.yani tüylerini falan mı almamış oluyorlar...koca adam pis pis gezmez heralde...

• Temiz olmalı. Ter kokmamalı, saçları, tırnakları temiz olmalı, ütülü giysi giymeli.

• Elleri, dişleri ve kıyafeti temiz olsun yeterli benim için..Yeni elbise, kalite önemli değil ucuz giyinsin ama temiz giyisin..

• insan gibi olsun yeter mesela göğüs kıllarıyla sakal kılları birbiriyle düet yapan bi erkek çok iticidir:D el ve ayak bakımına mutlaka dikkat etmeli ki bu tür şeyler dinimizdede geçerli nede olsa temizlik imandan gelir yani manikür pedikür yapan bi erkek top değil bakımlıdır ayı gibi olmasındansa:D ter kokmamalı ağız kokusu da buna dahil bu en itici özelliklerden biridir...

• "göğüs kıllarıyla sakal kılları birbiriyle düet yapan"

hahahaha :D

• öyle ama valla:D

• uyumlu giyinmesi önemli ama ağzının kokmaması ve ter kokmaması herşeyden daha önemli

• kişisel temızlık=bakımdırdus almak,parfum sıkmak,tırnakları kulakları temızlemek,dıslerı fırçalamak,spor yapmak,temız gıysıler gıymek bakım budur bence

• güzel giyinmek,saclarına özen göstermek seklinde olablir ve tabi ki etkilenrz..

• başka

• en önemlisi bunlar..eğer az çok tipin varsa güzel giyinmenin seni ne kadar değiştirdiğini görceksin..18-20 yasları arasındaysan bu böyledir kızlar önem verir aa bak şuna ne güzel giyiniyo diye muhabbetler çok geçer.bi de saç çok önemli bazen erkkler uzun olsun diye karmakarışık saçla sakalla geziyolar itici bence..ve kendine ait bi parfümün olsun her ortma girmeden önce sıkarsın biraz da tipin varsa tamamdır..

• temiz ve şık.

• temiz ,yakışan birazda kaliteli giyse eli yüzü düzgün temiz olsa yeter de artar karakateri oturmuş olsa ne güzel olur var mı öyle bir erkek? Maalesef yok ee ben ne yapaym karaktersizi isterse özel tasarım giysin yinede istemem

Erkekler Ne Diyor 8

• temiz giyinen

• Cevaplara baktımda o kişi benim ama niyeyse boş geziyoruz :)

• =)) demekki eksik bi nokta var

• bilemedim :)

• Ütüsüz hiçbirşey giymemeli
    Hergün duş almasada mutlaka saçlarını yıkamalı
    Dişleri , elleri tırnakları temiz olmalı
    Güzel kokmalı , asla terk kokmamalı
    Saç sakal nizami olmalı
    İç çamaşırı ve çoraplar mümkünse 2. gün giyilmemeli

• Her sabah duş alınmalı.. Dişler her yemekten sonra fırçalanmalı. Saçlar çok karışık ve bakımsız olmamalı.. Temiz ve kaliteli giyinmeli.. Fazla bişey yok :)

• 9gün

Bakım cok önemlidir temizlik de cok önemlidir insanın kisiligini yansıtır temizlik imanin yarısıdır zaten mümin insan temiz olur bunlar dogru kızlara sesleniyorum peki ölcü sadece bu mu olmalı sadece görünüs mü önemli sizce? Kriteriniz bu mu sizin ben sasıp kalıyorum size

• ütülü. traşlı. temiz... en önemlisi ağız ve diş. birde ayakkabı...

• ... Bir bayan kadar olmasada,ayna karşısında kendisine bakabilme özgüvenini yakalamış erkekler bakımlı erkeklerdir.

• Düzenli duş almak. Tırnakların kısa, dişlerin temiz olması. Temiz çamaşırlar, temiz kıyafetler. Hemen hemen hepsi bu kadar.

• beklediğim cevap değil

• Öncekileri Göster
    • En kötü ihtimalle 2 günde bir duş almak, tırnakları kısa ve temiz tutmak, dişleri günde 2 defa fırçalamak, çamaşırları her duş aldığında değiştirmek, her haftasonu giydiğin kıyafetleri yıkamak. Bu.

• beklediğim cevap :D

Yükleniyor...