• Sor
  • Bence

Nasıl bir erkek sizin için her zaman bir adım öndedir?

''........ olan erkek benim için her zaman bir adım öndedir?dediğiniz düşüncelerinizi yazmanızı istiyorum ..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 20

• uzun boylu olan erkek benim için 58362449697105836 adım öndedir..

• Senin boyun kaç la?

• dürüst erkek

• Ne istedigini ve sahiplenmesini bilen, aile kavramina sahip erkek.Nerde sahi o ya.?

• kadına değer veren erkek benim için her zaman bir adım öndedir..kendine bakan, bakımlı erkek benim için her zaman bir adım öndedir..zeki, kültürlü erkek benim için her zaman bir adım öndedir..ilk aklıma gelenler bunlar.:)

• kendıne bakana turkıyede top vs seyler dıyorlar neden ?

• iyi bakmayın kendinize o zaman:) keyif sizin.

• Erkek kendine bakmakla kendine maymuna çevirmeyi karıştırınca öyle oluyor.Düzgün giyinmiş ve temizse görünüm olarak geçer not alacaktır.ama bağrını açıp kllarını gösterenler kaşlarını inceltenler kulakları küpeyle dolu tiplere bende iyi gözle bakıyorum zavallı gibiler

• Dürüst ve zeki...

• kadına cinsel obje olarak bakmayan erkek

• Profil resmine hangi açıdan bakalım.

• tersten bak

• titero süpersin :)

• ahlaklı...

• kesinlikle özgüvenli ve esprili erkek bide esmer olsun yemede yanında yat =)

• bulursan hemen kaçırma yat :)

• Zoronamı gitti marsupilami42 ? =)))

• Sevdigi varken kendine yavsayan kiza tavrini belli eden erkek bir degil bin adim ondedir

• Aynen.Bunu yapan erkek çok azdır.

• DÜRÜST adam adam gibi adam

• dugusuz iliskiye karsi olan erkek öndedir

• bana cok baglıııııııııııııı .d

• -_-

• Özgüveni olan durust renkli gozlu.d

• "Zeki" .

• Kayahan Coşkun ..

• Kadını cinsel obje olarak görmeyen + yumruğunu masaya koyabilen erkek

• Ne istediğini bilen adam her zaman bir adım öndedir benim için

• AKILLI ADAM !

• erkek gbi erkk kro, oolssun kaytan bıyıklı olsun candır o ya

• Zengün ...

• Hadi ordan ..

Erkekler Ne Diyor 4

• Kadınlar çatır çatır aldatabilecekleri bir kocaları olmasını daha çok ister..

• Kızlar herzaman ekonomık rahatlığı isterler ılk önce hissettirmeselerde senin kazancın önemli değil beni sev yeter derler ama kazancın önemli değil derken bile maddiyatı ima ederler.Peki kızlar maço severmisiniz?Bir erkeğin maçoluğundan kendınızı kısıtlanmıs gıbı hıssedermısınız?

• DecadenceOfOrpheus gibi olan erkek benim için her zaman bir adım öndedirsşdfksdjflsjdflskd

• soruyu soran sensin hatırlatırım

• Zengin adam en az ama en az geliri 3-4 bin tl olan erkek daima 1 adım değil bin adım öndedir...

• bordroylamı gezsek napsak? hiç bi hayrını göremedim ben :D

• Öncekileri Göster
    • yok be hacı, sende cesaret sorunu var, yani işi bilmiyon, paranla ben zenginim ayakları yapmak yerine, lüks yerlere bi kaç defa götür, hediye vs az gözü açılsın, arabada varsa o sana yapışır zaten...

• şaka bi yana gösterişten nefret ederim, hiç araba merakım yoktur, meraklı olduğum şeylere günümüz gençliğinin hiç merakı yoktur :) millet fransızcaya bayılır benim midemi bulandırır. ben derim Farsça millet der o ne? :D anlayacağın initial condition sağlama sorunu yaşıyorum.

Yükleniyor...