Nasıl bir erkek sizin için her zaman bir adım öndedir?

''........ olan erkek benim için her zaman bir adım öndedir?dediğiniz düşüncelerinizi yazmanızı istiyorum ..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• olgun 10000 adım öndedir bence:))

• aynen:)

• Huu güzel cevap ..

Kızlar Ne Diyor 19

• uzun boylu olan erkek benim için 58362449697105836 adım öndedir..

• Senin boyun kaç la?

• dürüst erkek

• dugusuz iliskiye karsi olan erkek öndedir

• bana cok baglıııııııııııııı .d

• -_-

• kesinlikle özgüvenli ve esprili erkek bide esmer olsun yemede yanında yat =)

• Zoronamı gitti marsupilami42 ? =)))

• bulursan hemen kaçırma yat :)

• Dürüst ve zeki...

• Özgüveni olan durust renkli gozlu.d

• Ne istedigini ve sahiplenmesini bilen, aile kavramina sahip erkek.Nerde sahi o ya.?

• "Zeki" .

• Kayahan Coşkun ..

• Kadını cinsel obje olarak görmeyen + yumruğunu masaya koyabilen erkek

• Ne istediğini bilen adam her zaman bir adım öndedir benim için

• kadına cinsel obje olarak bakmayan erkek

• titero süpersin :)

• tersten bak

• Profil resmine hangi açıdan bakalım.

• DÜRÜST adam adam gibi adam

• kadına değer veren erkek benim için her zaman bir adım öndedir..kendine bakan, bakımlı erkek benim için her zaman bir adım öndedir..zeki, kültürlü erkek benim için her zaman bir adım öndedir..ilk aklıma gelenler bunlar.:)

• Erkek kendine bakmakla kendine maymuna çevirmeyi karıştırınca öyle oluyor.Düzgün giyinmiş ve temizse görünüm olarak geçer not alacaktır.ama bağrını açıp kllarını gösterenler kaşlarını inceltenler kulakları küpeyle dolu tiplere bende iyi gözle bakıyorum zavallı gibiler

• iyi bakmayın kendinize o zaman:) keyif sizin.

• kendıne bakana turkıyede top vs seyler dıyorlar neden ?

• Sevdigi varken kendine yavsayan kiza tavrini belli eden erkek bir degil bin adim ondedir

• Aynen.Bunu yapan erkek çok azdır.

• AKILLI ADAM !

• Zengün ...

• Hadi ordan ..

• erkek gbi erkk kro, oolssun kaytan bıyıklı olsun candır o ya

• ahlaklı...

Erkekler Ne Diyor 4

• Kadınlar çatır çatır aldatabilecekleri bir kocaları olmasını daha çok ister..

• DecadenceOfOrpheus gibi olan erkek benim için her zaman bir adım öndedirsşdfksdjflsjdflskd

• soruyu soran sensin hatırlatırım

• Kızlar herzaman ekonomık rahatlığı isterler ılk önce hissettirmeselerde senin kazancın önemli değil beni sev yeter derler ama kazancın önemli değil derken bile maddiyatı ima ederler.Peki kızlar maço severmisiniz?Bir erkeğin maçoluğundan kendınızı kısıtlanmıs gıbı hıssedermısınız?

• Zengin adam en az ama en az geliri 3-4 bin tl olan erkek daima 1 adım değil bin adım öndedir...

• şaka bi yana gösterişten nefret ederim, hiç araba merakım yoktur, meraklı olduğum şeylere günümüz gençliğinin hiç merakı yoktur :) millet fransızcaya bayılır benim midemi bulandırır. ben derim Farsça millet der o ne? :D anlayacağın initial condition sağlama sorunu yaşıyorum.

• yok be hacı, sende cesaret sorunu var, yani işi bilmiyon, paranla ben zenginim ayakları yapmak yerine, lüks yerlere bi kaç defa götür, hediye vs az gözü açılsın, arabada varsa o sana yapışır zaten...

• Sana göre mi? ((:

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...