Gözlerim yanıyor ağlamaklıyım 2-3 gündür sebebi ?

Dışarı cıktımda gözlerim su doluyor arkadaşlar diyor nie ağlıyorsun acaba göz nezlesi denen olay böyle birşeymi

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 9

• Evet ama sen doktora bi görün.

• doktora gitsene , damla felan verir sana

• Bende de var o bir kaç gündür. Özellikle bilgisayar ekranına bakarken çok aşırı sulanıyor. Şu oyunu oynadım geçen gün link kısa süre içinde göz yaşlarından ekranı göremeyecek hale geldim. Ne ki bu?

• ruzgardan yada birşeye alerjin olabilir... göz nezlesi çok daa yoğundur be burnunda gözlerinde kaşıntı yanma hissedersin.

• nezle değil benimde olmuştu mikrop kapms dedi doktor

• Nezle değil alerji olmuşsun teramisin göz kremi al sür sürekli kısa zamanda geçiyor ama ara ara yine de sür bende de var aynı durum sadece teramisin geçiriyor.

• depresyon:/

• Benim arkadaşım da soğuğa çıkınca gözlerinin öyle olduğınu söylüyor,alerjik bişi olabilir.Ya da evet göz nezlesi başlangıcı olabilir.Ben göz nezlesi olunca sadece tek gözümden yaş geliyor ve durdurulamıyor,resmen süzülüyor gözlerimden,çok rhaatsız edici bişi:)nurofen at bi tane hemen..

• Beyinsiz dedim diye eksi 1 vermiş :(( Çok üzüldüm yaa :(( :))

• Göz nezlesi olabilir doktora gitmelisin.

Erkekler Ne Diyor 6

• Gözlerinde hafif bozulma olduysa , dışarının ışığı bunu yapar, kısarsın durmadan bu da sulanmayı getirir. Işığı biraz engelleyen gözlük denersen bunun doğru olup olmadığını sınamış olursun. Bilgisayar, belli etmeden maalesef bu tarz bozuklukları getiriyor, 4 sene kolay degil .

Bu sulanma sabahları oluyorsa, evden çıkmadan önce tam uyanamamışsındır, gözaltı şiş ise 2 kere yüzünü o şişlikleri burundan kulaklarına doğru istikamette hafif ovalarsan oralarda uyurken birikmiş ödemi atmış olursun. Böyle çıktığında ışıktan göz kısması yaptığında, o ödem serbest bırakıldığından sulanma olur, hatta ağlar gibi akar da. Dene bakalım ...

• Askerdeyken,tüm koğuş sabah kalktığımızda gözlerimizi açamamıştık,gözlerimiz şişmiş ve acayip sulanıyordu.doktor geldi,göz neslesi salgını dedi.ilaç verdi 3 gün yattık dışarı bile çıkamadık..3 günde geçti.sizlerinki bilgisayarda,gözünüzü bile kırpmadan,saatlerce,günlerce oyun oynamaktan hasıl göz kuruluğu olabilir.tehlikelidir...doktora görünün ve ekrana az bakın..

• Gözüne rüzgar vuruyor.. Bende de aynı şey var hocam

• Çok dışarı çıkma... link

• esra değildi ama adı ceren di :(

• aşık mı oldun romeooo

• yok aşk yok yok :)

• Göz nezlesi 18 yaşında biter. Bende de vardı ışığa bakmazsın gözlerin sürekli kanlıdır açamazsın zaten.

Yükleniyor...