Kızlar Kıvanç Tatlıtuğ'u tatlı tatlı sever de, erkekler Hadise'yi sevince neden hadise çıkar?

Arkadaşlarınla, evdesindir. Evin içindeki televizyonun içinde. Kıvanç Tatlıtuğ gezmektedir. Kızlar sohbeti kıvanca çekmektedir. Kıvanç duymayıp ne diyorsunuz siz deyince yanlış anlamayın diye cevap gelir ama Kıvanca bir de eş gereklidir aklına hadise gelir ve söyleyince niye. Kıvanca yanlış anlamayın diyenler delirir...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ne kıvancı yahu bi gün film izlerken adamın dişleri ne güzelmiş dedim diye kıyamet koptu evde kıvancı seversem neler olur tahmin bile edemiyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• :) aahah hoş soru olmuş ama ben bu adamı sevmiyorum.o kadınıda beğenmiyorum.

• hadiseyi seksi bulan ey Türk genci eşinizin/sevgilinizin g*t çeperi genişlediğinde laf etmeyeceksin

• kivanc tipsiz hadise de cirkin

• farklı bir yaklaşım : ))

• kıvanç yakışıklı, hadise güzel :) en iyisi ikisini evlendirelim de evlerde kavga çıkmasın :) puhahahaha

• Sonra Swinger fantezileri başgöstersin:))

Erkekler Ne Diyor 6

• genel olarak biz öyle birşey diyince sapıklığımız gündeme gelmiş olur. onlar daha masumane dediklerini öne sürerler.

• Çünkü erkekler osurur kadınlar pırt yapar, yapsa bile kokmaz.

• koksa bile lavantadır : )

• ... Duyguları ifade ederken, beğeni ile sevgi kelimelerini doğru yerde kullanmak gerek.

• önemli olan bizim olanı

• ben severim

• nebilek

Yükleniyor...