Sevmek ve istemek arzulamak arasındaki fark nedir? Bir erkek sevmediği birisini isteyebilir mi neden?

Anlayamadığım nokta şu bir erkek hiç ilgi duymadığı sevmediği bir kızı isteyebilir arzulayabilir mi ? Peki neden NEDEN?

Erkekler arzuladığı kızların hepsine karşı ne hisseder? Yani bir erkek sevmediği bir kızdan tek bir gece beraberlik nasıl ister? İnsan hiçbir duygu sevgi hissetmediği birisine karşı nasıl dokunabilir? Ya da beraber oldukları kızlara karşı mutlaka sevgi hisseder mi?

Ben aşk sevgi hissetmediğim birisine karşı dokunamam bir yabancı gibi gelir bana. Ama erkeklerin mantığı ne bu konuda? Afedersiniz kaba bir tabirle ama iş bitsin her iki taraf da memnun olsun gözüyle mi bakıyorlar?

Biraderler tek bir gece yaşamak istediğiniz kız kızlar sizin gözünüzdeki değeri nedir?-Yani size nasıl görünüyorlar belki kız ciddi ilşkiler peşinde ama siz tek gecelik ilişki peki ya bunun nedeni ne- o kızlar sizin gözünüzde ne anlam ifade ediyor?

Ben sevmediğim birisini arzulayamam istemem ama erkeklerin çoğu böyle değil bunun nedeni ne?

Güncellemeler:
yaa ben aslında şöyle sormak istedim biliyoruz tabiki ihtiyaç ve arzuları benim demek istediğm sormaya çalıştığım şuydu tek gecelik ilişkiler her zaman eğlence midir yani o gözle mi bakılır?


0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

  • Eglence olarak bakıyorsan tek gecelık ilişkı kurmak güzel gelıyordur. Ertesi gün kımse birbirini tanmıyor, bağlanmak, hayatına ortak etmek yok.

    Sevgi olmadan da beraber olabilrsin. Ama duygu olmadıkça bir anlamı yok

    0|0