Sevmek ve istemek arzulamak arasındaki fark nedir? Bir erkek sevmediği birisini isteyebilir mi neden?

Anlayamadığım nokta şu bir erkek hiç ilgi duymadığı sevmediği bir kızı isteyebilir arzulayabilir mi ? Peki neden NEDEN?Erkekler arzuladığı kızların hepsine karşı ne hisseder? Yani bir erkek sevmediği bir kızdan tek bir gece beraberlik nasıl ister? İnsan hiçbir duygu sevgi hissetmediği birisine karşı nasıl dokunabilir? Ya da beraber oldukları kızlara karşı mutlaka sevgi hisseder mi? Ben aşk sevgi hissetmediğim birisine karşı dokunamam bir yabancı gibi gelir bana. Ama erkeklerin mantığı ne bu konuda? Afedersiniz kaba bir tabirle ama iş bitsin her iki taraf da memnun olsun gözüyle mi bakıyorlar?Biraderler tek bir gece yaşamak istediğiniz kız kızlar sizin gözünüzdeki değeri nedir?-Yani size nasıl görünüyorlar belki kız ciddi ilşkiler peşinde ama siz tek gecelik ilişki peki ya bunun nedeni ne- o kızlar sizin gözünüzde ne anlam ifade ediyor?Ben sevmediğim birisini arzulayamam istemem ama erkeklerin çoğu böyle değil bunun nedeni ne?

Güncellemeler:
yaa ben aslında şöyle sormak istedim biliyoruz tabiki ihtiyaç ve arzuları benim demek istediğm sormaya çalıştığım şuydu tek gecelik ilişkiler her zaman eğlence midir yani o gözle mi bakılır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Eglence olarak bakıyorsan tek gecelık ilişkı kurmak güzel gelıyordur. Ertesi gün kımse birbirini tanmıyor, bağlanmak, hayatına ortak etmek yok. Sevgi olmadan da beraber olabilrsin. Ama duygu olmadıkça bir anlamı yok

Erkekler Ne Diyor 10

• 1-) Bunun adi gecelik sex dahi olsa her iki tarafin rizasi ile olur 2-) Sex yapmak farkli Asik olmak farkli3-) ten uyumu yoksa sex te yoktur4-) Erkekler olarak bakmamalisin bu tur olaylara Kadinlar da ayni seyleri yaparlar4-) Bu durumu senin yasindaki birisinin idrak etmesi zordur 30 yasina gel ondan sonra konusalim

• +1

• Öncekileri Göster
    • +1

• +1 puan arkadaslarima tesekkur ederim
      yorumlarimi begendiginiz icin

• ben de duygusal birşey hissetmezsem yapamam ama genel manada erkeklerin cinsellik anlayışı biraz hayvanidir yani sen kendi açından bir kız olarak bunu çözemezsin biz para vererek cinsel ilişki yaşayan bir cinsiz

• Cinsel hormonlar fazla salgılanırsa erkeğin ne yapacağını tahmin bile edemezsin :D

• kızlarda yapıyor sadece erkekler deyil

• sevmek ayrı istemek ayrı adamın canı acayip seks yapmak istemişdir sevdiği yoktur amabu isteğini tadmin eden bi bayana gerekirse 3,5 lira verir isteğini yerine getirmiş olur ama severse olayın rengi başka olur

• doğru

• Bunu bilemezsin ki..Eğlence olarak görürsün,öyle bir kapılırsın ki hayatında yaşamadığın duyguları tadabilirsin.Seks her ne kadar bazen gereklilik olsada duygusal bir bağla yaptığın kişiyle olanı çok hoştur,tercih edilir,mutlu eder...

• bencede:)

• Güncelleme: Şöyle sorayım, tek gecelik bir ilişkinin evlenme veya bir ömür yaşama niyetiyle gerçekleştirilme durumu ne kadar akla mantığa yatkın sence?

• haklısın

• Sen daha böyle genel bakmaya devam et, şöyle 5-10 sene sonra "ühühü aşk yok hepiniz iğrençsiniz" demeye devam ederken aklına gelir belki sorunun cevabı.İnsan doğası, genler, hormonlar sana bir şey ifade etmiyorsa bunun cevabını bulman zor. Bunlardan başlamak istemiyorsan ikinci bir seçenek, her şeye kendi anlamının dışında anlam yüklemekten vazgeçin. Anlamanın sana fayda getirmeyeceği, çarklarını da değiştiremeyeceğin konularda kendi çarelerine öncelik vermezsen sürünmeye devam edersin.

• türkiyede erkeklerin yüzde 80 i evli olanida dahil geneleve gidiyor ilk defa gördügü tanimadigi biriyle cok yakin bir münasabeti oluyor ne seviyor nede hoslaniyor o an icin kendini tatmin etme derdi o bir gecelik kizlarda erkek icin o pozisyonda bence

• Bazen duygular içgüdüyü bastıramıyabiliyor.Böyle oluncada tek gecelik kazalar yaşanabiliyor.Bir erkek için duygusal anlamda bişey hissetmediği bayanla seks yapmak çok garip değil.İki beden o anda birbirinden etkilenmiş ve yakınlaşmış.Bunda ne varki?Senin yada beraber olduğun kişinin bir sevgilisi, ilişkisi yoksa sorun yok bence.Yaşadıkların bir renk,tat oluşturur.Bazı şeyler içinde kalmaz..

Kızlar Ne Diyor 4

• Ne umuyorsun gece sonunda sana aşık olacağını ömür billah seni seveceğini peşinde köpek gibi dolaşacağını mı ? Onlar sadece filmlerde olur :))

• bravo süper cevap birazda sanki erkeklere karsi kin seziyorum sende imotep pardon aneksemun misir tanrisi

• Kimseye kin beslediğim yok ..Aç kitap dan oku kin beslemek günahdır .Sadece gerçekciyim .

• Bence genelleme yapılamaz bu konuda .Bayanlar da yapıyor emin ol , tutku meselesi bu .Sevişirsin biter .

• aklı başında kendisine saygısı olan erkek ihtiyaçtan çok duygularının itmesiyle sex yapar..hayatında kimse olmayan erkeklere bir şey diyemem ama sevgilisi eşi olduğu halde başka bir kadını istemeyi bırakın seksi bulmasını bile hoş karşılamıyorum. insan sevdiği dışında kimseye o gözle bakmamalı.. o gözle bakıldığı takdirde damacanayı bile arzulayan insanları duyuyoruz.

• Hormonlar. Normal bir durum.

• Tek gecelik ilişkiler %99.9 eğlencedir.

Yükleniyor...