Sizce güzel ve çirkin arasındaki fark nasıl ifade edilir?

Sizce güzel ve çirkin arasındaki fark nasıl ifade edilir ?...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Güzel ile Çirkin arasında ne fark var? Ben söyleyim; güzel insan her hali ile güzeldir. Yada karşıdaki kişi bunu öyle algılıyordur. Yanlışım varsa düzeltin, A.Şerif İZGÖREN yada Bülent AKYÜREK ikisinden birinin kitabında okumuştum ” Konuşabildiğiniz insanla ile evlenin, çünkü; Yaşlılıkta bir tek ona muhtaçsınız. ” diye tavsiyede bulunuyordu. Bir de ” Yüzü güzele kırk günde doyarsın da huyu güzele kırk yıl doyamazsın ” sözünü hatırlatayım. Bu dünyada emin olun sizin izniniz olmadan hiç kimse sizi çirkin hissettiremez. Eğer biri size çirkin hissi veriyorsa bu onun ayıbı olsa da emin olun sizinde suçunuzdur. Çünkü siz öyle düşünmeseniz karşıdakinin konuştuğu sadece bir cümledir. Anlam ifade etmeyen, hiç bir geçerliliği bulunmayan sadece harflerin birleşmesidir. Yani öyle yada böyle her şey sizde bitiyor.

Erkekler Ne Diyor 27

• Fark sensin.

• güzel olduğumu bildiğini bilmiyodum :D

• evet ajsdhgajksd

• anlamlı bişeler mi söledin.sdkljhfahşfjş

• Göreceli kavramdır , istenilen ve istenmeyen şekilnde tecrüme edilir , ihtiyaca ve kişiye göre değişir . Güzel olmak için ihtiyaç listesindeki daha fazla şeye sahip olursanız daha çok kişi tarafından tercih edilirsiniz . Ortalamanız alınır yani . Gerçi ben bunun bu güne kadar hep yüz ve fizik güzelliği olan versiyonuna marus kaldım , ama durmak yok yola devam.

• birine bakınca için açılır,diğerine bakmak bile istemezsin.

• çirkinde kime göre güzelde kime göre kapişş benim gözümle güzel olan baskasının gözünde çirkindir

• guzel=+1cirkin=-1guzel-cirkin= +1-(-1)guzel-cirkin=2

• Güzeli seversin görmek istersin çirkini istemezsin işte her konuda böyledir millete çirkin gelen sana güzel gelebilir önemli olan senin yüreğinin ne ifade ettiğidir !

• kalp önemlidir ...lakin yüzüne de bakılsın az yahu ...

• Aslında güzel ve çirkin arasında fark yok bence dünyanın en çekici bayanı olduğunu düşün ve benimde sevgilin olduğunu farzet okadar güzelsinki sana dokunmaya bile kıyamıyorum çokta sevyorum seni birgün bir kaza geçirdin ve yüzün tanınmaz bir hale geldi şimdi benim seni çirkin oldun diye bırakmammı gerekli ? Ama şöyle birşey var bırakırsam ben sadece senin güzelliğini sevmişim seni değil.Yüzün nekadar kötü ollsada içindeki sen değişmeyeceksin hep o güzel kız olacaksın benim için düşüncelerin aynı davrnışların aynı olacak sen benim için hep sen olacaksın :DBiraz yardımcı oldummu acaba?

• Güzel, çirkin olanda eksik olan niteliğin diğerinde mevcut olması olarak ifade edilebilir kısaca.

• güzellik göreceli bir kavramdır ama bazı gerçekleri de kabul etmek gerekir. charlize theron her türlü güzeldir, yıldız tilbe de çirkindir.

• her insan güzeldir fakat ilgi alanına girmez bazılarının to be or not to be

• Güzel kadin yoktur sexy kadin wardir. Sexy değilse zaten guzelde değildir.düşünüyorum öyleyse warim. Biri beni durdursun

• peh ile oyhhş

• Güzel bakıyorsa güzeldir bakışlar çook önemli benim için birde ayaklar ne ayak demeyin ayağı güzel olan genellikle kendide güzel oluyor

• Güzel ve Çirkin Diye Birsey Yoktur Her İnsan Aynıdır Kimisi Bakımlı Kimisi Bakımsız Aradaki Fark Bu Bakımlı İle Bakımsızı Yan Yana Getir Aralarında Fark Olur Bakımsıza Ona Uyguladığın Bakımı Uygula Arada Fark Falan Kalmaz Hersey Bakımda Bitiyor ..

• Şöyle ifade edilir güzele herkes bakarken çirkine tebessüm bile eden olmaz güzel heryerde ilgi görürken çirkin ilgisizlikten bunalıma girer bütün gözler güzelin üzerindeyken çirkini gören olmaz herkes güzele önem verirken kimse çirkini umursamaz güzelin sayısız sevdiği ve arkadaşı varken çirkin yalnızlığa mahkumdur son olarak herkes güzelin peşinden koşarken çirkin ayaklar altında ezilir kalır

• aslolan karizmadır..Bak mesela, Feist kadın karizmasına iyi bir örnektir.. link Şemsiye taşıyışa bak lan, yerim seni.. :))

• Senin öpülesi bir ağzın var.Seninde Cadillac tamponu gibi bir kapçuk ağzın var :)))))

• siyahın(çirkin) suçu suçlanmak beyazın(güzel) suçu kirlenmektir.

• izafettir, ifade edilemez.

• Kuru ve yas gibı gece ve gunduz gıbı dıyelım.

• Kime göre güzel ? Kime göre çirkin ? Dış görünüşü kötü olur ama içine bakarak ondan güzeli yoktur ? Şu güzel çirkin kavramları bile çok itici geliyor , bilmiyorum yanlış düşünüyorsam da uyarın.

• bir şişe daha şarap ;)

• Bakarak.

• birisi güzeldir diğeri çirkindir :DD:D:

• güzellik çirkinlik diye bir şey yok. güzelliğin çirkinliğin tanımı bile yok.

• birinin suratı çirkindir.birinin güzel

Kızlar Ne Diyor 2

• güzelcirkin.

• çirkin kadın yoktur az votka vardırRus atasözübu durumda tek fark votkanın miktarı.

Yükleniyor...