• Sor
  • Bence

Balık burcu erkeğine nasıl davranmalı?

Balık burcu erkeğine nasıl davranmalı? nelerden hoşlanır yada hoşlanmaz?

Güncellemeler:
Evet,ilgisiz, bende sıkmıyorum...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• tarafsız biri olarak diyorum ki;balık burcu erkekleri süper erkektir..biz onlara kısaca harika adamlar deriz..özellikle mart ayında doğanlar yakışıklı alçakgönüllü genişomuzlu olurlar..efenim nasıl davranacağınıza gelirsek;Salon erkeği olarak tabir edebileceğimiz beyefendi insanlardır..ne derlerse tabi canım hemen hayatım demelisiniz..çünkü kırılgandırlar..naif ve hassastırlar..kırmamaya hor kullanmamaya özen gösteriniz garanti kapsamın da değilerdir ve asla yeni alacağınız orjinalinin yerini tutmaz...kısacası türünün son örneğidirler..tarafsız biri olarak gözlemim bu yönde:)mersi.

Erkekler Ne Diyor 4

• 10gün

Bende bir balık burcu olarak kızların balık burcu erkeklerini sıkmaması taraftarıyım.
    Çünkü bizler sevdiğimiz kızın aynı bizim ona bağlandığımız gibi güven vermesini istemektir. Fakat Bir kız bence eğer balık burcu erkeğini kaybederse yeniden onu kazanması çok zor olacaktır. Kazansa bile balık burcu onu yaptıklarından dolayı affetmeyecektir.

• Ben 15 mart doğumluyum. Balık yani. Dırdırdan hiç hoşlanmam. Alışveriş merkezlerinde dolaşmaktan nefret ederim. Eve gelince karımdan şu cümleyi beklerim.( hayatım hoşgeldin. Yemek hazır su sıcak Önce mutfağamı duşamı yoksa yatak odasınamı gidelim?)

• ne balıgı istavritmi sazanmı

• çok ilgi göstermemen lazım

Kızlar Ne Diyor 3

• Sürekli ilgi , şefkat bekler , alıngandır hemen küser , neşelidir , duygusaldır , aman işte ona göre davran ..

• bir yengeç olarak balık erkeklerini tavsiye ederim
      :))))

• barbunu sevmeyen banu alkan
      hep istiyor taze kalkan
      :)))

• çok duygusallar..ilgi yi sen göstereceksin..

• gerçekten?

• çok duygusal burçlar onları önemsediğinizi belli edin

• işte balıktan anlayan bir kadın..
      +++++

Yükleniyor...