Nasıl kurnaz olunur?

oldukça saf bir insanım.kurnazlık iyi bir şey değil ama biz ona akıllanmak diyelim nasıl kurtulurum bu saflıktan?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 10

• olduğun gibi görün, kurnaz olmak , özelliklede bayanlarda hiç çekici durmuyor..

• Bol Bol bulmaca çöz (pratik zekayı geliştirir ) tv reklamlarını çok izle kelime kapasiteni geliştirir ve ajan filmleri izle hatta bazı sahneleri önceden tahmin etmeye çalış zamnla sendede değişimler olduğunu göreceksin

• hayattan çok darbe alarak. ama içinde o saflık yani temizlik varsa değişmez bu. sen mutlu olmaya çalış

• fırlama arkadasların varsa onlara takıl

• kazık yiyerek kurnaz olursun kurnazların arasında takılıp öğrenmek lazım

• sanırım muhakeme yeteneğinden bahsediyosun.peşin karar veren biri olma.

• senden kurnaz olmaz kezban

• Doğuştan gelen bir yetenek kendini çok zorlama

• +1

• insanları tanıdıkça daha kurnaz olur merak etme;)

• kurnazlık öyle hemen öğrenilecek bişey değildir beceri ister kimin ne olduğunu nasıl olduğunu bileceksin ki ona göre nabza göre şerbet verebilesin

• benim yanımda 2 hafta gezmen yeterli:)

Kızlar Ne Diyor 9

• Senin yapın böyle ne kadar uğraşırsan uğraş bunu değiştiremezsin.

• neysen öyle davran olduğundan başka biri görünmeye çalışma yeterince kurnaz var zaten sen farklı ol.

• Biz insanlar kainatın en güzeli olarak yaratıldık,diğer canlıların aklı yok ama bizim var.Ama ne yazık ki insan nefsini takip ettiğinde aşağıların da aşağısına geçebilir ve her türlü kötülüğü yapabilir.O yüzden insanlarla ilişki kurarken efendimizin şu hadislerini dikkate al;"Mümin bir delikten iki kez sokulmaz""Kuvvetli mü'min, Allah Katında zayıf mü'minden daha hayırlı, (daha üstün) ve daha sevimlidir.""Bir gün birisiyle "DOST" olduğunuzda.. yarın onun bir "DÜŞMAN" olabileceğini unutmayın!.."İyi Tarafından Bak "...cennete kalbi kuş kadar saf olan herkes girecektir""Mü’min alicenaptır ve kerimdir (Hüsnü zannı iyi düşüncesi sebebiyle aldanır). Facir ise hilekardır."

• İnsanlara politika yap kurnaz politikacı ol

• Psikoloğa git

• Şüphecilikle başla.

• saf isen zor darbe yedikçe olur ancak

• Katılıyorum yaşadıkça anlıyo insan ne mal olduğunu karşındakinin

• evet hep iyiliğinden kaybediyorsun tanıdım seni.git burdan.

• rahat ol bebegim

Yükleniyor...