Kapat

Yaşadığınız yerdeki insanları seviyor musunuz?

Yaşadığınız yerdeki insanları seviyor musunuz? Seviyorsanız nelerini, sevmiyorsanız nelerini?

Güncellemeler:
Herkes nerede yaşadığını belirtirse daha iyi olur aslında

0|0
35|20

En İyi Kız Görüşü

• hayır sevmiyorum çünkü ülkemizi bölme düşünceleri, hain emelleri var (ağrı-doğubayazıt)

2|4
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 34

• sevsem de sevmesemde aynı havayı soluyorum, herkese saygım var bence önemli olan da sevgiden önce saygı

0|1
    0|0
  • kimseyi görmüyorumki arada bi alt komsu evde eglence yapiyor binada tek olmadigimi ozaman anliyorum :)

0|0
    0|0
  • pek sevmiyorum dedikoducular ve etek,şort giyene aşırı bakıyolar.İstanbulda gezince çok rahatsın bakan eden yok

0|0
    0|0
  • Almanya'da yasiyorum... ve burdaki insanlari bir kasik suda boga bilirim.. yaparim yani... döverim cok pis :D

hele yaslilar yokmu.. bütün dünya onlarinmis gibi gezerler.. genclerle kavga ederler.. suratsiz suratsiz bakarlar insanlarin suratina.. soguk insanlar... cok soguk

0|0
    0|0
  • izmirde yaşıyorum. sıcak kanlı ve rahat olmalarını seviyorum.

2|1
    0|0
  • seviyorum ukraynalaı arkadaşlarımı teyzeleri seviyorum :D

0|0
    0|0
  • sevmek ne kelime nefret ediyorum sadece bir iki tanesinden nefret etmiyorum o kadar

0|0
    0|0
  • Yakın çevremdeki, mahallemdeki insanlardan memnunum... Bunlar dışında da genel anlamda kötü sayılmaz.

İzmir güzel yer yaa :)

0|0
    0|0
  • tekirdağ da yaşıyorum sadece trakya insanı olsa keşke ama karma olması heryerden insanların göç etmesi buraya buradaki halkın kötü görünmesine sebebiyet veriyor ve toplum ilerleyeceğine gerilior:( ama bir çok yere bakarak hep gene memleketim bea:)

0|0
    0|0
  • çocukken severdim büyüdüm etrafımdaki entrikaları gördüm artık sevemiyorum kocasını komşusunu oğluylamı aldatand ersin evli adamlara sulananlar mı dersin kısacası hayattan ve insanlar miden bulanıyor :)

0|0
    0|0
  • İst yaşıyorum çevremdekiler çok kolpacı bu yüzden çoğunu sevmiyorum olmayanda var tabii ama çoğu öyle

0|0
    0|0
  • Saraydaki hiç bir kadını sevmıyorum

0|0
    0|0
  • bazılarını sevmiyorumm

1|0
    0|0
  • menemende calışıyorum ve buranın erkeğini sevmiyorum yobazlar mallar karıya kıza açlar . Anaları bacıları yokmuş gibiler.

0|0
    0|0
  • Bir ilçede yaşıyorum ve nefret ediyorum insanlar dar kafalı, tutucu.

0|0
    0|1
  • Valla seviyorum. Suan mahallecek geziyoruz ohh :-) annemler bir evdw toplandi kadinlar ile erkekler muhabbetin dibine vurmus. Yasadigimiz yer guzel yani :-)

0|0
    0|1
  • sevmıyorum..cunku cok dedıkoducular..

0|0
    0|0
  • bir Trakya insanı değiller tabi ama Ankara'da iyi yani takılıyoruz :D

0|0
    0|0
  • istanbul herseyını sevıyoırum ıstanbulun trafık berbat ama

0|0
    0|0
  • Hayır sevmiyorum!

1|0
    0|1
  • Kızlar Devam
    14

Erkekler Ne Diyor 20

• İstanbul'da bir sitede yaşıyorum. Adam gibi komşuluk bağı yok, dayanışma yok. Bazıları selam bile vermeden geçip gidiyor, bir tek karşı komşu ile selamlaştığımız var. Site içerisinde birçok arkadaşım var ama o kadar sağlam bir bağımız yok. En kalıcı arkadaşlıklarım liseden kalma olanlar ve çalıştığım işyerindeki arkadaşlıklar. Okuduğum üniversitede de bu bağlar zayıf ne yazık ki...

0|0
    0|0
  • lizbon, portekiz.

evet seviyorum. mesela herhangi bir kız arkadaşıma selam verdiğimde ona yazdığımı düşünmüo, yeşil pantolon giyiyorum ve "i*ne misin lan" demiolar, marketten ya da eczaneden kondom alırken sapık muamelesi görmüorum.

1|0
    0|0
  • hayır herkez kendisinin bi bok sanıyo

0|0
    0|0
  • küçük bir yerdeyim büyük şehirden sonra ilaç gibi geldi.

0|0
    0|0
  • Nötrüm , ama mahallemin insanını severim aralarında adiler olsada

0|0
    0|0
  • Hayır sevmiyorum.. Pek insan sevmiyorum o ayrı konu.

0|0
    0|0
  • hatayda yasıyorum benım memleketımın heryerı bır başka guzel adını duyan vardır ^^KÜNEFE^^ en meshur tatlısıdır yıyenler bılır.Sevilmeyen hıcbır seyı yoktur

0|0
    0|0
  • ben apartman komşularımı sevmiyorum ust kattan sofra bezini silkelerler asansörü meşgul tutarlar merdiven dairesnde gürültü yaparlar kapıya tekme atarlar falan

0|0
    0|0
  • müptezelleri toplasınlar gerisinde sıkıntı yok severim.

0|0
    0|0
  • sevmiyorum aksine nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • şöyle bir okudum da seven yok gibi. aslında kimse kimseyi sevmiyor toplumsal bir sıkıntı var bence ortada... güzel bir soru sormuşsun bence... herkes bu cevapları bir düşünsün... niye böyleyiz

0|0
    0|0
  • Ankara mamak altındağ sınır mahallede yaşıyorum

Buranın insan gariban kesim yobazıda var düzgünüde ama ben seviyorum

arkadaş canlısı çoğusu..

0|0
    0|0
  • değişiyor arada sırada

0|0
    0|0
  • ne sevıorm nede sevmıyorum cogunu tanımıyorum cunku

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum heryerde flört eden gencler var

teknoloji birazdaha gelisse, sokakta sevisecekler

0|0
    0|0
  • seviyorum ama bazi şeyleri sevmiyorum

0|0
    0|0
  • bir kişi hariç sevmiyorum..

0|0
    0|0
  • ankarada yaşıyorum da yavşağı da var düzgünü de var ne deyim sana şimdi

0|0
    0|0
  • Yoo sevmioruz biz

0|0
    0|0
  • çogunun yüzüne gülüyorum sadece herkes bencil , bunlarla yaşıcagıma bazen tek tabanca mı olsam diyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...