Yaşadığınız yerdeki insanları seviyor musunuz?

Yaşadığınız yerdeki insanları seviyor musunuz? Seviyorsanız nelerini, sevmiyorsanız nelerini?

Güncellemeler:
Herkes nerede yaşadığını belirtirse daha iyi olur aslında

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hayır sevmiyorum çünkü ülkemizi bölme düşünceleri, hain emelleri var (ağrı-doğubayazıt)

Kızlar Ne Diyor 34

• sevmek ne kelime nefret ediyorum sadece bir iki tanesinden nefret etmiyorum o kadar

• izmir/şirinyer izmirlilere selam .

• kimseyi görmüyorumki arada bi alt komsu evde eglence yapiyor binada tek olmadigimi ozaman anliyorum :)

• pek sevmiyorum dedikoducular ve etek,şort giyene aşırı bakıyolar.İstanbulda gezince çok rahatsın bakan eden yok

• sevsem de sevmesemde aynı havayı soluyorum, herkese saygım var bence önemli olan da sevgiden önce saygı

• seviyorum ukraynalaı arkadaşlarımı teyzeleri seviyorum :D

• Yakın çevremdeki, mahallemdeki insanlardan memnunum... Bunlar dışında da genel anlamda kötü sayılmaz.İzmir güzel yer yaa :)

• sevmıyorum..cunku cok dedıkoducular..

• İst yaşıyorum çevremdekiler çok kolpacı bu yüzden çoğunu sevmiyorum olmayanda var tabii ama çoğu öyle

• istanbul herseyını sevıyoırum ıstanbulun trafık berbat ama

• bazılarını sevmiyorumm

• Almanya'da yasiyorum... ve burdaki insanlari bir kasik suda boga bilirim.. yaparim yani... döverim cok pis :Dhele yaslilar yokmu.. bütün dünya onlarinmis gibi gezerler.. genclerle kavga ederler.. suratsiz suratsiz bakarlar insanlarin suratina.. soguk insanlar... cok soguk

• Bir ilçede yaşıyorum ve nefret ediyorum insanlar dar kafalı, tutucu.

• Saraydaki hiç bir kadını sevmıyorum

• sultanım beni seviyo :)

• izmirde yaşıyorum. sıcak kanlı ve rahat olmalarını seviyorum.

• sevgi yok..herkes kendi derdinde..geçim vs. saygı olsun yeter bu devirde...

• Sevmiyorum. Dedikodu haset almış başını gidiyor...

• hayır

• tekirdağ da yaşıyorum sadece trakya insanı olsa keşke ama karma olması heryerden insanların göç etmesi buraya buradaki halkın kötü görünmesine sebebiyet veriyor ve toplum ilerleyeceğine gerilior:( ama bir çok yere bakarak hep gene memleketim bea:)

• çocukken severdim büyüdüm etrafımdaki entrikaları gördüm artık sevemiyorum kocasını komşusunu oğluylamı aldatand ersin evli adamlara sulananlar mı dersin kısacası hayattan ve insanlar miden bulanıyor :)

• sevmiyorum çevremdeki insanlar hep yapmacıklar :(

• Hayır sevmiyorum!

• bir Trakya insanı değiller tabi ama Ankara'da iyi yani takılıyoruz :D

• Valla seviyorum. Suan mahallecek geziyoruz ohh :-) annemler bir evdw toplandi kadinlar ile erkekler muhabbetin dibine vurmus. Yasadigimiz yer guzel yani :-)

• Kaç ev dolu bilmiyorum.

• seviyorum ..cok sakin ve iyi insanlar..gürültüleride yok cok anlayışlılar.

• Seviyorum kimse kimseyi tınlamıyor.

• menemende calışıyorum ve buranın erkeğini sevmiyorum yobazlar mallar karıya kıza açlar . Anaları bacıları yokmuş gibiler.

• antalya - en kısa özetiyle 18 yaşındaki insanın 14 yaşındaymış gibi davranması etrafımda tek bir olgun insan dahi yok !

• nefret ediyorum çok iyi bi konuya parmak bastın burda bi kız gece dışarı çıkamaz öküzler var abazalar dolu bıktık artık laf atıyolar pislikler dolu ya istediğin gibi giyinemezsn edemezsn anında laf yersn dizlerinde bile bi etekle dışarı çıksan burdan nefret ediyorum NEFRET ediyorum kapalı bi arkadaşımı bile sokak ortasında taciz eden olmuştu BU YER bursa İNEGÖL

• dediğinde haklısın bursa ve inegöl çok tehlikeli bir yer özellikle bayanlar için

• sen nerden biliyosun?

• bzm burası berbat. insanlar dedikoducu. her sokak başında serseriler falan filan. rahat sokaga çıkamıyorsun. laf atan atana. arkadan konuşuolar. istanbuldan gıtmek ıstıyorum :(

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 20

• lizbon, portekiz.evet seviyorum. mesela herhangi bir kız arkadaşıma selam verdiğimde ona yazdığımı düşünmüo, yeşil pantolon giyiyorum ve "i*ne misin lan" demiolar, marketten ya da eczaneden kondom alırken sapık muamelesi görmüorum.

• küçük bir yerdeyim büyük şehirden sonra ilaç gibi geldi.

• İstanbul'da bir sitede yaşıyorum. Adam gibi komşuluk bağı yok, dayanışma yok. Bazıları selam bile vermeden geçip gidiyor, bir tek karşı komşu ile selamlaştığımız var. Site içerisinde birçok arkadaşım var ama o kadar sağlam bir bağımız yok. En kalıcı arkadaşlıklarım liseden kalma olanlar ve çalıştığım işyerindeki arkadaşlıklar. Okuduğum üniversitede de bu bağlar zayıf ne yazık ki...

• Nötrüm , ama mahallemin insanını severim aralarında adiler olsada

• sevmiyorum aksine nefret ediyorum

• Hayır sevmiyorum.. Pek insan sevmiyorum o ayrı konu.

• ne sevıorm nede sevmıyorum cogunu tanımıyorum cunku

• müptezelleri toplasınlar gerisinde sıkıntı yok severim.

• değişiyor arada sırada

• hayır herkez kendisinin bi bok sanıyo

• hatayda yasıyorum benım memleketımın heryerı bır başka guzel adını duyan vardır ^^KÜNEFE^^ en meshur tatlısıdır yıyenler bılır.Sevilmeyen hıcbır seyı yoktur

• ben apartman komşularımı sevmiyorum ust kattan sofra bezini silkelerler asansörü meşgul tutarlar merdiven dairesnde gürültü yaparlar kapıya tekme atarlar falan

• Sevmiyorum heryerde flört eden gencler varteknoloji birazdaha gelisse, sokakta sevisecekler

• seviyorum ama bazi şeyleri sevmiyorum

• şöyle bir okudum da seven yok gibi. aslında kimse kimseyi sevmiyor toplumsal bir sıkıntı var bence ortada... güzel bir soru sormuşsun bence... herkes bu cevapları bir düşünsün... niye böyleyiz

• bir kişi hariç sevmiyorum..

• Ankara mamak altındağ sınır mahallede yaşıyorumBuranın insan gariban kesim yobazıda var düzgünüde ama ben seviyorum arkadaş canlısı çoğusu..

• ankarada yaşıyorum da yavşağı da var düzgünü de var ne deyim sana şimdi

• Yoo sevmioruz biz

• çogunun yüzüne gülüyorum sadece herkes bencil , bunlarla yaşıcagıma bazen tek tabanca mı olsam diyorum

Yükleniyor...