• Sor
  • Bence

En güzel burç hangisidir? :)

En güzel burç hangisidir? :) En güzel burç hangisidir? :) Bence boğa :)...:D

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Sormak için mi soruyorsun ?

• cevaplamak icinmi cevapliyorsun? :S

• Öncekileri Göster
    • koçlar çirkin boğalar güzel ikizler çirkin yengeç güzel aslan çirkin başak güzel terazi çirkin akrep güzel yay çirkin oğlak güzel kova çirkin balık güzel... tek bir insandan yola çıkarak insanları sınıflandırmayı ne çok seviyoruz ya

• pek bi çirkef gördüm seni bebeğim:D

Erkekler Ne Diyor 9

• Herkes kendi burcunu sever peki ya başaklar? başaklar sevmez burclarını... istisnalar haric. Ben sevmiyorum burcumu

• Bence de

• Kale burcu :)

• tavşan burcuna bayiliyorum

• boğaların boynuzları var. balık olsun. eve alır bir kenarda beslersin ve ya yengeç de güzeldir aslında. öyle yan yan yürür. komiktir yani bol bol gülersin.koçlar ve oğlakları da boğalar kadar sevmiyorum. durduk yere gelir boynuzlar falan ne gereği var. aslan desen nerden bulacaksın aslanı. bırak doğal ortamında kalsın o. başak ? yok. güzel değil. terazi ? manavı akla getiriyor. yay ? artık tarihe karıştı. akrep ? iğnesine hakim olamayıp orayı burayı dürtüklüyor. ikizler? çok klişe. en iyisi dediğm gibi yengeç. ya da balık. not: insanlar 12 çeşit değildir. ve yukardaki yazdıklarım gerçeklik payı taşıyor olup hiç bir gönderme içermemektedir.

• berbat yorumlamışsın hayatım :)

• kesinlikle oğlak tam bir düzen ve kişilikte mükemmellik tek kusur kıskanclık

• terazi :)

• Diğer hepsini topla, bir tane Koç etmez.. Aman be ya.. :))

• bir senin burcun iki erol büyükburç.

• iyimiss:)

Kızlar Ne Diyor 15

• yükselenini yazsana

• ikizler akrep aslan kova yay koç bence...:)

• bence akrep daha kararlı dedıgının arkasında duran burc... ben yanı...

• aslan burcu dururken gerisi hikaye... kral bizis... sen hic kocun, akrebin, yengecin, baligin, hele hele kovanin :) kralligini duydunmu ? liderlik ruhumuz tam... sevdimi tam severiz sevmezsk yol veririz, cekiciyiz, gucluyuz daha ne istersin ki bi burctan,.,

• Su altaki sikayet et dugmesine basmyi dusundum AMA :) saygi duyarsiz:) boga boga ! Ve boga!

• :)))) o zaman sansliysam admin aslan burcu cikar :D

• Aslan

• Başak burcuyum en güzel mi bilmem , aksiliğim üstümdeyse görür en güzel yanlarımı Ateş burcu erkeklerınden hoşlanıyorum aslan ,yay,koç ama en çapkınlarda onlardan cıkıyor kararsız bırakıyorlar bazen :)

• Bu: link link

• En güzel burç benim burcum, Koç! Ancak koç burcu insanıyla pek anlaşamam, o da ayrı bir sorun.

• evet koçlar birbirleriyle anlaşamazlar katılıyorum iki burçta da liderlik ve ego ön planda olduğundan öyle :)

• bence KOVA :) adı pek şaşalı olmasada özellikleri apayrıdır hepsinden o yüzden kovaaaaa :))))

• başaktır beya , başak kadını çok güçlü ve akıllıdır aynı zamanda süper eş olurlar

• akrep

• Başak burcu;tanıdığım tüm başaklar aşırı bakımlı,kendilerine aşırı güvenen,bencil tiplerdi.Hiç bi şeyi kafaya takmayan rahat insanlardı.

• Bende başağım ama bencillik ve kafaya birşeyi takmama kısmına katılmıyorum :)

• Tamam ya ne bağırıyon.İstisnalar kaideyi bozmaz alla alla:))

• esek burcuna bayiliyom, o gozler yok mu o gozler; beni benden alip goturuyor..

• :D cok yaritici

• Bence en iyi burç koç burçlarıdır Serüvenci , atılımcı, cesur, çok enerjik, özgürlüğüne düşkün, yaklaşımlarında dolambaçsız dırlar

Yükleniyor...