• Sor
  • Bence

Hattımı değiştirmek istiyorum.

merhaba arkadaşlar hattım avea ama hiç memnun değilim. mesaj hakkım var kullanamıyorum çekmesi gerekn yerde çekmez falan vs bi sürü sorun iyi dediler... Daha Fazla

En İyi Görüş

• cevrenedkılerde vodafone sa ucuz kampanyaları var gecersen memnun kalırsın numara tasıyanlar ıcın daha uygun kampanyaalrda olabılır

Erkekler Ne Diyor 8

• Sadece şunu diim.. Kampanyanın bitiminde önce kampanyasız kontorlü hatta geç 4-5 gün takıl. Sonra hat değiştir. Tuekcell bana aynı 2 saat için 227 TL fatura geçirdi...

• bence avea iyi..

• bende turkcell var bende aveaya geçmeyi düşünüyordum ama geçmeyim bari..

• eğer twitter kullanıyorsan '' avea destek'e bir tweet at onlar ilgilenip sana dönüş yapıyorlar.. ben geçenlerde öyle yaptım senelerdir görmediğim ilgiyi gördüm avea'dan :D

• ben avealıyım bende senn gibi değiştirmek istedim. Fakat bütün operatörler aynı. Hatta avea nın elini öp başına koy... :)

• vala hiç öpemem.. mesaj hakkım var konuşmam var heryöne ne mesaj atabiliyorum ne konuşabiliyorum neymiş hattımda en az 50 krş olması lazımmış oldu bide 50 kuruş yüklemek için 7 tl veriyim saçmalık yani.

• Yıllardır turkcell yükleri ayda 40-50, paketmiş bilmem neymiş hiç uğraşamam...

• avea hiç iyi değil telsim harika

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...