• Sor
  • Bence

Farklı şehirlerde olduğumuz için sevgili olmak istemeyen ama beni deli gibi kıskanan bir erkek normal mi?

mezun olmama bir sene kaldı 2 seneyi aşkın belli aralıklarla kavgalı gürültülü devam eden bir türlü benimle sevgili olmak istemeyen birine aşık... Daha Fazla

Güncellemeler:
sevgili olmadan hesap sormaya başlıyor yok böyle bi saçmalık. bi de beni bi kere kıskandırdığımda birinden benim değişmeyeceğimi sevgili olsak da herkesin aynı olacağını falan söyledi bence kendine güveni yok bana hiç yok

En İyi Görüş

• önceki yaşadığı ilişk onun bu hale gelmesinde temel etken.senle alakalı bi sorun yok

• e peki sevgilisini benimle aldatması da neyin nesi.. vazgeçemedi benden gene de diyelim bana o dönem söylediği yalanları hazmedemiyorum...

• Öncekileri Göster
    • aramızdaki bağı bilmesem ben de öyle diycem dediğin sonuna kadar doğru ama işte...

• o adamda takılı kalmanın nedenini biliyorum.o nedenle anlıyorum seni.

Erkekler Ne Diyor 16

• Seni sevse böyle saçma sapan davranmazdı. Hem sevmiyor hem de kıskanıyor.. Zaten çok şüphe varsa için de hiç bir şey başlama onunla. Sen daha aklı başında birini bul. Seni gerçekten sevecek birini bul..Başkasını seninle aldattıysa seni de başkasıyla aldatır unutma ve dikkat et..

• beni seven birini buldum ama mutlu olamadım...

• o zaman biraz yalnız kal ... işin zor biraz.. ama kendi kafanı dinle , çekil kenara ...

• aşk ın önnde mesafe yoktur ama sonucunuz iii olacaksa çıkın derım

• kişilik bozukluğu var onda

• olabilir zaten normal bi geçmişi yok ailesinden biliyorum..

• opsesif olabilr

• obsesif de olabilir

• olabilir evet

• obezde olabilir :)

• Bak sana bir örnek vereyim benim zamanında çok iyi bir arkadaşım oldu kız ama gerçek arkadaş dı onun şehir dışında sevgilisi vardı şehir dışında yaşıyordu bir şekilde istanbul da tanışmışlardı ve şu an 5 yıl mı 6 yıl mı ne oldu çocuk sırf onun için ailesinden izin alıp tatillerde istanbula kalmaya filan geliyor ve gayette bir birlerini deli gibi seviyorlar... Bir erkek bir kızla sevgili olup onu başka bir kızla aldatıyorsa o erkek ten hayır gelmez ben sana söyliyim aynı haltı ben yaptım ve çok kötü bir şey oluyor ama güvenmemeni öneririm sana..

• benim için daha sonra eski sevgilisiyle görüşmeyi kestiğini ima eden şeyler söyledi

• Öncekileri Göster
    • doğru söylüyosun beni arayıp sordu geldi gitti sürekli üzüldü de ama benim için sevgili olma riskini alamadı

• Benşm sana dostça tavsiyem seni aldatıp başka birisiyle olup ora onu terkedip sana geri dönüyorsa ondan adam olmaz seni üzmesi en başta yapmaması gereken birşeydi bence... Yani unut gitsin..

• Aldatan kişi bir daha yapar bir daha birdaha durması zordur ;)

• benim de onu tokatlamışlığım var böyle saçma bi ilişki işte saygı falan kalmadı çıldırma noktasına geldik artık eridik bittikbunu demın sen yazmıssın. eridik demişsin madem oyle bosver artık unutma kırık tugladan ınsaat olmaz

• bence uzak mesafelerde olmak sağlıklı bir ilişki sağlamaz size.. çünkü bende bir dönem istanbuldan biriyle yaşamıştım ve gerçekten çok zor birşey

• gerçekten altından kalkabılırlerse herkesten sağlıklı olur ılsıkılerı

• ben yaşadığım için ve çevremdende gördüğüm için biliyorum

• İlk önce sevgili olmak istemesi gerekir

• sevgili olmadan hesap sormaya başlıyor yok böyle bi saçmalık. bi de beni bi kere kıskandığında birinden benim değişmeyeceğimi sevgili olsak da herkesin aynı olacağını falan söyledi bence kendine güveni yok

• bence seni sevmiyor.

• sevmeden böyle kıskanmak normal bişey mi?

• Öncekileri Göster
    • ya abi su fotoyu degiştir :D Başka versiyonu yok mu bunun

• beğenemedin mi :D

• Tahminlerinin hepsi yanlış ! Bir insanı görmeden nasıl sevebilirsin? Senin dediğin masallarda Ferhatın şirine Leylanın mecnuna olan duygusu kalmadı artık. Bir erkek kendini yalnız hissediyorsa o zaman yanında kim varsa onu kıskanır bu çok saçma bir durumdur hiç görmeyip uzakta olan birini kıskanmak tahminlerine pek güvenme bu durumlarda çok karışık durumlar bunlar hayata devam et eğer gerçekten kıskanıp sevdigini söylüyorsa gelip seni görmek ister. iç güdülerin ve duygularınla değil mantığınla hareket et.

• Boşnaklık var mı?

• Öncekileri Göster
    • benim de onu tokatlamışlığım var böyle saçma bi ilişki işte saygı falan kalmadı çıldırma noktasına geldik artık eridik bittik

• Saygı bir inşaat temeli gibidir kalmayınca o bina çöker ne sevgi ne aşk kalır sadece sözde kalır sonra zaten duygular bomboş kalır..

• normal normal

• nası yani napıcam ben böyle?

• seni sevmiyor sevse kıskanmazdı

• genelde tersini söylerler ama...

• anormal bir durum ve sevmiyor bence

• Seninle olamasa da başkalarına vermeni istemiyor. Ya bırak, delilerle uğraşma.

• delirmiş gerçekten hala bana rahat vermiyor

Kızlar Ne Diyor 2

• Cepte kalsın hesabı

• bana da ilk başlarda öyle geliyodu ama yani bu olay bu kadar da abartılıp uzatılmaz ki. hayatının kenarında durmam ne önemliymiş anlayamıyorum.

• Ego tatmını

• Seven adam her türlü gelir.Ben bunu bilir bunu söylerim.Gerisi bahane ne yazık ki...

• ben de öyle düşünüyorum kafamı karıştırmadığı zamanlarda. 1 sene sonra o şehre taşınıcam zaten onla ilgisi olmadan o zaman görücez bahane miymiş...

Yükleniyor...