Adet söktürücü ilaçların yan etkileri nelerdir?

Selam Kızlar bu soru size haliyle,

Ben 24 Ekim'den beri sürekli Regl oluyorum aralıksız ve çok şiddetli.

Daha öncede yaşamıştım böyle bir olay ve Doktor Adet Söktürücü vermişti ama bu öyle bir ilaç ki tuvaletten çıkamadım. İlacı yarıda bırakıp başka bir doktora gittim Rapor yazdı bu durumda işe gidemezsin dedi.

Şimdi aynı olayı yeniden yaşayınca yine doktora felan gittim. Ulrtason feln çekildi ama hiçbir şey yok. Psikolojik dedindi. Gittim aynı ilaçtan aldım iki tane içtim ve yine kötüyüm bu herkes de aynı etkiye mi yol açıyor. Google'dan aradım ama bir bilgiye ulaşamadım. Kullanan varsa tecrübesini benimle paylaşabilir mi? Adet söktürücü ilaçların yan etkileri nelerdir? Şimdiden çok teşekkürler...

Güncellemeler:
ARKADAŞLAR İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM AMA BUGÜN DÜZELDİM ÇOK ŞÜKÜR BİTTİ ARTIK. GÜNÜMÜZDE MALESEF DOKTORLAR HASTALARI SADECE MÜŞTERİ OLARAK GÖRÜYOR İŞİMİZ BİRAZ ALLAH'A KALMIŞ. NE KADAR HASTANE NE KADAR KLİNİK GEZDİM AMA MALESEF CEVAPLAR HEP AYNI PSİKOLOJİK. TARLUSAL'DAN DOLAYI MI YOKSA ETTİĞİM ONCA DUA MI BİLMİYORUM AMA BUGÜN BİTTİ ÇOK ŞÜKÜR HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER.

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• İlacın adı ne ki?

0|0
    • Şikayet

Tarlusal önceki adı Farlutaldı değişti.

• Şikayet

o durum stresten olabiliyor benim bi arkadaşımda da vardı bu durum,şuan düzelmedin mi hala?

• Şikayet

benimki anormal ama bir ay oldu hala devam ediyor onun ne kadar sürmüştü? Evet hala regl görüyorum.