Kadınlar aşka mı paraya mı değer veriyor?

Gizli Üye
Şimdi şöyle bir durum var iki erkek var biri yakışıklı ama maddi durumu normal diğeri ilkine nazaran daha tipsiz lakin çok zengin. Genelde söz konusu evlenmek olduğu zaman kadınlar ikinci türden adamları tercih ediyorlar diye düşünüyorum haksız mıyım?
Güncellemeler
+1 yıl
Şimdi bu konuda kadınlar aşka değer veririm benim için aşk önemlidir diyor lakin şöyle bir durum var iki tane erkek düşünün bir tanesinin maddi durumu normal diğeri çok zengin ve bu iki adamın aynı kadından hoşlandığını düşünün. Normal bir erkek en fazla sinemaya davet eder bir cafeye ya da bir eğlence mekanına.
Güncellemeler
+1 yıl
Fakat zengin erkek pahalı hediyeler alır en pahalı restorantlara götürür en kaliteli arabalara bindirir fiyatı 300-1000 dolar arasında değişen pahalı çiçekçilerden çiçekler gönderir. kısacası yapabileceklerinin sınır katsayısı daha fazladır. Belki adama göre çok basit olan gözden çıkarılabilecek mebladır ama bazı kadınlarda harcanan para miktarı=verilen değer gibi bir algılama mevcut. Bunun dışında maddesel bakarsak yapılan yatırım harcanan para çok fazla olduğundan kadın ister istemez etkilenir
Güncellemeler
+1 yıl
Diğer erkeğin yapamadıklarının kat kat fazlasını bizim zengin erkeğimiz yapabileceği için; o kadınların gözünde romantik daha romantik olur. Yani para bir kadını kendinize aşık etmeye tek başına yetmez ama parayı araç olarak kullandığınızda sizin kadar parası olmayan bir erkekten her zaman bir adım önde olursunuz.
Kadınlar aşka mı paraya mı değer veriyor?