• Sor
  • Bence

Bu senenin moda rengi nedir?

Sizce bu sene moda olan rengi tercih etmek sizce doğru mu? (herkez aynı giyiniyor, özentilik gibi)Siz nasıl düşünüyorsunuz?

En İyi Görüş

• 1-)Siyah: Sonbaharın ve kışın favori rengi2-)Beyaz: Siyah rengin tamamlayıcısı3-)Kırmızı: Kırmızıdan bir türlü vazgeçemiyoruz4-)Sarı renk sicak renk5-)Bej: Asaletin rengi6-)mavi çekingen bir renk7-)Pembe Neşe ve mutluluk veren renk8-)gri 2010 da en fazla on plana cikan renk ti9-)turuncu İnsanın canını portakal çektiren bu capcanlı renk10-)Kahverengi vücut hatlarını göstermemeyi, kadınları gizemli kılar

• Bu senenin Moda rengi MOR
      Rahatlatıcı ve pozitif bir renk deyince akla ilk gelen renklerden biri olan mor, bu sene modanın her alanında etkili olacak. İster spor, ister gündelik bir tarz tercih edin; kıyafet, saç ve makyajda mor rengi kullanarak, bu pozitif ve rahatlatıcı etkiyi yakalayabileceksiniz.

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 8

• yazın rengi nar çiceği pudra rengi fuşya

• Pudra rengi moda..Ama ben bu renk giymiyorum, giyince daha solgun görünüyorum, çünkü beyazım..

• Modaya uymam. Gerçekten herkeste aynı şeyler oluyor yani. O ne öyle kızılay dağıtmış gibi. Her zaman yakışanı giyerim.

• walla ben bana yakışanı giyerim bn değil moda bana uysun :)))))) mesela sarı rengi sevmediğini farzedelim moda diye giyermisin?

• kendine yakışan renk

• Nar çiçeği

• sorun gayet normal niye gizli soruyorsun ki?

• illaki moda rengi giyeceksin diye bir kaide yok..Her moda olan renk her kadina yakismiyor ancak kombine ile hos bir goruntu elde edilebilir.Boylelikle demode de olmamis olunur.

Yükleniyor...