Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Astroloji...Burcum yay yükselenim yay...

merhaba arkadaşlar benim burcumla ilgili bir takıntım var benim burcum yay ve yükselenim de yay sizce bu kötü mü...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• ben de yayım ama yükselenim balık, yayın umursamazlığını balığın duygusallığının dengelediğini düşünüyorum. Yaylar sıkılgan olur, Sen o zaman o kız senin bu kız benim geziyorsundur :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• çok kötü çok :P

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Burca göre delikanlı olmaz arkadaş. Ne yani yay burcu kötü ise sen de mi kötü olacaksın.

0|0
    0|0
    • ıyı kotu yok karakter ve özellıkler var dort dortluk kımse olmıyca gıbı dort dort luk burc ta yok ıyı ve kotu ozellıklerı var

• Birkaç saat geç veya erken doğsan yükselen burcun, birkaç gün erken veya sonra doğsan burcun farklı olurdu. Bu durumda karakterinin tamamen farklı olabileceğine, bunun; ailenin seni yetiştirme tarzından ve çevresel faktörlerden daha belirleyici olabileceğine inanıyorsan sen bilirsin.

Ben inanamıyorum bunlara. Bana safsata ve dolandırıcılık gibi geliyor.

• Burçlara bu kadar takıntılı olmayın hayatınızı fallara göre mi yönlendiriyorsunuz .

0|0
    0|0
    • takıntılı degılım ama burclar %80 aıt oldu kısının ozellıklerını yansıtıor ama

• İnsanların huyları sürekli değişir çocukken farklı gençken fark orta yaşta farklı .

Önemli olan senin kendini nasıl bildiğin , soruyorum sana sence sen kötü biri misin ?

• benim de burcummmla ilgili bir takıntım var. değil mi burcummm?

hahahahaha

0|1
    0|0
Yükleniyor...