Astroloji...Burcum yay yükselenim yay...

merhaba arkadaşlar benim burcumla ilgili bir takıntım var benim burcum yay ve yükselenim de yay sizce bu kötü mü...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben de yayım ama yükselenim balık, yayın umursamazlığını balığın duygusallığının dengelediğini düşünüyorum. Yaylar sıkılgan olur, Sen o zaman o kız senin bu kız benim geziyorsundur :))

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Burçlara bu kadar takıntılı olmayın hayatınızı fallara göre mi yönlendiriyorsunuz .

• İnsanların huyları sürekli değişir çocukken farklı gençken fark orta yaşta farklı .

Önemli olan senin kendini nasıl bildiğin , soruyorum sana sence sen kötü biri misin ?

• takıntılı degılım ama burclar %80 aıt oldu kısının ozellıklerını yansıtıor ama

• Burca göre delikanlı olmaz arkadaş. Ne yani yay burcu kötü ise sen de mi kötü olacaksın.

• Birkaç saat geç veya erken doğsan yükselen burcun, birkaç gün erken veya sonra doğsan burcun farklı olurdu. Bu durumda karakterinin tamamen farklı olabileceğine, bunun; ailenin seni yetiştirme tarzından ve çevresel faktörlerden daha belirleyici olabileceğine inanıyorsan sen bilirsin.

Ben inanamıyorum bunlara. Bana safsata ve dolandırıcılık gibi geliyor.

• ıyı kotu yok karakter ve özellıkler var dort dortluk kımse olmıyca gıbı dort dort luk burc ta yok ıyı ve kotu ozellıklerı var

• benim de burcummmla ilgili bir takıntım var. değil mi burcummm?

hahahahaha

Yükleniyor...