Dargın ya da kırgın olduğunuz birine nasıl davranırsınız?

Dargın ya da kırgın olduğunuz birine nasıl davranırsınız?Kırgınlığınızı nasıl belirtirsiniz ya da karşı taraftan bir adım bekler misiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sevdiklerime darılmam..kendi kendime barışırım..konuşurum...onlarsız olmaz çünki...sevmediklerimede darılmam...onuda kaale almamışımdır..

• İşte budur :) allah exper puanlarına zeval vermesin sevimli dişi :)

• Öncekileri Göster
    • Rica :D

• puana bakılırsa moderatör yada sitenin kurucusu olmalısın :))

Kızlar Ne Diyor 18

• Aynı ortamda bulunmamaya çalışırım , karşılaştığımız da ilk adımı atmasını beklerim tepki vermem , konuşmam .Benim için gerçekten değerli birisi ise kalbimi kırdığını açıkca söylerim .Küs kalmayı sevmem .

• Ona hatasını söylerim ve bi süre konuşmam.

• o, o ortamda yokmuş gibi davranırım istifimi bozmam, o var diye kendimi kasmam banane o tribe girsin, gelip diz çöküp özür dilesin sonrasını düşünürüz :D

• Susarım. Anlamamakta ısrar ediyorsa açık açık söylerim

• konuşmayarak belli ederim

• Doğru söylüyorsun konuşmamak en doğrusu

• Davranmam genelde.

• soğuk dawranırım ama kimseyle kırgın olmak istemem yani beceremem ..

• çaba beklerim.. Pişmanlıgın simgesini,gözündeki hüznü görmek isterim.

• yolda karşılaşmışsam gözlerinin içine bakar gülümser ve yolumu değiştiririm.

• sovuk yani zaten boyel olunca her halimden belli oluyorr uzulduyumm kiirldgimmm ama cok inadcymdr onlar kalbimi almayanacan barismama ona gore

• Buz gibi davranırım.

• Konuşmam bile...

• Bariz belli ederim, göz teması yok, soru yok, cevap kısa, surat asık...Haklıysam kesinlikle adım atmam barışmak için.Hatalı bensem kedi olurum kedii...miyavvvv:))

• Pisi pisi :)

• Çok sevdiğim biriyse ve darıldıysam trip atarım.Sevmediğim ve sallamadığım biriyse konuşmam bile susup dururum

• susmak en iyisi.

• susarim. birdahada konusmam. adim beklemem.

• Ben direk koparırım iletişimimi ,adım felanda beklemem bundan sonra yok olur benim için

• Konuşmamaya çalışırım. Eğer kırgın ve üzgünsem ağzımdan çıkanı genelde kulağım duymaz. Canım yanınca karşımdakinin de canını yakabilirim. Uzak dururum. Ve bir süre de benden uzak durmasını söylerim.

Erkekler Ne Diyor 10

• soğuk

• orada yokmuş gibi davranırım

• Konuşurum ilk önce bu çözüm olmaz ise kin tutmam muhatap olmam onu görmem ama hakkında kötü birşeyde düşünmem bana bir adım atarsa ben konuşurum. Inatçılık yada kincilik yapmam.

• öyle dargın bakarımki.daralır.öyle kırgın konuşurumki.kırılır

• oturup ağlarım sabahlara kadar :))))))

• Dargın yada kırgın olarak kalmam. Zaman ayırmak istemediklerimle konuşmam sadece. Barışmak da çözüm olmuyor. Yine aynı şeyleri yapacaklar. Gözümüzü açıldı abuk subuk hareketleri sayesinde.

• ne darılacam ya :) kaygısız olmak en güzeli. kimseye darılmam , mevzu neyse anında cevabını veririm.

• Ne yazıkkı darılamıyorum kimseye kalbimi kırsalarda.

• kendime has bir kredi sistemim vardır. tanıştığım her insana limitsiz bir güven kredisi açarım ve kendisi bu limiti, ne kadar kısa süre de bitirmek istiyorsa, tüm kararları ona bırakırım. isterse güvenimi 1 hafta da,isterse ömrümün sonuna kadar kullanabilir.arada yaşanan sorunları, kredi notuna yansıtmak yerine, daha farklı davranış şekilleri, sergilemesi gerektiğini, olumlu bir şekilde aktarırım. Bunlara karşın hala kara listeye girmek istiyorsa.Bütün kredilerini sıfırlar ve yok sayarım. Gayet, Açık ve Net.

• Aynen katılıyorum. Bu cümleleri farklı şekillerde yeniden kurmama gerek yok.

• trip atarım

Yükleniyor...