Babam vefat etti ve en değerli varlığım, kardeşim için ne yapabilirim?

AltezzaMio
3 kardeşiz ve ortancamız erkek en küçüğümüz kız. 14 yaşında babamı kaybettim ve en küçük kız kardeşim düzgünce baba sevgisi görmedi. Staj görüp aldığım parayla ona hediyeler alıyorum arada harçlık veriyorum sırf üzülmesin diye, ona bir baba olmaya çalışıyorum ama bir abi bir babanın yerini asla tutamaz orası da var. Onun için her şeyi yapıyorum sırf üzülmesin diye.

Geçen gün arkadaşları babalarını överken kız kardeşim beni ve eniştemi övmüş, diyorum babam yerine ben ölseydim de kız kardeşim babasız kalmasaydı diye, abisi kalır 1 tane zaten ama baba sevgisi görmediği için çok yabanileşicek ondan korkuyorum. Ne derse yapıyorum okulda beni öğretmenlerine anlatıyormuş bana hiç vurmaz dövmez kızmaz felan diye. Stresten 1.5 yıldır sigara içiyorum, kısacası ne yapmalıyım artık 9 yaşına bastı. O ağlarken bende üzülüyorum dayanamıyorum bazen bende ağlıyorum, hani ileride sen bana baba sevgisi gösterdin resmen demesi için çabalıyorum. Neler yapmalıyım sizce?
Güncellemeler
+1 yıl
bu sitede çoğu kişi egoist, ukala felan diyor fakat yaşadıklarımı bir bilseler bana hak vericekler
Babam vefat etti ve en değerli varlığım, kardeşim için ne yapabilirim?