Sevgilimden ayrıldım pişmanım!

henüz bir hafta bile olmadı sevgilimden ayrıldığım 4 aylık bir ilişkiydi görüşemioduk.başlarda herşey mükemmeldi sonraları ilgisizlik başladı ama aldatılmadığımı çok ii biliorum. ilgisizdi sorumsuzdu fakat kesinlikle bensiz yapamıyacapını ayrılmak sitemediğini söylüodu.sürekli ayrılmak istedim bırakmadı en sonunda kabul etti . bana ' yakın olsaydık böyle olmazdı uzağız die bu sorunları yaşadık ' dedi . dayanıcam diodu fakat uzaklığa dayanamamış sonuçta bitti .ben dönmesini istiorum dönmesini bekliorum hayatıma girmeye çalışanlar var onlar umurumda diil. hep ya dönerse die bekliyicem sanırım. ama mesafeyi sorun eden bir insan dönmez gibi gelio bana .beyler özellikle size soruorum dönmiyicek dimi ? erkekler daha mantıklıdır sevse dahi onun için bitti dimi ?

Güncellemeler:
tek iletişimimiz net ve teldi onu silip engellememi istedi .bitirdi dimi herşeyi içinde .dönmek isteseydi bunları yapmamı istemezdi dimi ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• gförüşemiyorsunuz ve ayrılmak istemiyorsunuz yani ayrılamayıp sensiz olamayacgını söyluyor bu nasıl bir celişki?kac kere görüştünüz 4 ayda? ayrıca erkek cogu zaman donmek ister ama kız ona biraz da olsa pas vermeli.sen ayrılmak istemişsin bu arada ondan dönmesini istememelisin. dhaa 1 hafta oldu biraz daha bekle biraz peşinden koşması lazım ve sana yetişmesini saglamak icin yol göster .

• hiç görüşemedik maalesef en büyük sorunda bu :( bi dönsün pas vermez olurmuyum hiç :) bekliorum artık yapıcak bişiyim yok ama boş yere umud etmiş olmaktan korkuorum. ya asla dönmezse ...

• Öncekileri Göster
    • o kadar zaman harcama mantıgı su. sen de mantık diyorsun bak görüşebilme ihtimalid onun sana olan hoşlanma hissi. Ama sevgi degil bu seviyorumu telefon yada mesajla söylemek ayrıdır unutma.. yüzyüze olmadan sevmek gercek olamaz

• :( tamam dediğin gibidir belki de haklısın :(

Erkekler Ne Diyor 5

• cesaret etmesi daha zor yeniden.keşke işi oyuncağı çevirmeyipte duygularından emin olsaydın, sonra da böyle pişman olmasaydın.

• duygularımdan çok emindim .onu seviodum fakat neredeyse 2 aydır yaşadığımız sorunların karşısında çok yıpranmıştık aslında yıpranan saçma nedenleri sorun eden bendim o rahattı başlarda bana destek verirken sonra kızmaya gönlümü almamaya başladı.hatalarını anlamıodu severek ayrılmak zorunda kaldım.o hiç istemezdi hep olmaz bitmio derdi .fakat sonunda o da razı geldi :( bi erkek olarak soruorum size duygusal ve gururlu biri o dönmez mi sizce hele de uzaklığı sorun ettikten sonra ?

• düşük ihtimaldir heralde. ama aşk engel tanımaz. çok seviyorsa neden olmasın.

• İNŞALLAH :)

• Ya kızım senin gibilere müstahak biliyor musun. Hem ayrılalım diye herifin başının etini ye adama zorla kabul ettir ayrılığı. Ondan sonra da niye beni aramıyor, demek ki gitmeme izin verdiğine göre beni fazla sevmiyordu de. Peki soruyorum sana bu hikayede tek bir masum var o da sensin öyle mi? O çocukta biraz akıl varsa dönmez zaten sana.

• ya hayır tabi ona da hak veriorum :( bana biri ayrılalım dese ilk deyişinde ayrılırdım o çok fazla dayandı farkındayım :( ama tüm sorumluluğu benim üstüme yıkmasına dayanamadım hatalarını anlamasını istedim .hem eğer seviosa gerçekten döner die düşünüorum yani umarım döner :(

• Öncekileri Göster
    • normal şartlarda dönerdim ona ama uzaklığı sorun eden oydu :( ben dönemem isterse o gelir

• Paşa gönlün bilir. Ama çok beklersin daha.

• aslında o biraz daha zaman geçmesi için senden zaman istemiş. o da seni sevdiğini söylemiş oysa. ayrılmak istemiyor ama kendini bu konuda zorunlu olarak ayrılmalıyım düşüncesine kaptırıyor. yada daha kötüsü o seni seviyor ama çevresindeki insanlardan dolayı seni bırakıyor erklek arkadaşının kişiliği hakkında sevdikleri ve sevmedikleri hakkında bana kısa bir msj atarsan sana detaylı olarak yardım edebilirim (tabiki istersen ).

• eklemem gerekio sizi :(

• sen ondan ayrılıysan dönmez bekleme gururluysa dönmez .sen ona dönersen de senle konusmaz. konusursada daha acı verır.

• yok bence o seni hala seviyor seni unutmadı bir ara onu sen gerisi gelir merak etme

• yapamam eğer dönersem yine hatalarını anlamaz kaldığımız yerden devam ederiz bırakan benim nasıl dönerim .ama eğer o dönerse kaldığımız yerden devam etmemiz umurumda diil yeter ki dönsün .

• Öncekileri Göster
    • öyle bi söyledin ki teşekkür ederim yani :) tüm moralim gitti :)

• unut sevme gönül sana erkek mi yok takma kafana

Kızlar Ne Diyor 5

• Ayrılan taraf sensin ve onun geri dönmesini istiyorsun bunu beklemen başlı başına yalnış.Karşındaki insan geri dönsede emin ol hiçbir şey eskisi gibi olmaz ilişkiniz yine biter.Bundan sonra önüne bakmak zorundasın geçmişte yaşadığın sürece asla mutlu olamazsın.

• zaten iliski boyu ayrilmak isteyen taraf senmissin...bence git, cocuga durumu ve duygularini anlat..belki ikiniz icin bir sans vardir hala.. ama onun dönmesini bekleme bence, cünkü kendini onun yerine koysan...hep ayrilmak istedi sonunda istedigi oldu düsüncesini tasiyordur belki, umudunu senden yana kesmistir..

• dönmek isterim fakat dönersem bu ilişkinin tüm yükü benim omzuma kalır .o zaman ne yaparsa yapsın ben çekmek zorunda kalırım gibi bi durum ortaya çıkar .hatalarını anlayıp bana pişman olduğunu söylemesini istiorum .düzelip düzelmemesi umurumda diil artık.yeter ki sevsin ve dönsün herşeye katlanırım ben

• Öncekileri Göster
    • Engelleme isteği kızgınlıktan kaynaklanır. Birde daha çok yeni olay bi süre beklemeni tavsiye ediyorum

• umarım kızgınlıktandır İNŞALLAH DÖNER

• iyide sen istemişsin ayrılmayı çocukta iletişim halinde olmanızın size zarar vereceğini düşünmüş.madem seviyorsunuz sahip çıkın aşkınıza

• seviorum hemde çok ilk defa sevdim gerçekten sevdim .. ama artık onun bişiler yapması gerek bizim için . eğer yaparsa ...

• canım bende aynı durumdayım ayrılma asamasındayız, ama eger gercekten sevse bırakmazdı yada bırakmana ızın vermezdi benmde sevglm sensz asla dıyr snden baskası olmycak dyor ama anlasamıyruz ve askerde ama bıtırmeyı dusunuyorum eger sevıyosa buna ızın vermezdi bence tatlım uzulme hersey olacagına varır..

• evet haklısın bi yanda da öyle düşünüorum eskiden bırakmıodu ama şimdi bişi demedi yine seni kaybetmek istemiorum dedi ama çabalamadı sanırım gerçekten bitti

• Biz erkeklerinde bir gururu var 1 olur 2 olur 3 olur ama 5 olmaz siz her canınız sıkıldığında gidicem diyin biz köpek gibi yalvaralım oldu başka arzunuz .
      Madem bırakmasını istemiyorsun ne diye ayrılalım diye kafa ütülüyorsun ki .

• gerçekten ayrılmak istiorum çünkü böyle devam etmez ama düzelmesini çabalamasını da istiorum . bi çabaladığını görsem yeter en azından hala sevio ki uğraşıo derim .başlarda çabalardı ama sonraları umursamadı ne olursa olsun onu bırakamıyıcağımı düşündü sanırım .artık ayrılmam gerekiodu değerimi anlamalıydı :( ama yine de sadece bi GİTME BIRAKMA BENİ demesini beklerdim değerdim buna

• aynı durum bendede war canım yaa aynı şeyleri yaşıyoruz bende ayrıldm ona agır laflar söyledm pişmanımm :(

Yükleniyor...