Erkeklere göre aşkla sevgi arasındaki fark nedir?

erkeklere göre aşkla sevgi arasındaki fark nedir? hangisi geçici hangisi kalıcı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sevgi önemlidir, anneni seversin, babanı seversin, çocuklarını, kardeşlerini, arkadaşlarını, çikolatayı,çileği, tuttuğun takımı vs.. bazen, bazı sevdiklerin için ölümü bile göze alırsın. peki aşk? aşk uzay boşluğudur süzülür gidersin ve o boşlukta sadece bir kişi vardır ve bir başkasını o boşluğa sığdıramazsın, aşk sevgi gibi değildir mantıksızların yeridir aşkın için ölmeyi düşünmeden ölürsün, çünkü o olmazsa zaten ölüsün...

• pkı bırıne asık olmussan o senı aldatmıssa baskasını sevmezdn dmı hep onu dusunurdun?

• Öncekileri Göster
    • zamnla unutulmıyck gbı byaa bı zmn gcmsı lazm gbı ıns kısa surede unutr o kızı hem o hem de bn acı ckmem:)

• kısacası elmayı seversin ancak ayşeyle fatmayla aşık olduğunla evlenirsin :D

Erkekler Ne Diyor 3

• aşk 2 dudak arasından dökülen en büyük yalandır sevgi ise gözlerin bile yalan söyleyememesidir

• aşk daha derın bı duygu degıl yanı?

• Öncekileri Göster
    • :) anldm teşekkürkrler

• =)

• Aşk yok diyen arkadaşlara katılmıyorum. Aşk; çok yoğunlaşmış ve sağnak halinde kalbine yağan sevgi damlacıkları bence. sevgi olmadan zaten aşk olmaz. Aşk yok diyen arkadaşım bir adam dağı ortadan nsıl delmiş. Ben sana Hz. Mevlana'nı aşkla ilgili birkaç şiirini okumanı tavsiye ediyoruma okudukça semazen misali dönmeye başlayacaksın. Bende unutmadım ama herşeyiyle(hainliğinide)...Ama şaun birlikte olduğum sevgilimin gözümn içen parlak gözleri ile bakması, sürekli beni mutlu etme çalışmaları, minik hediyeler, ince espiriler, kendini sevdiğimi söyletmek için yaptığı numaralar. annesi ile kavga edip bende teselli arması. ne giyeceğini sorması, bana bakan kızların arkasından küfür etmesi, sonrada ynakları kıpkırmızı olması yani sürekli bıkmadan benimle ilgilenmesi-belkide kalbide kırılmıştır benden dolayı bilmiyorum- bana çok yardımcı oldu. belkide korktuğum için ilk sefer gibi değil ama şimdi burda bunları bana yazdırabiliyor diğeri ise kül oldu.

• SENI ONCEKI SEVGILIN ALDTMIŞMIYDI PKI? SEVIYOMUYDUM O HAIN DEDGN KIZI?

• Kendimden cevaplıcak olursam eğer Aşk diye birşey yok bence Hepsinin ortalaması sevgi'dir Ve sevgi olmadan ne aşk olur ne aşıklık olur nede başka birşey.Herşeyin Başı ve sonu SEVGİDİR... Güzel bir cevap oldu sanırım =)

• evet bncede guzel bı cevap :)) pkı aşk sevgının dha derın ve dha vazgecılemz halıdr?

• yaşayanlar bunu böyle kabullenmiştirler sadece...Dediğim gibi Sevgi herşeyin başı ve sonudur bence =) Konuyu şöyle ele alalım '' Ben sana aşık oldum '' gördüm resmini aşık oldum sende benim resmime baktın aşık oldun mu eyvaahhh ne iyi ne iyi... Ortada sevgi olmadıktan sonra bi anlamı yokki bunun belki yer etmiştir biraz daha şimdi =)

• eve teşekkürkur ederm:)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz cevap yok! İlk cevap veren kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...