• Sor
  • Bence

Oğlak burcu erkeği nasıldır ?

nasıllardır , neylerden etkilenir neyleri sevmez , sevgisini belli edermi...

Görüşün nedir?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Görüş

• ne ögrenmek ıstıyorsan sor soyleyim iyi gunumdeyim

• tamam ozmn ilk önce bi yukarda sorduklarimi cevapla ona göre devam sorarim :)

• Öncekileri Göster
    • olabilir sen gizlisin eger eklersen denk geldiginde konusabiliriz tesekkur ederim seninde hersey gonlunce olsun :)

• bende tesekkür ederim, kafa dengim oldugun icin ekledim yoksa eklemezdim bak :)

Erkekler Ne Diyor 10

• link link link link link link ...Sadece soru sormak için sordun dimi sen bu soruyu sorarkende sana yıgınla sayfada bu mu diye sordu sen ne yaptın illa ben soracagım onları okumam dedin :D ben sadece sitedeki oğlak erkekleri hakkındaki soruların cüzzi bir kısmını örnek gösterdim :D

• soruyu sormadan önce hemen hemen tüm bu soruları okudum ama yinede kendimde bi sormak istedim daha fazla kanız alabilmek için
      Onca zahmet etmişsin linkleri kopyalamakla hiç gerek yokdu :Dhahaha

• Öncekileri Göster
    • sadece net eminim

• sen bilirsin beni doğru dürüst tanımayanlar için kafamı daha fazla yormicam

• o degılde ben burcumu hıc tasımıyorm onun yerıne tanıyıp konus garantıye alırsın :D

• oğlak burcunun en ama en önemli özelliği bir kere adam gibi sevmişse çookkkk sadıktır ve asla bırakmaz :D

• hoşlanıyorsa açılması uzun sürebilirmi

• Öncekileri Göster
    • eğer seviyorsa kesinlikle uzaklaşmaz çok uysaldır zaten oğlak erkekleri ama aşırı derecede kıskanç olduklarını da unutmadan söliyiim :D

• kıskanırsa bi durumu soğurmu benden ?

• kendimden biliyorum, saçma sapan insanlarınız, ama sen nasılsın dersen burçlara ne inanır nede itimat ederim, hırslıyım elde etmediğim hiç bişiden vazgeçmem hepsi bu

• nasıl kızlardan hoşlanırsın ve nasıl yanaşırsın ona

• Başak mısın?Ölsene sen..

• neden o

• Allah kahretsin sizi.. Şizofrenik manyaklar sizi.. .))

• burcumu sevıyorum ben

• ben Oğlak ım.sor bana mesela şunu yapsam ne tepki verirdin diye.sakığımdır.inatcıyımdır.bişey yapmak istersem buna kimse engel olamaz yapmak istemezsemde kimse yaptıramaz.

• dur ben de sorayım mesela oğlak burcu nasıl kızlardan hoşlanır oğlak varda birisi benim onun için soruyorum

• Öncekileri Göster
    • her zaman.

• bir erkekle konuştuğumu görürsen kıskanırmısın?...yada genel olarak hangi hareketleri davranışları kıskanırsın ?

• benim gibidir inat konusunda üzerine yoktur sakın ola ak diyorsam ak'tır aksini söyleme bozuşuruz

• inatlaşmasınla sorunum yok :D daha nasılsın az daha anlat...birinden hoşlanıyorsan ona nasıl yaklaşırsın nasıl kişilerden hoşlanırsın, nasıl bir yapıya sahipsin- sessizmi sakinmi falan ?

• Öncekileri Göster
    • canım benim ya senin beyin hücrelerinde problem var yada ergen birşeysin o yüzden böylesin artık bilemeyeceğim ama 2 seçenekten biri olduğu kesin başka alternatif yokk.. biraz takviye olarak C ve E vitamini al iyi gelir :))

• farkındamısın cevaplarının kalitesi gittikce düşüyor
      Neyse senle daha fazla burda saçma sapan bir konu hakkında tartışmak istemiyorum

• kanser erken teşhis

• derken ?...lütfen soruma yönelik cevap verin

• Burun benim

• burun.

• Öncekileri Göster
    • : )) tuz da lazim diyosun

• @Hiç bir gerçek oğlak o sorulara cevap vermez

• Oğlak burcu erkeği çapkındır.Hem de çok.

• hmm sen çok sevsen bile aldatırmısın ? Hadi neyse geçtik diyelim çapkınlığını başka hangi özelliklere sahipsin

• Öncekileri Göster
    • nerden biliyorsun

• Sana ne ?

Kızlar Ne Diyor 10

• başakla oğlak çok iyi anlaşrlar..bi arkadasm basak erkekte oğlak 2 yıldr konusuyolar yaknda evlencekler...oğlak burcu erkekleri sevdimi tam seviyo bnce cok iyi bi burc

• oyle mı bakalım ya olur belkı

• Öncekileri Göster
    • sonra naptn yaz bari:))

• tamam dur eklıyım senı :D

• Bende oğlağım.İnatçıyım,yönetici olmayı seviyorum.Kısıtlanmaktan hoşlanmıyorum.En önemlisi açıksözlüyüm.Kırıcı olmaktan hoşlanmıyorum.Karşı tarafın kültürünede önem veriyorum.

• ıkımızde toprak burcuyuz bazı seyler aynı kultur meselesı ve ben dıs gorunuse temızlıge felan cok onem verırım bırınden hoslansan ılk adımı bekler mısın yoksa sen atarmsın o adımı

• Benim hayatım atağa dayalı değil.Genelde karşı taraf beni buluyor.Ama hoşlanıyorsam belli ederim.Dillendirmem.

• Oğlak burcu erkegi;KıskançtırDürüsttürAgresiftirEğlencelidirKomiktirAile degerleri fazladırİnatcıdırSevdigini fazla belli etmez ama cok sahiplenirSüprizleri severSevildigini bilmeyi sever

• tesekkür ederim :)...sevdiklerine nasil yaklastigini biliyormusun?

• Öncekileri Göster
    • aaa beni tanımlamışsın... yanlız şu sıralar aile değerlerimde %'lik düşüşler meydana geldi ileriki zamanda bu açığı kapatacağımızı umuyorum

• hep oyle olur arada dususler oluyo

• Ben de oglak burcuyum...Madem sen bakmadin internetten oglak burcu erkeginikopyalayayim:) Çevresinde kendi ördüğü tuğladan bir duvar vardır. Utangaç, ama güçlü ve çetindir. Hoştur ama müthiş ihtiraslıdır. O efsanevi sessiz, dünyevi kovboy gibi Oğlak erkeği de yalnız olmayı tercih eder gibidir. Ama değil, gerçekte yalnızlığı sevmez. Gizliden gizliye, Oğlak çok beğenilme özlemi çeker. Uçan bir trapez üstünde kalabalıkların nefesini kesmek ister. Özel rüyalarda keçi, şifa bulmaz bir romantiktir, ama Satürn O'nun bu doğal yapısını zincire vurmuştur. Bu sert disiplin gezegeni O'ndan sakin bir davranış gerçekci hareketler ve ciddi niyet bekler. Bu O'nun çeleşkisidir ve çoğu zaman katlanması güç bir çelişkidir. Bazen içindeki bu çelişkiyi ters bir tavırla örter. Ve bazen de hiç beklenmeyen ve duruma ters düşen bir şakacılıkla sizi şaşırtır. Bu değişik davranışları aslında hep gerçek duygularını örtbas etmek için yapar. Ama bunlar ekseriye en komik cinsten olur. Oğlaklar böyle abuk sabuk davrandıkları ve şakaları hokkabazlığa çevirdikleri zaman iyice saçmalarlar. Şimdi aklı başında güvenilir Oğlak erkeğini ters yüz edin, karşınızda özgür rüzgarların tatlı kokusunu şifa verici bulan neşeli, nazik bir hayalperest bulacaksınız. Bu adam heyecan açlığı ve macera susuzluğu çekmektedir. İçlerinden ancak parmakla gösterilen birkaçı bu yalnız ruhu gizli zindanından azat edebilir. Eğer bu kitabı kitabına bakarak değerlendirmeye eğiliminiz varsa, burçlar size son derece faydalı olabilir. Siz o Oğlak ahbabınıza harika bir öğretmen ama berbat bir aşık olabileceğini düşünüyorsunuz. Aynı şekilde, size ait biri olmaktansa başkan olsun daha iyi diye de düşünebilirsiniz. Siz de öyle bir izlenim bırakmışki ismini sizin hatıra defterinizde göreceğine sosyal kayıtlarda görmeyi tercih ederdi. Şimdi Onun bir kış gecesinde yanan sıcacık bir odun ateşi kadar sıcak bir yüreği olduğunu keşfediyorsunuz. Onun iç dünyasını keşfederseniz heyecanla titreyecek ve etkilinecektir. Ama iç dünya emek iç dünya demektir. Böyle dikkatsizce kendinden geçtiği anlarda mutluluk rüyalarının elinden kaçarak ortalıkta serbestçe uçuşmasına asla izin vermeyecektir. Siz bunların O'nun iç dünyasında varolduğunu bilin yeter. Oğlağınızın düğün çiçekleri arasında çıplak ayakla sekeceğini beklemek gafletine hiç düşmeyin. Onun aslı olan Satürn kişiliğinizi değiştiremezsiniz. Sizin yapacağınız şey anlattığı kaba saba köpek hikayelerine gülmektir; ta ki, daha akıllıca hikayeler anlatacak cesareti kendinde buluncaya kadar. Bir iki alevindışarı vurmasına izin verecek kadar güven hissedinceye değin, muhafazakar görünüşünün altında bastırılmış ateşler yandığını anladığınızı O'na belli edebilirsiniz. O'nun gerçekçi rüyalarını herkesinkinden daha renkli bulduğunuzu çünkü hiç bir rüyanın gerçekleştiği andaki kadar parlak olmadığını söylerseniz, daha güzel hayaller kurması için O'nu cesaretlendirmiş olursunuz. Birgün tırmandığı dağın zirvesine ulaşacak ve siz de azimli keçinizle alabildiğinizce iftihar edebileceksiniz

• Bu da uyumunuz :
      Oğlak Erkeği - Başak Kadını
      Başak, çok hoşgörülü, sabırlı ve iyi huylu olabilir, ama aynı zaman da çok kararlıdır ve ayakları yere sağlam basar. Bir kadında değer verdiğiniz birçok özelliğe sahiptir. Mutlu ve uzun süreli bir ilişki yolunda hiçbir engel yoktur. Başak kadını, düzene ve temizliğe çok dikkat eder. İlgi alanı, evdir. Evde her eşya belirli bir yerde durur. Güvenilir ve dürüsttür, Başak kadınıyla sadık ve kaçamak yapması imk�nsız bir kadın kazanırsınız.

• Öncekileri Göster
    • yuh diyorum ne güzel anlatmış. +1

• ne güzel kopyalamışsın desek daha iyi olur :D ama teşekkür ederim en azından bazıları gibi içi boş cevap vermedin

• çekingen gibi dururlar ama hiç öyle değillerdir

• tecrübeye dayanarakmı yazdın yoksa duydunmu?
      bende onun çekingen ama konuşkan biri olduğunü fark ettim...acaba biraz daha anlatabilirmisin

• tecrübe ile söyledim

• çok zeki olman lazım

• burçlarla ilgilenen arkadaslar iki başak burcu arasında uyum var mıdır evlilkleri ilişkileri?

• kütüktür ama sevdi mi bırakmaz sonuna kadar götürürsün mantıklıdır bide hayran kalabilirsin bazen düşüncelrine

• Oğlak burcunun erkeği sorunlu olur diyeni duydum ama burçlara inancım yok oğlaklar hangi ayda doğar ne yer ne içer bilmiyorum vallahi :))

• peki neden sorunlu oluyorlarmış belki duymuşsundur ?:))

• Asi oluyorlarmış diye duydum başkada bişi bilmiyom :D

• tamam teşekkür ederim yinede en azından diğerleri gibi saçma sapan bir şey yazmadın :)

• tuz yalat

• tekila kokusu alıyorum bitterim

• Limonu çok yiyoruz ya , limonu çok yemesek iyiydi de işte limonu çok yiyoruz !

Yükleniyor...