Bir erkek severse neler yapar?

Bir erkek severse sevdiği kız için neler yapar ? nasıl davranır ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 11

• Çok ilgilenir, neler yapmazki askım kıyamam sana der, Hatta bebegi ben dogurum der uf olmasın der :) ne demez ne yapmaz gercekten sevdiyse :) hersey yapar ilgi gösterir sıkacak derecede

• :) anldmm teşekkurler

• rica ne demek

• olmadık her kaprisini hoş görüp yüzünü güldürmeye seni mutlu etmeye çalışır,fakat teslimiyet duygusu rahatsız ettiği için olmadık şeylere kızıp gurur yapar. görülmeyeni yapar, görülmesi gereksiz şeye kızar. gerisi karşısındakinin hayatını ona açtığı kadar kendikini paylaşmaktır.

• neler yapmaz ki sen söyle ben sevip sevmediğine kara veriyim

• çok sahiplenıyor,ilgilenıyor,hep mutlu etmeye çalşıyor,sürekli birlikte vakit geçirmek istiyor,cinsellik düşünmüyor,dürüst,çok kıskanıyor, ne giydiğime çok karışıyor falan falan :D

• şimdilik seviyor gözüküyor ama uzun vadede ne gösterir bilinmez şunu da unutma cinsellik varsa sevmiyor anlamına gelmez mutluluklar

• benm bi ilişkide baktığım en önemlı konu cinsellik düşünmemesı o yuzden böle bırşeyı söyleme gereği duydum neyse teşekkurler

• neler yapmaz yağmur olur rüzgar olur güneş olur ay olur neler neler olur.yeter ki sevsin:)

• Napmasını bekliyosun o önemli yani :)))

• nasıl davranır mesela

• hımm bi kere kesinlikle kıskanç olur alıngan olur gözlerini gözlerinden kaçırır biz ne desekde bunlar ince arıntılar bi tek sen seze bilirsin ki...

• Karşılıklı olduğuna inanıyorsa feda edemeyecegi bir şey yoktur.

• Seven ne yapmaz :D

• bence soru yanlış neler yapmaz..ekekgerçekten sevdimi sevdiği için yapamayacaği şey yok ..planlarını gerekirse altüsteder .sevdiği için

• Eger gercekten severse yapamayacagi sey yok kanat tak uc gel desen gelir

• ... Bilinmeyenleri çözer !

• sadik kalir. en guzel sevgi fedakarligi

• :)

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...