Huzur sizin için nerededir, kimdedir?

Gû-věň
Şemsi tebrizi ne güzel söylemiş en çok kimi seviyorsan seni en çok o yorar ki bu tuhaftır seni en çok kim yoruyorsa en çok onunla huzur bulursun ki bu daha tuhaftır ve huzur bulduğumuz şeyler için her zaman yorulmaya değer.

Huzur herkes için farklıdır kimisi için ailesinde sevdiğinde kocasında karısında çocuklarında sağlığında evinde parada uzaklarda peki sizin için huzur nerede huzuru buldunuz mu?

Huzur sizin için nerdedir kimdedir?

Ben daha tam olarak huzuru bulamadım aslında belki mutlu bir yuva hayırlı bir eş bulduğumda huzurlu olacağım bence dünyanın en güzel şeyi de mutlu huzurlu bir yuva ve sevdiğinle beraber olmaktır..
Huzur sizin için nerededir, kimdedir?