Bayanlarda testesteron hormonu biraz yüksek çıksa ne olur?

dr gittim bi iki tık yüksek çıktı tüylenmem yok sadece saç dökülmem var bişide kullanmamı sölemedi bunlar bırakınca her şey eskisi gibi oluyomuş... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• erkeklık hormonu testeron kadınlarda babadan gecmektedır ve %15 cıvarlarındadır erkeklerdede aynen ostorojen %20 cıvarlarında annden gecmektedır bulug cagından sonra erkelerde testeron artısı ıle erkeklık belırtılerı ortaya cıkmaktadır. kızlarda ıse ostorojen hormonu kadınlık ozellıklerını ortaya cıkarmaktadır dıger gelısımsel ozellıklerı cınsellık dahıl testesterona baglıdır vucutta fazla olması asırı cınsel ıstek ve tuylenmelere azda olsa erkeksı gorunume neden olur.bu sadece ostrojenın dusmesınden kaynaklanır. testesteron fazla salgılanmaz. ostrojen degerının azalması testesteronu tetıkler baskın olan testesteron kana salgılanır buda ozelıklerı meydana getırı

• babadan mı geçiyomuş bilmiyodum %15 derken niye erkeklerde %20 kadınlarda o hormon %15

• Öncekileri Göster
    • kılonuz ve boyunuz kac? her gun yemeklerde ne gıbı urunler yıyorsunuz? sıtreslı oldugunuz oluyormu uzun surelı? yada ovaryum tuplerınızde agrı hssı oluyormu? daha once cocuk aldırdınızmı? hergun koyu renkte agrılı sekılde sıvı gelıyormu?

• kilo 58 boy 1.58 stres geçirdim ondan sonra dökülme oldu işte antidepresanı ondan kullandım stres hormonları ters düz etti antidepresan kullanınca tepetaklak oldu öncesinde çok yağlı cildim vardı sadece bi de karın bölgesi biraz fazla o bölge hiç zayıflamıyo göbek bölgesi kıl tüy sorunum yok sadecesaç dökülmesi