Psikolojik sorunlarım var, hastaneye yatmalı mıyım?

Uzun süredir takip eden, aşırı sinirlilik, takıntı, geceleri sesler duymalar, paranoya yapmalar ve bir sürü şey neticesinde psikologa gitmeye karar verdim ..

2 seanstır gidiyorum testler olsun konuşmalarımız olsun en son hastaneye yatmam gerektiğini kaanatine vardı ve bunu 2. seansta söyledi. Tedavi sürecinin çok üstünde seyir ediyormus hastalıgım tedavi edilirmiş ama zaman alırmış. benimle 11 seansta falan tamamen iyileşirsin ya da hastaneye yatmalısın dedi..

Teşhis olarak, somatizasyon, anksiyete, öfke kontrolunu kaybetme, insanları yaralama öldürme gibi düşüncelerin fazla olması, psikoz, depresyon, paranoya ve şizofreni, hastalık hastalıgı ve niceleri çok üst seviyelerde dedi.

tuhaf bir kişiliğim varmıs. lustral adında antidepresan verdi kullanıyorum 1 haftadır daha iyi hissediyorum ama bugün doktorun dedikleri aklıma takıldı.

hastaneye yatmalı mıyım sizce ya da böyle bir sağlık problemiyle karşılaşan var mı yardımcı olur musunuz ? durumum tekrarlayabilir daha kötü olabilirmiş.. ne yapmalıyım kafam karısık ?

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• B vitamini eksikliği olabilir sende. biraz B vitamini al. birde psikoloğun ve hastanede sana özel bir ilaç vermeyeceklerya :) kendi kendini düzenleyebilirsin. biraz bu konular hakkında düşün neden oluyor nasıl oluyor diye. ozaman cevabını bulabilirsin :) yani acıkcası sorunun cevabı sende saklı :)

0|1
    • Şikayet

güzel cevap teşekkür.

• Şikayet

rica ederim :)