Terazi burcu erkeği nasıl kadınlara aşık olur?

Terazi burcu erkeği nasıl kadınlara aşık olur? Terazi burcu erkeklerinden cevap bekliyorum. (:

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Terazi erkeği terazinin dengesini sağlamak için iki kadını birden idare eder. Birsini bir kefeye, diğerini diğer kefeye koyar. Eeee ne de olsa denge adamı :)))

• haklısın sanırım :)

• Oyle demeyin ya:S

• Ciddiye almanızı tavsiye etmiyorum, bunu genellememekte fayda var :))

Erkekler Ne Diyor 5

• Terazi, Oğlak burcunun hırsına hayrandır

• Bence Terazi hiç bişeye hayran kalamaz

• birine bağlanamaz mı demek istiyorsun?

• Erkeğini bilmem de Terazi burcu kadınına rastladığım anda topuklarım kıçıma vura vura kaçarım

• arap kadınlara . . .

• A a benimde sevgilim terazi ve annem araptır Suriye.
      Yani ben bir arap kızı :D

• Öncekileri Göster
    • Hahahah :))) Beni korkutuyorsun en yakın arkadaşım yay burcu :D

• olamaz rose kızsa kaçmalısın . . . :)

• isviçreli bilimadamlarının yaptığı araştırmalara göre burçlara inanmayan kadınları tercih ediyorlarmış.

• mükemmeli ararlar

Kızlar Ne Diyor 5

• burcuna göre mi aşık olacak karşına çıkacak kişiye bağlı ...

• Boğa kadınyım :D cevabımı önemse derim amaTerazi erkekleri çok uyumlu olurlar.onun gönlünü kazanmak istiyorsan neşeli sabit düşünceli toplu düzenli ve saygılı olcksın :D ama senin yerinde olsam terazilerle birliktelik yaşamam.çünkü kibirli ve cimri olrlar ;) genelleme yapmak doğru da değil tabii:)

• terazı burcuysa sktr et gtsn. Dengesz herfler bıgun askından olur otekı gun tınlamaz. Sıp sewdıler ne zaman kımı sewer bellı olmazz

• Ayy evet kesinlikle öyle dediklerinee acayip katıldım şuan :)

• tam üstüne bastın;)

• düzgün konuş o*

• Yerine göre hareket edicek fazla somurtmayan onun yanında hep kıkır kıkır gülen bakımlı bir kadın severler.

• O kadar güzel anlatmışsın ki. Tebrikler. Bir terazi erkeği olarak böyle bir kadına asla hayır diyemem.

• :))

• Ben bir ikizler burcu olarak terazi burcu erkegine yapmadigimi birakmiyorum, resmen agzina ediyorum, yine de pesimden kosuyor.

• hadi ya şaşırdım...demek gerçekten sevince her halükarda koşuyor...

• salak ne biçim tabir o oyle

Yükleniyor...