Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Terazi burcu erkeği nasıl kadınlara aşık olur?

Terazi burcu erkeği nasıl kadınlara aşık olur? Terazi burcu erkeklerinden cevap bekliyorum. (:

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Terazi erkeği terazinin dengesini sağlamak için iki kadını birden idare eder. Birsini bir kefeye, diğerini diğer kefeye koyar. Eeee ne de olsa denge adamı

:)))

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Terazi, Oğlak burcunun hırsına hayrandır

0|0
    0|0
  • isviçreli bilimadamlarının yaptığı araştırmalara göre burçlara inanmayan kadınları tercih ediyorlarmış.

0|0
    0|0
  • Erkeğini bilmem de Terazi burcu kadınına rastladığım anda topuklarım kıçıma vura vura kaçarım

1|0
    0|0
  • arap kadınlara . . .

1|0
    0|0
    • A a benimde sevgilim terazi ve annem araptır Suriye.

Yani ben bir arap kızı :D

• Hahahah :))) Beni korkutuyorsun en yakın arkadaşım yay burcu :D

• olamaz rose kızsa kaçmalısın . . . :)

• mükemmeli ararlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• burcuna göre mi aşık olacak karşına çıkacak kişiye bağlı ...

1|0
    0|0
  • terazı burcuysa sktr et gtsn. Dengesz herfler bıgun askından olur otekı gun tınlamaz. Sıp sewdıler ne zaman kımı sewer bellı olmazz

2|0
    0|1
  • Yerine göre hareket edicek fazla somurtmayan onun yanında hep kıkır kıkır gülen bakımlı bir kadın severler.

0|1
    1|0
    • O kadar güzel anlatmışsın ki. Tebrikler. Bir terazi erkeği olarak böyle bir kadına asla hayır diyemem.

• :))

• Boğa kadınyım :D cevabımı önemse derim ama

Terazi erkekleri çok uyumlu olurlar.

onun gönlünü kazanmak istiyorsan neşeli sabit düşünceli toplu düzenli ve saygılı olcksın :D ama senin yerinde olsam terazilerle birliktelik yaşamam.

çünkü kibirli ve cimri olrlar ;) genelleme yapmak doğru da değil tabii

:)

0|0
    0|0
  • Ben bir ikizler burcu olarak terazi burcu erkegine yapmadigimi birakmiyorum, resmen agzina ediyorum, yine de pesimden kosuyor.

0|0
    0|0
    • hadi ya şaşırdım...demek gerçekten sevince her halükarda koşuyor...

• salak ne biçim tabir o oyle

Yükleniyor...