Ergenlik çağında oluşan çatlaklar geçer mi?

ergenlik çağında oluşan çatlaklar geçer mi? gecerse ne zaman gecer? benim bacaklarımın iç kısmanda var biraz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ayvayı yedin henüz ergen iken oluyorsa çocuk doğurduğunda ne hale gelicen kimbilir ... Asla çaresi yok oluşmaması için sürekli nemlendirici sür.İstersen nemlendirici variline gir olacaksa oluyor önüne geçemiyorsun :)

• :D

• bebeğim bunlar hayatın gerçekleri ... amann ne olmuş bende de var öleyimmi . Yinede giyiyorum bikinimi umrumdamıı :)) ama bacaklarım güzel olsunn ben mutluyumm .Onlar benim için bebek sahibi olmamın bir bedeli .Paşalarım sağolsun ..
      Takma kafana gülümm acık çatlağın var diye .Bak fransa da bir krem varmış dr arkadaş söledi görüntüyü inanılmaz ölçüde düzeltebiliyormuş .Ben bulunca sana da söylerim .

• :D:D:D:D cevaba bakk ve karşılıga bak :D kızz yerlerde valla

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 7

• çatlaklar ergenlikten değil sık kilo alıp vermekten olur taman geçmez ama badem yağı sür onun faydası olur

• Ani kilo alıp vermelerden kaynaklanıyor o çatlaklar.. Şimdi çatlakların giderilmesi için kremler falan var ama ne kadar etkili oluyor bilemiyorum..

• 50 kiloyum bende de var.. geçmiyorr maalesef. bronzlaşınca daha az göze çarpıyor.. ne yaşla alakası var ne kiloyla. ani kilo alıp veren hemen herkeste olur..boşver takma gitsin..

• Çatlaklar asla tamamen geçmez zamanla beyazlaşır , çok belli olmaz. Çok rahatsılık verici bi görüntüsü yoktur. Olması kaçınılmazdır.

• onlar geçmeeezzz öyle yaşıcaksın kadeeeerrr ah be kadeeerr :) ama bronzlaşmak en azından az da olsa kapatıyormuş ama yok olmazlar

• ileride çok daha vahim olabilir...Yemene içmene dikkat et..

• o ergenlikten diyil hızlı kilo alıp vermenden kaynaklanan bir durumdur ve çatlak geçmez

Yükleniyor...