Sevgiliniz size '' madem sen konusmuyosun ben sohbet edecek birini bulurum'' dese?

Gizli Üye
Sevgilim benimle uzun sohbet etmeyi sevmiyor. Kisa kesiyor hep. Gecenin birinde konusalim dedin. Bu saatte sohbeti arzulamiyorum dedi. Benimde canim sıkıldı. Iyi ben bulurum konusucak birini dedim. 2 gundur yazmiyor. Aramiyor. Acikladim halbuki kiz arkadaslarimi kastettim diye. Onu aldatmiycagimi biliyor ama Sirf oyle dedim diye uzaklasti benden. Sizce kim hakkli?
Güncellemeler
+1 yıl
Insanoglu naziktir agir lafi kaldirmaz. Essek dersin kizarda sirtina bin aldirmaz..
Benim öküz sevgilim onca guzel davranisima bakmazda kizginlikla soyledigim laflara bakar
Sevgiliniz size '' madem sen konusmuyosun ben sohbet edecek birini bulurum'' dese?