Sürekli düşünmekten ve kafamda milyonlarca olumsuz şeyler kurmaktan bıktım ne yapmalıyım?

Arkadaşlar kendimi çok yalnız hissediyorum.Kimse beni sevmiyor :( Sürekli bu tür şeyler düşünüyorum.Kendimle ilgili içsel hesaplaşmalar çekişmelerim var.Sürekli düşünmekten ve kafamda milyonlarca olumsuz şeyler kurmaktan bıktım ne yapmalıyım ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 8

• kendini devamlı olumsuz pekiştirmekten vazgeçmelisin. azıcık pollyannacılık hoşuna gidebilir... daha detaylı sorunların varsa depresif kişiliğin olabilir onunla ilgili psikoloğa gitmeni öneririm...

• hmm :/

• son sınıfım

• sen psikolog musun

• Kimseye ihtiyacın olmayacağını gerçekten mutlu olmadıktan sonra hüzünden bozma mutluluklara ihtiyacın olmayacağını hayırlısının olmasını, sabretmen gerektiğini, birisinin seni gerçekten seveceğine inanman gerektiğini sadece zamana ihtiyacın olduğunu kendine söylemelisin. Gelenin her zaman iyi olmayacağını da bilmelisin, hayırlısı dilerim :)

• Kendine bakım yap geçer

• geçeer bende 1-2 sene önce kimse beni sevmiyo çok yalnızım diye düşünüyodum artık tınlamıyorum ;) çünkü bende sevmeye değer kimseyi bulamıyorum yalnızlık sorun değil zamanla olur, kendine değer ver gerisi boş

• şizofreni belirtiler...

• seninki havadan nem kapmak yorum yapma yargilama iki dinle bir soyle dalga gecme incitme hersey duzelir boyle yaparsan

• psikoloğa git

• bunlari düşünme bazen yanliz olman en iyisi olabir. hiç yoktan aldatilma riskin olmaz :D bardağın dolu tarafindan bakabilirsin

Kızlar Ne Diyor 1

• Benımde oluyor arada öyle ıc hesaplasmalar falan. Cok bunalırsam o an ıcımden gecenlerı hıc sakınmadan yazıyorum, böylece rahatlayıp daha iyi hissedıyorum kendimi. Sende dene belki işe yarar. Olumsuz dusunmeye gelınce, kötü düşünürsen kötü olur. Icınden olumsuzluk gecsede 'her sey guzel olacak' gibisinden kendını tesellı eden cumleler kur. Bir süre sonra fark edeceksın kı gercekten olumlu dusunmeye baslamıssın. :)

Yükleniyor...