Fal baktırmak istiyorum. Kadıköy'de iyi bir falcı var mı?

öncelikle ciddi yorum yazicak kişiler yazsin yoksa şikayet edicem ! bugüne kadar çok kez fal baktırdım ama hiç biri çıkmadı genelde geçmişle ilgili konuşuyorlar geçmiişimi zaten biliyorum kadiköyde ya da anadolu yakasında bildiğiniz iyi bir falcı var mı baktığı fallar çıkan

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• oo kadıköy de cadde de serkan var kafepi diye bi yerde çok tuttutrur şaşar kalırsın

• ciddi bi yorum mu bu ?

• Öncekileri Göster
    • tamam çok teşekkür ederim

• rica ederim:)

Erkekler Ne Diyor 9

• o zaman sorun yok

• Çıkar diye söyleriz belki yine çıkmaz .Garantisi yok bu işin. Çok fazla mı inanıyorsun?

• hayır çok fazla inanmyrm

• valla benim sevgilim izmitte baktırıyordu ve çıkıyormuşş.. ;) geleceğe de bakıyormuş :D ben karşıyım kesinlikle..

• izmittydm geçen hafta fırsatm olmadı baktrmya

• Öncekileri Göster
    • aynı şahıs demedm zaten ..

• anladım..

• 1ay

kazıklanmaya meilli insan tiplerii he ayrıcaa gel bende bakarım :D :D

• kadiköy de akmar pasazına giderken sağda bir tane var güzel diyorlar.gelelim şahsi fikrime bak taksimdeki falcılar şöyle çalışıyorçher masanın altında bir mikrofon var admlar seni dinliyor sen ne soracağını filan konuşurken her şeyi öğreniyorlar.sonrada aa doğru diyorsun.biöyle işliyor çünkü arkadaşımın falcılık üzerine cafesi var :):)

• hadi ya iimiş :D

• Öncekileri Göster
    • :))

• fal baktırıken rahatlıyorsan orası başka git derim.sadece rahatlamak için :)

• fala inanma falsız kalma edirnede meşhur falcı melahat var ona git.

• vad is loaaovv beybi don hört mi don hört miyu now(kafa sallama efekti) link

• falcılar sana gecmısı soyluyor cunku , gecmıısı hıssetme yetılerı gelısen , bunu kullanabılen ınsanlar var , falcılar gecmısı gorerek gelecek adına tahmınler yaparak , ınsanları etkıleyebılır , ve bu konuda yaptıkları her eylem onları dahada karanlıga surukler , demem o kı gelecegı goremezler , bence sende fal baktırma ...

• Fal Yalanlar Üzerine Kurulur .. Şapkadan Tavşan Çıkması Gibi Düşün Bunu .. :) Hiç Biri Çıkmıycak Boşa Yorma Kafanı ..

Kızlar Ne Diyor 12

• Binnazabla.com'a gir 10tlye baktır.

• benimle irtbata geçebilirsin canım

• zeytinburnunda var ozelden teli verebilirim

• 1ay

Geçenlerde hocaya gittim yok böyle bişe ben inanmadım böyle şeylere genc bir adam yakısıklıydı :) 33 yaşlarında sevgilimden ayrıldığımı anlattım sen sus dedi bir jaçtane soru sordu başladı bana beni anlatmaya babamın kazada öldüğü iflas ettiği benim boşanma sorunumu herşeyi anlattı bunları geçtim adam şimdiki sevgilimi 1 ayda gelecek dedi 10 gün sürmedi 6 aydır adam benimle bile konuşmuyordu şimdilik herşey güzel gidiyor 10 tane yazı verdi el yazmı fotokipi değil :))) çok gezdiğim için biliyorum sorunu olanlar arasın 0507 057 55 60 Gökhan hoca diyorlar gerçi çöpünüz duymuşsunuzdur

• 52gün

Ciktu mi dedikleri

• kadıköyde bu yorumlardan sonra gıttınmı fal baktırmaya bana özelden yazaarmısın

• cafe miyaseyi tavsiye ederim .FAL BİR NEVİ TERAPİDİR BEYOĞLUNDAKİ İMAM ADNAN SOKAK NANE SOKAKTA CAFE MİYASEYİ DENEMELİSİN BENCE

• bunu kendin bile farketmiştin..uyan artık fal cinnin şeytanın işi..gelecekten haber falan veremezler..boşa uğraşma saçmasapan işler bunlar..git tövbe falan et..kurtul bu meraktan=/

• Sevgiliyle ilgili ne baktırcan acaba merak ettim...Falcının yararı olsa kendine olurdu zaten...Senin mantığın bu kadar. Beni şikayet etmeyi unutma.

• orda sevgiliyle ilgli fal baktırıcam diye bişey yazıyo mu ? elalemin mantğından sanane her soruya cevap yazdırman gerekmiyo öyle değil mi boş yorumlara gerek yok !

• Öncekileri Göster
    • verdiğin cevabı bana veriyosun ! çocukmusun nesin yaaa uğraşamicm

• Ehl-i keyfim öyle çekti , sana ne..Hea çocuğum.

• kimse gelecegi bilemez ki zaten.en fazla atar tutar.bana kalırsa bu kadar bel baglama boyle islere

• sadece fal baktırınca biraz rahatlıyorum :)

• Ben gönüllüyüm beni şikayet et.

• bu yorumda şikayet edilck bişi yok

• Valla şuan nerdedr bilmiyorum ama 5 yıl önce bi fal baktırmıştım kadın bana soyadında ç harfi olan biriyle evleniceksin dedi ve 3 senedir de soyadında ç harfi olan biriyle çıkıyorum :) ilginç inansam mı inanmasam mı fala bilemedim :)

• bende bazen inanıyorum bazen inanmıyorum :)

• Şikayet edicemden sorasını okumadım gidiyorum tamam.

• :)

Yükleniyor...