Ne yaparsam yapayım olmuyor dediğiniz bir şey var mı?

Yada kaç şey var, yoksa hayatımda her şey istediğim gibi sonuçlandı mı diyorsunuz_?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Dışarıdan soğuk ve sert görünüp tanıdıkça çikolata banyosuna dönen tek insan ben değilim ya =|.

İnsan değişemiyor..zor.

• Adriana mı o fotoğraftaki ? Nalet pislik.

• İnsan değişebiliyor ama ah ahhh büyük musibetler başına gelince :((

Kızlar Ne Diyor 10

• ne yaparsam yapayım olmayacağı varsa hiçbir şey olmuyor..

• Olduğu kadar, olmadığı kader..

• Allah ın izni ile olur olur...

• aynen öyle...

• Kişi tedbirini alıp O işi Rab'bine havale ettiyse o işi oldu kabul etmek gerekir..

• Değiştirmek istediğim ama değiştiremediğim çok şey var.

• bklıyoruz bızde zaten.

• Rabbim hakkınızda hayırlısını nasip eylesin İnşallah. Olmuyorsa belki hakkınızda hayırlısı olan budur bilemeyiz ki..

• var nefsim:(

• böyle insanlarla karşılasmak ne guzel

• Rabbim sizden de Razı ve memnun olsun..

Size de ne mutlu ki bu duayı tekrar edip bu mübarek günde dualarımıza eklemeye vesile oldunuz..

Helal olsun, sizde helal ediniz..

• size ne güzel bir mutluluk kı bunu ögrenmeme rabbim sizi vesile ettı :) amin Allahu teala razı olsun sızdeen hakkınız hell edın

• Öncekileri Göster
  • herşey yolunda çok şükür...

• amin amiiin.. :)

• Allah bozmasın ne kadar güzel.

• hangi biriniz desem

• Mesela ilk üçü.

• çokkk

• mesela ?

• olmaz mı ? Şu Fİ>İK dersi yok mu? Allah belasını diyecem demeyim ya bir şey için çok çabalarsan olur diyorlar ama yok senelerce uğraşıyorum herkesten çok çalışıyorum ama Fiziği yapamıyorum bir türlü diğer derslerim en kötü 4 fiziği 2 düşürmeye çalışıyorum şaka gibi ya :/ karnemde tüm dersler 4 5 takdire yaklaşıyorum oturup inek gibi saatlerce fizik çalışmama rağmen en yüksek 45 alıyorum ya delirmek üzereyim sırf bu yüzden mühendislik istemiyorum

• Aminnnn :D

• Neyse varsın fizik notunda düşük olsun hayatın sonu değil Allah başka dertler vermesin..

• belki de sevmediğim için bilmiyorum ama hocalardan kaynaklı da olabilir çözebilmiş değilim..

• Öncekileri Göster
  • Kafamdaki bazi dusunceleri celiskileri kisileri silip yeniden baslamak istiorummm. Ama olmuyorr:(

• kdkthrf1 ateistlik ne demek, ateş yanınca is vermesi gibi bir şey mi..

• Anladım anladım... :)

• Bu saatte zaten zor anlatirsinn:) amannn sonucta ne demek istedimii anlamadin mi ne domuzluk yapiosun:)))

• Öncekileri Göster
  • herşey benm istediğim gib sonuçlanmadı anında olmadı ama er geç benm dediğim olur yada benm düşlediğimden daha iyisi:)

• Canım 2013 milli piyango sunun bana çıkmasını sağlayabilir misin ?ne alayım ? çeyrek,yarım,tam

• ne bilem belkim de:)

• Allah'ın sevgili kulusun demek ki :))

Erkekler Ne Diyor 4

• kesinlikle istediğim şeyleri elde edemedim yanii garipsiyorum 22 yaşıma kadar yakışıklı olmama rağmen neden bir ilişkim yok?

• ne görücu usulü sende neden görücü usulü evleneyim o kadar kapalı bir insan değilim...

• Hayırlı bir kısmetle görücü usulu ile evlen abicim nikahta keramet vardır. Mutlu yuvalara bak genelde görücü usulu Rabbim hakkında hayırlısını versin..

• vallahi hiç bir şey yapmasam yanii varya dediğin sonuna kadar doğrudur fakat yapıyosunda olmuyoo bu insana koyuyo işte daha öncesindende hiç kafama takmazdım özellikle 2007 ile 2010 arası o zmanda aynıydı bir türlü bayan çevresi oluşmuyo yanii hep erkekler var akışınada bıraktım zamanında... fakat problemler başlıyo ot gibi yaşıyosun hayatınıda yaşayamıyosun içine kpanık biri asla değilimdir sempatik biriyim... olmadığı zaman varya o kötü iştee yaşamayan bilemez...

• Öncekileri Göster
  • KS den çıkamıyorum imdat

• evet bağımlılık yapıyor gerçekten :))

• 6 yıldır 1 kişiye ulaşmaya çalışıyorum her yolu denedim ama olmuyor :)

• yok insan

• Kulağına getir :) Uzaylı falan mı :))

• cıa olsaydı sımdıye bulmustum :D

• Öncekileri Göster
  • Aşık olamıyorum,isterse adrianayı getir.Zaten inanmıyorumda ben mutluyum ya.

• Yada aşık olmuş gibi yapacağım , ama bu bence aşık olmaktan bile zor... depresyon style

• Birini seç artık zaten aşık olamıyormuş sun, nede olsa dalgana bakacaksın :))

• Neşen bol olsunda , örnek olarak Bülent ersoy'u verecek değilim. Onun yerine Madalina Ghenea buda olabilir

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...