Ne yaparsam yapayım olmuyor dediğiniz bir şey var mı?

Yada kaç şey var, yoksa hayatımda her şey istediğim gibi sonuçlandı mı diyorsunuz_?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Dışarıdan soğuk ve sert görünüp tanıdıkça çikolata banyosuna dönen tek insan ben değilim ya =|.İnsan değişemiyor..zor.

• İnsan değişebiliyor ama ah ahhh büyük musibetler başına gelince :((

• Adriana mı o fotoğraftaki ? Nalet pislik.

Kızlar Ne Diyor 10

• ne yaparsam yapayım olmayacağı varsa hiçbir şey olmuyor..

• Olduğu kadar, olmadığı kader..

• var nefsim:(

• Rabbim Nefs-i Mardiyye makamına ulaştırsın İnşallah..

• Öncekileri Göster
    • Rabbim sizden de Razı ve memnun olsun..

Size de ne mutlu ki bu duayı tekrar edip bu mübarek günde dualarımıza eklemeye vesile oldunuz..

Helal olsun, sizde helal ediniz..

• böyle insanlarla karşılasmak ne guzel

• olmaz mı ? Şu Fİ>İK dersi yok mu? Allah belasını diyecem demeyim ya bir şey için çok çabalarsan olur diyorlar ama yok senelerce uğraşıyorum herkesten çok çalışıyorum ama Fiziği yapamıyorum bir türlü diğer derslerim en kötü 4 fiziği 2 düşürmeye çalışıyorum şaka gibi ya :/ karnemde tüm dersler 4 5 takdire yaklaşıyorum oturup inek gibi saatlerce fizik çalışmama rağmen en yüksek 45 alıyorum ya delirmek üzereyim sırf bu yüzden mühendislik istemiyorum

• Çalışma metotlarını değiştir bence, bu kadara çalışmaya başarman lazım..

• Öncekileri Göster
    • Neyse varsın fizik notunda düşük olsun hayatın sonu değil Allah başka dertler vermesin..

• Aminnnn :D

• Allah ın izni ile olur olur...

• Kişi tedbirini alıp O işi Rab'bine havale ettiyse o işi oldu kabul etmek gerekir..

• aynen öyle...

• Kafamdaki bazi dusunceleri celiskileri kisileri silip yeniden baslamak istiorummm. Ama olmuyorr:(

• İşte bu çok zor gerçekten..

• Öncekileri Göster
    • Anladım anladım... :)

• kdkthrf1 ateistlik ne demek, ateş yanınca is vermesi gibi bir şey mi..

• Değiştirmek istediğim ama değiştiremediğim çok şey var.

• Rabbim hakkınızda hayırlısını nasip eylesin İnşallah. Olmuyorsa belki hakkınızda hayırlısı olan budur bilemeyiz ki..

• bklıyoruz bızde zaten.

• herşey yolunda çok şükür...

• Allah bozmasın ne kadar güzel.

• amin amiiin.. :)

• herşey benm istediğim gib sonuçlanmadı anında olmadı ama er geç benm dediğim olur yada benm düşlediğimden daha iyisi:)

• Allah'ın sevgili kulusun demek ki :))

• ne bilem belkim de:)

• Canım 2013 milli piyango sunun bana çıkmasını sağlayabilir misin ?ne alayım ? çeyrek,yarım,tam

• hangi biriniz desem

• Mesela ilk üçü.

• çokkk

• mesela ?

Erkekler Ne Diyor 4

• 6 yıldır 1 kişiye ulaşmaya çalışıyorum her yolu denedim ama olmuyor :)

• Belki de hakkında hayırlısı böyle nereden bilinebilir ki ..

• Öncekileri Göster
    • Kulağına getir :) Uzaylı falan mı :))

• yok insan

• KS den çıkamıyorum imdat

• evet bağımlılık yapıyor gerçekten :))

• Aşık olamıyorum,isterse adrianayı getir.Zaten inanmıyorumda ben mutluyum ya.

• Olma zaten kardeş kalbe çok zararlı :))

• Öncekileri Göster
    • Birini seç artık zaten aşık olamıyormuş sun, nede olsa dalgana bakacaksın :))

• Yada aşık olmuş gibi yapacağım , ama bu bence aşık olmaktan bile zor... depresyon style

• kesinlikle istediğim şeyleri elde edemedim yanii garipsiyorum 22 yaşıma kadar yakışıklı olmama rağmen neden bir ilişkim yok?

• Her şey yakışıklı olmakla bitmiyor ki kardeş. Çevre değiş huy değiş ahlak değiş ne bileyim demek ki bir yerde hata yapıyorsun, aslında en doğrusunu yapıyorsun kendini eşine sakla en güzeli bu..

• Öncekileri Göster
    • Hayırlı bir kısmetle görücü usulu ile evlen abicim nikahta keramet vardır. Mutlu yuvalara bak genelde görücü usulu Rabbim hakkında hayırlısını versin..

• ne görücu usulü sende neden görücü usulü evleneyim o kadar kapalı bir insan değilim...

Yükleniyor...