Türkiyenin din yönünden gidişatı nasıl?

Sözde müslüman bir ülke olduk bugun bayram arkadaş eskıden el öpme vardı ne bılım buyuklere gıtme vardı sabah akraba gıdıyodum bayramlasmaya otobuste insanlar sevgılılerıyle bulusuyolar yok onlarla gezıyolar parklarda öpüşen bıle gördum yanı kızlar dahada açılmış saçılmış..

biz nasıl müslüman ülkeyiz ya?

Başörtü takma oranı o kadar çok azaldı ki..

bakıyorum genç kızların hıcbırınde basörtu yok basörtu takanlar 35 40 yaşlarında kadınlar.. 18 20 yaşında olup başörtü takan kızlara nadır rastlıyorum..

biz nasıl müslüman ülke olduk?

bakıyorum her 10 kızdan bırı mını eteklı..

gerçekten arada kendıemde soruyorum bız müslüman ülkemiyiz diye bana sorarsanız genel olarak bence sözde müslümanız uygulamada değiliz.

30 40 sene sonrasını dusunemıyorum bıle..

Anket Sorusu

• Sözde müslümanız.. A seç
  • Çok kötü Batılaşıyoruz gittikçe.. B seç
  • Batıya özene özene Müslümanlığı bitiriyoruz.. C seç
  • Herşeye rağmen iyi sayılır.. D seç
  • Harika çok iyi acaip dindar bir ülkeyiz hacı :) E seç

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 8

• baş örtü sorunu tarih oldu nerdeyse daha neolsun

• güzel bence

• Müslümanlık başın kapalılığı üzerinden ölçülen bir şey değil. Ayrıca adam müslümansa müslümandır değilse değildir beni hiç alakadar etmez dini seçimi.

• Oyle deme bunlar her bas kapaliyi dindar sandiklari icin acinacak haldeler, beyinleri bu kadar kapali ;)

• Ahır zaman alametleri

• Gittikce kapanilan bir ulke oluyoruz (maalesef)

Sen nerde yasiyorsun acaba?

• Suvarim sen kendine gul, gulunecek haldesin cunku.

Yenibirumut, sende uyuyorsun demek. Yahu siz kimi kandiriyorsunuz? Birakin demagoji yapmayi.

• Komiksin. Gülüyorum. :)

• Adil sen nerde yasıyorsan ?! İstanbul Avrupa'dan beter açık

• Öncekileri Göster
  • özgürlük denilen birsey var hekes istedigine inanabilir. Iran degiliz sonucta. ama sözde müslümanlik taslayanlar cok tabiki müslümanim der zina isler bilmem ne yapar vs. Tipki basini örtüpde namuslu rolu yapanlar kadar.

• söz var icraat yok

• herkesin inancı kendine. bana ne o bahsettiklerinden.

• sen bu ülkede yasıyorsun dımı?

nasıl sanane bu ulkede bısey olsa ulke genelını kapsayan buna sende dahılsın herkez banane derse vay bızım halımıze :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Sözde Müslümanız,Batıya özene özene Müslümanlığı bitiriyoruz.Çok kötü Batılaşıyoruz gittikçe!

• bence tam tersi

kapalı sayısı açıktan fazla.özellikle on senedir

dinde zorlama olmaz.açan açar,kapayan kapar.

birileri için yada zorlama yüzünden kapanılmaz

bence istisnalar olsada müslüman hristiyan karışımı bir memleketiz

müslümanız diyoruz ama uygulama yok.sadece müslümanım demek yetmez.gereklerini de yerine getirmek lazım

o gavur dediğimiz adamlar her pazar,ailelerinle,tertemiz kiliselerine gidiyorlar.her yemekte dua ediyorlar.geleneksel değerlere hürmet ediyorlar

bana sorarsan önce kendimize bir bakmalıyız...

• pardon kardeş karıştırdım

• ben senın cevaını en ıyı cevap secmedımkı dostum hangı kafayı yasıyon

• neden gizli olayım ?

• Öncekileri Göster
  • Batuya özen özene Müslümanlığı unuttuk. Batı Müslüman olsaydı belki biz de Müslüman taklidi yapardır.

• 10 yıldır ülkeyi yöneten partinin, genel başkanını seçtiği kongreye gidip, seni, daha merdivenlerden çıkınca mini etekli üstelik bir de bacaklarını açmış oturan bir kızla karşıladığını görseydin anlardın. cami açarak, camiye giderek oy alıyorlar işte. RTE geçen sene en çok izlenen kananllardan birinde canlı yayında da söylemişti bunu. üstelik diğer müslüman ülkelere de örnek olacaklarmış.

• Müslüman değil laik bir ülkeyiz,

Yükleniyor...