Örnek insan dediğiniz nasıl olur ?

Hani annelerimiz der ya bak komşunun oğlu atom mühendisi oldu(misal) onu örnek al

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• babama göre en yakın arkadasım örnek insan su an :D

Kızlar Ne Diyor 7

• adam gibi adam ! dürüst , samimi

• haddini bilen insanları örnek almaya çalışıyorum,meslekle de alakası yok bence bunların:)Hz.Mevlana'ya sormuşlar ya o kadar okursun,yazarsın ne bilirsin demişler-haddimi bilirim demiş;benim örnek almaya çalıştığım şey bu.

• süper sin seni örnek alsın lar başta ben

• insanlar göründüğü gibi olmayabilir veya senin anladığın gibi,sana davrandığı gibi olmayabilir;herkese bu kadar kolay inanma pemdeboyacım:)

• tamam helpful adın gibi imdatima yetiştin

• hiç hoşlanmam örneklerden,kıyaslamalardan. böyğk.

• Örnek insan, Hz. Muhammed.. başka da örneğini bilmem ben.

• annem gibi olur

• terbiyeli ve ahlaklı

• birşeyler başarmış insandır

Erkekler Ne Diyor 7

• Ne kadar 3-4 yaşında çocuk görsem annesi hep büyüyünce "ryukk" gibi olur inş falan der lisedede saç kesimimden dolayı örnek seçilmiştim örnek insan benim ulen

• tamam

• Örnek İnsan;Hayatı boyunca yaptığı işlerden dolayı, en büyük hakim olan VİCDANINA, HESAP VERMEK ZORUNDA KALMAYAN dır..

• Çevremde örnek alınıcak insan göremiyorum. (Kusursuz insan yoktur) En iyisi kendin olmak.

• derslerini çalışanokuyup okuyup müdür olanokuyup okuyup adam olana örnek insan denir.sistem budur.

• Kısaca benim gibi desem , alçak gönüllülüğüm de sorun olacak ,onun için sessiz kalıyorum.

• biz ufakken bay yanlışla bay doğru vardı sen bilmeyebilirsin. öyle olsa gerekaslında tek bir örnek insan yoktur, herkesin kendisine göre belirlediği rol modeller olabilir olsa olsa

• Benim gibi.

Yükleniyor...